Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
99ers - Sixteen Up
#1
No i full version i jak Wink czekam na waszą opinię


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • Krzychowsky, Skrzynek
#2
jak tak Cb slucham to mi sie przypominaja moje absolutne poczatki poczatki ;p beda z Cb ludzie Big Grin
to intro od 20 sekundy ;p nie ukladaj tak kicka niech gra 4x4 w takich partach. glowny motywik od 55 sekundy calkiem spoczko Big Grin melodia musi wyjsc jednak na przedni plan, ale dobrze ze slychac przynajmniej kick i bass Wink odposc sobie te jumpstylowe kicki poki co Big Grin popracuj nad przejsciami, dobrze kombinujesz trenuj sobie w taki sposob powinno zaowocowac kiedys i doksztalcaj sie w sprawie mixu i mastteringu i innych takich pierdol ;p tutoriale na yt i na handsupowo
powoodzenia



[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • 99ers
#3
Z każdym trackiem coraz lepiej panie Smile wiadomo nie odrazu irak zbombardowano, jeszcze troche pracy Cię czeka do dobrych produkcji (mówię jako zwykły Kowalski słuchacz, sam nie uważam się za dobrego kreatora jeszcze ;p) slychać efekty typu filtry, i mysle, że czaisz temat względnie, jeśli chodzi o budowę utworu HU.
Jeśli chodzi o sam utwór, jak na początki jest fajnie:
- fajne melo (kojarzy mi się z rokiem 2008, kiedy słuchałem kawałków z podobnymi motywami i bassem, dobry czas ;])
- Skrzynu ma racje z jumpami. Odpuść sb narazie, bo po 1 tonacja sie nie zgadza, po 2 w moim odczuciu wchodzi tak nagle, niespodziewanie i brzmi to conajmniej dziwnie dla przynajmniej mojego ucha ;p
- basior sztos ;]

Ogólnie powodzenia, bo na dobrej drodze jesteś Smile
PS: Kawałek kojarzy mi się strasznie z Bass Rockers. Dobry producent ;]



[-] 1 użytkownik podziękował Krzychowsky za ten post:
  • 99ers
#4
a tam pierdzielicie , ja tam takie traki wypuszczam 1



[-] 1 użytkownik podziękował Ramiz za ten post:
  • Zlew
#5
dzięki za rady i postaram się nad tym popracować Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#6
(09-20-2013, 01:31)Ramiz napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
a tam pierdzielicie , ja tam takie traki wypuszczam 1

ja też





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg Edit) 99ers 1 414 11-27-2023, 00:39
Ostatni post: gamer95875
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg) 99ers 3 427 11-27-2023, 00:38
Ostatni post: gamer95875
  ShanteL - Moja Gwiazdo Na Niebie (99ers Remix) 99ers 4 400 11-08-2023, 19:26
Ostatni post: sailau
  SolidShark - No One Else (99ers Remix) BarthezJumper 3 367 10-30-2023, 11:41
Ostatni post: winmap
  ShanteL - Moja Gwiazdo Na Niebie (99ers Remix Edit) 99ers 3 343 10-23-2023, 09:33
Ostatni post: Kito



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości