Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaszły poważne zmiany.
#1
Witam was wszystkich. Chodź mała garstka nas została i to widać i słychać. Jedni próbuje robić coś w stylu Battle Dj's drudzy napędzają to forum jak mogą udzielają się gdzie to jest tylko możliwe mówię tutaj o @Kolejoman. Jego osoba może większość ludzi irytować ale to właśnie przez takich jak Pan @Kolejoman to forum dalej funkcjonuję. Róbmy wszystko by to forum ponownie odżyło bo szkoda zaprzepaścić tyle pięknych lat i tysiące godzin włożonych/spędzonych ze swojego życia. Wiadomo nic nie będzie jak dawniej mam na myśli muzykę Hands Up bo to co się dzieje obecnie i jakie zmiany nadeszły by ten gatunek przetrwał to nie wyobrażałem sobie nawet w snach. W sumie zakładam ten temat by ci co zostali wypowiedzieli się coś na temat dzisiejszego HU. Chciałbym poznać wasze zdanie. Bo wydaję mi się że tylko mi coś odbija i nie mogę się z pogodzić jakie czasy nadeszły. Sad Sad Sad




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 2 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • 99ers, Kolejoman
#2
Hej,
Ja to też staram się w tym forum udzielać, ostatnio rzadziej wchodzę, bo jest to podyktowane moim życiem prywatnym, ale.
Co ja sądzę o dzisiejszym HU?
No może jest jak jest, ale są pewni producenci, którzy z pasji tworzą ten HU dalej, np Memorylame tworzy wg mnie na całkiem dobrym poziomie. Starzy wyjadacze to wiadomo, ale nektórzy zeszli na psy tak jak np The Hitmen, ale mamy zastępcę, czyli tajemniczego pana czy panią (tak na prawdę nie wiemy) Solo-Beat-Project.
Ja myślę, że do 2030 roku HU może się uchować, chociaż jest to ciężko przewidzieć, nie wiadomo jak się moda zmieni, nie wiadomo czego za 10 lat ludzie będą słuchać, ale nisza pozostanie niszą wg mnie. U nas w Polsce np HU nie jest tak popularny, za to w Niemczech, gdzie powstał dalej się pręży, a stacje z rodziny We Are One to nawet teraz bym powiedział odżywają, więc ja tego tak w czarnych barwach nie widzę.
Co do samego forum to fakt, klimat dość specyficzny, ja tu jestem od 2019 roku (no w zasadzie od 2020), bo w tym 2019 to się logowałem raz na ruski rok.
I zdążyłem tu trochę poznać i administrację. Nie będę się wypowiadać, ani pozytywnie ani negatywnie, oinię pozostawiam dla siebie, bo za raz rzucą się na mnie, że łoo "jeeejuś ty faworyzujesz admina", albo, że "Tyy hejtujesz go!".
Pozdrawiam i życzę temu forum jak najlepiej
GGraco



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • D@n PE
#3
Nie oszukujmy się - gatunek jest blisko wyginięcia. Mało co pojawia się sztosów, więcej tracków jest blisko amatorki. Więc w sumie na chwilę obecną jeśli ktoś popatrzy na aktualne produkcje to na chwilę obecną nie ma za bardzo czym rozpromować ten gatunek. No chyba, że na imprezach retro - wtedy grajta co chcecie, wybór jest przeogromny.

A Nasze forum? Cóż. Jestem tu od 2013 roku i raz jest więcej osób aktywnych, raz mniej, raz coś się dzieje, raz nie. Różnie bywa. Fakt, że nie jest jak kiedyś, ale na to wpływu nie mamy. To nie jest kwestia promowania forum żeby tylko statystyki nabijać - tutaj są już tylko Ci, dla których ten gatunek jest jakimkolwiek zainteresownaiem.

Trzymajcie się ciepło w tym ciężkim dla Nas czasie Tongue




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • D@n PE
#4
Elo, no ja na tym forum jestem prawie od początków jego istnienie, zawdzięczam sporo osobą, które tutaj były i są Smile i to w dużej mierze dzięki nim dalej produkuję muzykę i przez te 8 lat sporo się nauczyłem. A co do HU to w Polsce sporo osób nawet tego słucha nie wiedząc nawet o tym, moim zdaniem to producenci HU są trochę winni spadkowi popularności tego gatunku Sad Ja obecnej komerchy to nie trawię, bo albo jest napiernicznie bassem i jadą świry jadą XD albo jakieś pseudo polskie rapsy/trapy gdzie dzieciaki łażą i wożą się przy tego typu utworach. Jak dla mnie obecny poziom muzyki komercyjnej jest bardzo słaby, bez polotu, brakuje tego czegoś co było 10-20 lat temu. A co do forum ja osobiście sądzę, że dawniej ludzie byli chętni do udzielania się i poznawania nowych osób, obecnie większość z młodego pokolenia siedzi w domach pozamykana i gra w te gry i brakuję im kontaktu z innymi osobami. Ogólnie jeśli obecni twórcy jak i nowi producenci HU będą starać się utrzymywać ten gatunek przy życiu i na poziomie to może wróci kiedyś do łask Smile P.S. ode mnie możecie liczyć na sporo produkcji HU bo tylko tym gatunkiem obecnie chcę się zająć Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 3 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • D@n PE, Kolejoman, Nexoss
#5
(11-09-2020, 23:02)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
mamy zastępcę, czyli tajemniczego pana czy panią (tak na prawdę nie wiemy) Solo-Beat-Project.
Tak trochę odbiegając od tematu ale jest to polak. Wink



#6
Okej, moim skromnym zdaniem sens tego forum w ostatnich latach daleko odszedł od muzyki handsup, stąd te wasze dziwne odczucia.

Mam wrażenie, że obecnie większość użytkowników tego forum, i to zarówno aktywnych jak i "byłych", albo od hendzapów odeszło całkowicie, albo czasem słucha, ale to tak bardziej z sentymentu, nawet HU na tym forum to bardziej tak dla idei jest chyba już wrzucane. dla formalności, ludzie albo już wcale nie mają czasu na muzykę, albo jak mają, to siedzą w jakichś Trance/Hardstyle/EDM/Disco Polo czy jakieś inne zupełnie odległe gatunki, no i oczywiście jest też niewielka grupa "retro", dla której to forum o muzyce z dawnych lat, a nie o współczesnym zjawisku.

Przynajmniej takie wrażenie odnoszę zaglądając tu od 2019 roku.




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • D@n PE




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości