Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Club / Dance Mirami - In The Air (Real Thing Extended Mix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/95dd4e5985/file.html[/kr]

Powrót do przeszłości 6 - obsada min Kolejoman - i znowu mam 18 lat - początek boski.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • dikosanya, Michuxfcb
#2
POCZĄTEK BOSKI..A WIESZ ŻE TERAZ JEST NEW EURODANCE.......PANIE KOLEJOMAN
ZNAWCO WIELKI.......Potrafisz tylko krytykować....może tak Thx za 2 X Mirami



[-] 2 użytkowników podziękowało DJSEBA za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
(10-10-2020, 22:47)DJSEBA napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
POCZĄTEK BOSKI..A WIESZ ŻE TERAZ JEST NEW EURODANCE.......PANIE KOLEJOMAN
ZNAWCO WIELKI.......Potrafisz tylko krytykować....może tak Thx za 2 X Mirami

New eurodance -pierwsze słyszę, ściema taka jak covid 19. Mam przypomnieć  kto najeżdżał na Rico - na pewno nie byłem to ja.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(Real Thing Extended Mix) tak to jest eurodance mix..!

I Może tak zacznij zapodawać PEŁNE RLS w dziale Hands up to wtedy pogadamy !!

covid 19 ściema ???

ty chyba nie wiesz co gadasz .... I koncze z tobą ten temat ...!!!!!



[-] 1 użytkownik podziękował DJSEBA za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(10-11-2020, 12:33)DJSEBA napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(Real Thing Extended Mix) tak to jest eurodance mix..!

Wydaje mi się że użycie przeze mnie sformułowań ''że znowu mam 18 lat'' czy ''obowiązkowa propozycja dla osób które w 1994 roku miały 18 lat'' dobitnie świadczy o tym że wiem że ta nutka ma wszystkie cechy classic eurodancu, czyż nie? Ale skąd jakiś ''new eurodance''?
Utwórz panie 5900 tematów z czego tak sądzę ze 4000 to nutki które są pierwszy raz zapodane na forum wcześniej grzebiąc po necie by coś fajnego znaleźć co nie było jeszcze na forum i przekop się przez czasami kilkadziesiąt stron które znalazła forumowa wyszukiwarka to może wtedy podyskutujemy.

W dzisiejszym świecie nic ludzie nie robią bezinteresownie tylko domagają się podziękowań za wszystko!!!. Co za świat w jakim przyszło nam żyć!.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Nie rozumiem postów wyżej xDD
Oczywiście że Ta Nutka to cofnięcie w czasie! czy to new eurodance nie ważne jak zwią.. (Już nic nie zabrzmi nowego tak jak kiedyś taka prawda) Ważne jest to że słuchając człowiek się czuję jak w pięknych czasach eurodance z poczuciem odsłuchu nowości/ świeżości . ( brzmienie barwy poszły do przodu nie będzie to tak brzmiało jak xxx lat temu myślałem że to oczywista sprawa) to dlatego mamy to nazywać new eurodance? Ciekawe
To tak jakbyśmy nazwali dzisiejszy (hands up) new hands up ale w sumie niektórzy twierdzą że to już fiuczer hends up każdy ma swoje zdanie.



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Inne/Other] Time Frequency - Real Love (Liam Melly ReWork) Kolejoman 0 228 01-07-2022, 22:44
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] Real McCoy - Runaway (Dj Magix 90s Euro Dance Remix) Smirnoff 0 421 08-28-2021, 09:54
Ostatni post: Smirnoff
  [Trance] Above & Beyond feat. Richard Bedford - Thing Called Love (Plutian Remix) Nexoss 0 376 06-29-2021, 09:53
Ostatni post: Nexoss
  [Hardcore] Angerfist & Restrained - You Ain't Real Restless 0 330 04-23-2021, 18:58
Ostatni post: Restless
  Brooklyn Bounce - The Real Bass (8-D & Fusion Base & Shaun Mareen Bootleg Mix) Smirnoff 0 405 03-31-2021, 17:40
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości