Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy można dostać mandat za zbyt wolną jazdę?! # Moto Doradca
#1




Signature of Andy J
#2
w zimie jechałem chyba z 20-30 km/h bo bardzo padał śnieg i mi padła trakcja i ABS (czujnik padł) i każde delikatne dodanie gazu kończyło się że mnie dupa chciała wyprzedzić bo mam BMW a nie ma nakazu jazdy z jakąś określoną prędkością i co mi zrobią?

z tą prędkością czułem się bezpiecznie i nie ma bata żeby mi cokolwiek dali a jak by chcieli to oczywiście bym nie przyjął



#3
(05-01-2019, 18:34).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
w zimie jechałem chyba z 20-30 km/h bo bardzo padał śnieg i mi padła trakcja i ABS (czujnik padł) i każde delikatne dodanie gazu kończyło się że mnie dupa chciała wyprzedzić bo mam BMW a nie ma nakazu jazdy z jakąś określoną prędkością i co mi zrobią?

z tą prędkością czułem się bezpiecznie i nie ma bata żeby mi cokolwiek dali a jak by chcieli to oczywiście bym nie przyjął

Prędkość miałeś raczej dobrą jak na takie warunki. A jeżeli ktoś jechał szybciej za Tobą, to trzeba mu było zahamować. Ale szkoda własnego auta Smile




Signature of Andy J
#4
Co ty nie dało by rady zahamować ostro bo na drodze praktycznie szklanka i bez abs to jak na łyżwach
Jak w PRL trzeba było liczyć na własne umiejętności a nie elektronikę haha



#5
(05-01-2019, 19:39).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Co ty nie dało by rady zahamować ostro bo na drodze praktycznie szklanka i bez abs to jak na łyżwach
Jak w PRL trzeba było liczyć na własne umiejętności a nie elektronikę haha

Ja mam tak cały czas, bo jeżdżę golfem 3, który z elektroniki ma tylko szyby Big Grin
A Wy czym tam jeździcie, jak już jesteśmy przy temacie (zdjęcia mile widziane)?




Signature of Andy J
#6
Bmw e46 w chrom pakiecie i skórze kremowej/bananowej
[img]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[/img]
[img]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[/img]

Zdjęcia teraz robione bo nie robiłem zdjęć dopiero jak będę sprzedawał haha



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Andy J


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupiłem to auto za 1700 zł - takich aut już nie ma! # Moto Doradca Andy J 0 860 08-02-2020, 19:46
Ostatni post: Andy J
  PILNE! Znowu próbują dobrać się do pieniędzy kierowców! STOP! # Moto Doradca Andy J 1 878 02-16-2020, 16:56
Ostatni post: Nexoss
  Czy zgaszę silnik przy 50 km/h? SHOT # Moto Doradca Andy J 0 799 09-22-2019, 15:21
Ostatni post: Andy J
  Uważaj na ten trik UBEZPIECZYCIELI! # Moto Doradca Andy J 0 845 09-18-2019, 21:59
Ostatni post: Andy J
  Jak samodzielnie naprawić odprysk na szybie # Moto Doradca Andy J 0 836 09-15-2019, 21:49
Ostatni post: Andy J



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości