Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banana Inc.
#1
Hej,
czy ktoś coś wie o tym producencie? To zespół czy pojedyncza osoba? W jakiej wytwórni wydawała. Jaka była jej aktywność? Obecnie Banana Inc nie produkuje już chyba nowych utworów.



#2
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Wg Discogs: członkowie grupy to Alex Engebretsen (Banana Inc., Minoza Inc.) i Dennis Nicholls (Banana Inc., Minera, Minozza Inc., Spencer & Hill, Syndroma, Twoloud, a wcześniej Groovestylerz i Verano). Również wg tego portalu wydali tylko "Monkey Island" w 2005 roku w wytwórni Xing Records.
Pozostałe utwory (te, które mam na dysku) to;
Dirty Larry - Elsk Mig (Banana Inc Radio Edit)
E-Love - Cause I Love You No More (Banana Inc. Remix)
Cascada - How Do You Do (Banana Inc Short Edit),
ale nie wiem gdzie i kiedy (i czy w ogóle) zostały oficjalnie wydane




Signature of Andy J
#3
(10-04-2020, 14:31)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Wg Discogs: członkowie grupy to Alex Engebretsen (Banana Inc., Minoza Inc.) i Dennis Nicholls (Banana Inc., Minera, Minozza Inc., Spencer & Hill, Syndroma, Twoloud, a wcześniej Groovestylerz i Verano). Również wg tego portalu wydali tylko "Monkey Island" w 2005 roku w wytwórni Xing Records.
Pozostałe utwory (te, które mam na dysku) to;
Dirty Larry - Elsk Mig (Banana Inc Radio Edit)
E-Love - Cause I Love You No More (Banana Inc. Remix)
Cascada - How Do You Do (Banana Inc Short Edit),
ale nie wiem gdzie i kiedy (i czy w ogóle) zostały oficjalnie wydane

Monkey Island never was released on Xing Records, those scene release makers did a mistake on it and it never existed in their catalogs.



#4
(10-04-2020, 13:47)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Hej,
czy ktoś coś wie o tym producencie? To zespół czy pojedyncza osoba? W jakiej wytwórni wydawała. Jaka była jej aktywność? Obecnie Banana Inc nie produkuje już chyba nowych utworów.

Banana Inc is currently working as a businessman







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości