Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angel One - Into Your Eyes (DJ Dean vs. DJ Deelay Remix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#2
Pięknie łupie Smile
Pamiętam jak to wymiatało kiedyś Smile tak samo jak "Play it Hard" i "Protect your Ears"




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
Zgadzam się że fajnie łupie ale mnie bardziej zachwycił wczoraj extended mix "into your eyes''. Angel One wymyslił w tamtym traku fajny dźwięk i super melodyjkę skomponował. Jestem niepocieszony że extended mix się nikomu nie podoba. Nie znałem praktycznie do wczoraj nic z repertuaru Angel One oprócz ''Hold me tonight''



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#4
Jako pierwszą i jedyna usłyszałem kiedyś tą wersję i tak już zostało. Jak słuchałem dziś extended to brakowało mi tego pier*olnięcia od Deana Smile




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(12-28-2016, 21:57)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Zgadzam się że fajnie łupie ale mnie bardziej zachwycił wczoraj extended mix "into your eyes''. Angel One wymyslił w tamtym traku fajny dźwięk i super melodyjkę skomponował. Jestem niepocieszony że extended mix się nikomu nie podoba. Nie znałem praktycznie do wczoraj nic z repertuaru Angel One oprócz ''Hold me tonight''

Może mi się spodoba,ale jeszcze nie doszłem do niego.Dopiero co nadrobiłem twoje poprzednie uploady.Dzięki,że mogę odkrywać naprawdę dobre utwory których wcześniej nie znałem.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Samira - When I Look Into Your Eyes (EuroDance Mix) :) Smirnoff 0 256 12-11-2023, 05:15
Ostatni post: Smirnoff
  DTAH - Angel (Original Mix) BarthezJumper 0 138 12-09-2023, 19:37
Ostatni post: BarthezJumper
  Topmodelz & Sal De Sol - Send Me An Angel (Extended Mix) winmap 5 592 11-25-2023, 21:22
Ostatni post: Andy J
  DJ Dean - Protect Your Ears 2023 (Dancecore Invaderz DJ Tool) maiq 0 409 09-20-2023, 20:39
Ostatni post: maiq
  KSHMR x Tungevaag - Close Your Eyes (S.B.P Extended Bootleg Mix)2.0 technoapell 2 398 08-18-2023, 21:40
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości