Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astrada - To The Stars (Club Mix)
#1
Posiadam tylko w takiej jakosci Smile
Jesli ktos ma w lepszej jakosci to poprosze Big Grin  



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#2
Mega nutka pamiętna Smile Aczkolwiek najbardziej pamiętam Just Another Day z 2005 roku bodajże i jak kiedyś takie nuty w radiu leciały Big Grin



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#3
No leciały leciały w radiu Smile Pamietam to Angel




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Astrady nigdy w radiu nie słyszałem. Widocznie w moim regionie tego nie promowali




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#5
nice track



[-] 2 użytkowników podziękowało gomalz za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#6
Thank you!



[-] 2 użytkowników podziękowało BART za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#7
@Andy J - No bo ja słuchałem i słucham Sunshine Live niemickiego i kiedyś miałem normalnie w radiu po kablówce i leciało kiedyś masy handsupu tak między 2003 a 2006 roku szczególnie Tongue A przed tym zanim poznałem to radio to w 2001-2002 w regionalnym nieistniejącym już radiu regionalnym u mnie co niedziele leciał trance i handsup i te ciary na plecach gdy pierwszy raz poleciał Master Blaster - Hypnotic Tango Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#8
(05-14-2018, 19:10)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Andy J - No bo ja słuchałem i słucham Sunshine Live niemickiego i kiedyś miałem normalnie w radiu po kablówce i leciało kiedyś masy handsupu tak między 2003 a 2006 roku szczególnie Tongue A przed tym zanim poznałem to radio to w 2001-2002 w regionalnym nieistniejącym już radiu regionalnym u mnie co niedziele leciał trance i handsup i te ciary na plecach gdy pierwszy raz poleciał Master Blaster - Hypnotic Tango Smile

Ja też słuchałem regionalnych rozgłośni z HU i pochodnymi, szczególnie na początku XXI wieku. I to nagrywanie muzy na kasety - piękne czasy Heart Big Grin




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#9
@Andy J Dokładnie ja też nagrywałem na kasety i aż ciekawy jestem by zajrzeć na nie Big Grin Ale nie mam czym odtworzyć Tongue



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Andy J, BarthezJumper, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Halo, R.I.O. - Underneath the Stars (Extended Mix) BarthezJumper 1 403 06-22-2023, 01:41
Ostatni post: Smirnoff
  R.I.O. And Halo - Underneath The Stars BarthezJumper 1 425 06-20-2023, 00:50
Ostatni post: Smirnoff
  Rik Shaw - Rewrite The Stars (Original Mix) BarthezJumper 1 424 03-14-2023, 03:47
Ostatni post: Smirnoff
  Kyanu x Jasper Creed - To the Stars + Official Lyrics Video Smirnoff 2 540 08-08-2022, 22:31
Ostatni post: Smirnoff
  Sasha Leonell - Stars (Grand K. Remix) technoapell 3 809 06-12-2022, 19:26
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości