Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bad Boyzz United - Enola (Reloaded) (Faceman Original Mix)
#10
(08-19-2018, 11:27)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-17-2018, 22:14)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-17-2018, 18:37)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-17-2018, 18:15)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
... Wgl to powoli stwierdzam, że współczesny HU to nie moje klimaty

To witaj w klubie Smile też tak mam

Na razie nie planuję wstąpić do Waszego klubu mój folder 2018 liczy ponad 271 nut.

Ile z tego to Original Mix + Radio Edit? Big Grin

A co do tracka to nawet niezłe, ale czy zabrać....
Raczej nie Tongue
Same extended (oryginały) radio edity mnie nie interesują także w podwójnych obsadach traków nie mam jedynie w przypadkach gdy nie ma jeszcze extended tak jak wiele nut z technobase to wtedy biorę radio edit a jak sie pojawi po jakimś czasie extended to radio edity usuwam.
Liczba 271 to i tak zaniżona bo część np bootlegi trafiają u mnie do folderów oznaczonych A, B od nazwy wykonawcy.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#11
(08-19-2018, 11:52)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-19-2018, 11:27)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-17-2018, 22:14)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-17-2018, 18:37)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-17-2018, 18:15)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
... Wgl to powoli stwierdzam, że współczesny HU to nie moje klimaty

To witaj w klubie Smile też tak mam

Na razie nie planuję wstąpić do Waszego klubu mój folder 2018 liczy ponad 271 nut.

Ile z tego to Original Mix + Radio Edit? Big Grin

A co do tracka to nawet niezłe, ale czy zabrać....
Raczej nie Tongue
Same extended (oryginały) radio edity mnie nie interesują także w podwójnych obsadach traków nie mam jedynie w przypadkach gdy nie ma jeszcze extended tak jak wiele nut z technobase to wtedy biorę radio edit a jak sie pojawi po jakimś czasie extended to radio edity usuwam.
Liczba 271 to i tak zaniżona bo część np bootlegi trafiają u mnie do folderów oznaczonych A, B od nazwy wykonawcy.

Ja tam to segreguje jeszcze inaczej stąd było moje pytanie Wink Pomijając czystą ciekawość Smile




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • BarthezJumper
#12
Ta wersja jest Bardzo Dobra i sobie zabiore, pozostałe dwie to dno a o Danstyle to nie wspomne jakies dozynki Big Grin




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#13
thank for you



[-] 1 użytkownik podziękował djiicd za ten post:
  • Michuxfcb
#14
nice remix



[-] 1 użytkownik podziękował load za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masterboy - Generation Of Love Reloaded (DJ H@rd Tune Remix) Smirnoff 4 406 12-06-2023, 16:15
Ostatni post: Smirnoff
  Harris & Ford & Rednex - Cotton Eye Joe (Reloaded) PatrykP 2 436 10-19-2023, 14:26
Ostatni post: Nexoss
  Harris & Ford & Rednex - Cotton Eye Joe (Reloaded - Extended Mix) HandsUpper86 2 561 10-19-2023, 14:25
Ostatni post: Nexoss
  Speakerguyz - Galaxy 2023 (10 Years Reloaded) (Slasherz Extended Remix) winmap 1 407 09-27-2023, 01:21
Ostatni post: przemek89b
  Speakerguyz - Galaxy (10 Years Reloaded) (Dancecore Invaderz Remix) winmap 0 371 09-24-2023, 09:59
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości