Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clubface - Beautiful Mess || 7.12.2018 || Central Stage of Music
Clubface - Beautiful Mess

[Obrazek: CS3975295-02A-BIG.jpg]

Beautiful Mess (Alex Megane Newdance remix edit)
Beautiful Mess (Faceman remix edit)
Beautiful Mess (Baseto & DJ Voggi remix edit)
Beautiful Mess (DJ Irek remix edit)
Beautiful Mess (Danstyle remix edit)
Beautiful Mess (Klangvol remix edit)
Beautiful Mess (Shinson remix edit)
Beautiful Mess (Alex Megane Newdance remix)
Beautiful Mess (Faceman remix)
Beautiful Mess (Baseto & DJ Voggi remix)
Beautiful Mess (DJ Irek remix)
Beautiful Mess (Danstyle remix)
Beautiful Mess (Klangvol remix)
Beautiful Mess (Shinson remix) 

https://www.beatport.com/release/beautiful-mess/2451616

Signature of Restless #FutureHandsUp
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • brainq
dzięki za info czekam tylko na rmx alexa

Spodziewałem się większych tuzów grubych ryb hands up wśród remixerów ale źle nie jest.
DJ Irek=czyżby nieślubny syn któregoś z Hitmenów z jakąś Polką która pojechała do Niemiec do roboty przy szparagach i ciekawi mnie czy jest beneficjentem programu 500+ (ten jeden z Hitmenów). Jeśli tak to skandal aby Niemiec z kraju gdzie socjal wysoki jeszcze ciągnął korzyści z Polski i to dzięki partii którą Niemcy gardzą.
Danstyle fajne melo, pomimo tego że ostatnio tylko trancy u mnie na kilkadziesiąt minut znajdę czas na odsłuch relka. Także wstyd mi za Was którzy poza Alexem M uważają że nic ciekawego wielcy fani hands up.

(11-29-2018, 10:39)Kolejoman napisał(a): Spodziewałem się większych tuzów grubych ryb hands up wśród remixerów ale źle nie jest.
DJ Irek=czyżby nieślubny syn któregoś z Hitmenów z jakąś Polką która pojechała do Niemiec do roboty przy szparagach i ciekawi mnie czy jest beneficjentem programu 500+ (ten jeden z Hitmenów). Jeśli tak to skandal aby Niemiec z kraju gdzie socjal wysoki jeszcze ciągnął korzyści z Polski i to dzięki partii którą Niemcy gardzą.
Danstyle fajne melo, pomimo tego że ostatnio tylko trancy u mnie na kilkadziesiąt minut znajdę czas na odsłuch relka. Także wstyd mi za Was którzy poza Alexem M uważają że nic ciekawego wielcy fani hands up.

Piszesz w l.m a brainq się tylko tutaj wypowiadał Admin

Signature of Restless #FutureHandsUp
Ale podejrzewam a wręcz jestem pewny że takich tu więcej, nawet wiem kto.