Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Club / Dance [2001] [Flac] DJ Encore ft. Engelina - I See Right Through To You (Extended Version)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links






Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#2
Fajny był Trance'owy kawałek z 2004 r chyba tego duetu, chyba w remixie, jak go znajdziesz to repek poleci Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował Sebek za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(05-22-2016, 21:10)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Fajny był Trance'owy kawałek z 2004 r chyba tego duetu, chyba w remixie, jak go znajdziesz to repek poleci Big Grin

DJ Encore - You Can Walk On Water
Dj Encore ft. Engelina - Walking In The Sky (Future Breeze Club Mix)
DJ Encore ft. Engelina - Walking In The Sky (Original Extended)
DJ Encore ft. Engelina - Walking In The Sky (DJ Encore Pop Mix)
DJ Encore ft. Engelina - High On Life
DJ Encore ft. Engelina - Open Your Eyes

Tylko te utwory posiadam (i oczywiście I see right through to you). Podejrzewam, że chodzi Ci o "Walking..." w remixie Future Breeze, ale on został wydany w 2001. Jeśli to nie ten utwór, to nie wiem tym bardziej, że w 2004 nic nie wydali, chyba że nie oficjalnie jakiś remix wyszedł - a jest ich w sieci kilka




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Mam, jednak 2002 rok wydania (wprowadziłem cię w błąd), chodzi mi DJ Encore feat. Engelina - You`ve Got A Way (Tukan Club Mix), tukan mi po głowie chodził dawno temu miałem w krótszej wersji



[-] 1 użytkownik podziękował Sebek za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Eurodance] Babe - Oh My Little Baby Boy (Extended Version) RobBrian 0 414 09-09-2021, 22:15
Ostatni post: RobBrian
  [Club / Dance] NIVIRO and Michael Jo - Nineties Kids (Extended Version) Kolejoman 0 337 07-27-2021, 17:39
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] DJane HouseKat feat. Rameez - All The Time (Extended Version) Nexoss 0 392 07-14-2021, 12:37
Ostatni post: Nexoss
  [Trance] [FLAC] AVAO & Linney - Wings (Extended Mix) RobBrian 5 621 07-03-2021, 10:33
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] Salemme - All That She Wants (Extended Version) Kolejoman 0 393 07-01-2021, 18:02
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości