Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chętna osobą do remixu
#1
Witam chciałem przedstawić na wstępie moją sytuację ponieważ Muzyką interesuje się od zawsze a szczególnie HU miałem tam jakieś chwile załamania że a to słuchałem Electro a to Hardstyle. Ale jednak Hu to hu i tyle nie ma co gadać. Naprawdę ten gatunek muzyczny naprawdę mi się podoba i chciałbym sam tworzyć jakieś na początku to remixy bo zaczynać tworzyć własne to jeszcze za wcześnie ( Tak sadzę)

W Fl siedzę już około pół roku mam na ściąganych w chu... Sampli oraz kilka wtyczek takich jak Zebra , Nexus ,Synthlet 1 , Tak samo kilka paczek Vengeance.

Jakieś tam podstawy umiem ale najgorsze co jest to bawienie się wtyczkami tzn. Ustawić EQ , Melodie dopasować do Vocalu no to mi łamie kolana i nie wiem no nie daje rady, i tak za każdym razem jak chce przysiąść to siedzę nad tym 2 godzinki i denerwuje mnie to i wyłączam ale tak naprawdę chciałbym się nauczyć Fakt wszystko przychodzi z czasem i najlepiej oglądać Tutki słyszałem to już kilkadziesiąt razy ale jakoś to do mnie nie przemawia :/

Ale dobra koniec pisania o smętach chce przejść do Tematu który postanowiłem założyć chodzi mi dokładnie o to że poszukuje kogoś kto był by chętny na Zrobienie Remixu. Nie wielkiej Nutki. Jak dla mnie wydaje mi się że jest prosta do rozgryzienia. Ale to już wy zadecydujecie. Więc jak pisałem Szukam kogoś kto by chciał zemną ,zrobić Remix nutki z HU.

Czy był by ktoś chętny ? Big Grin







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości