Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Dean - Ballanation 2004 (Alex Megane Extended Mix)
#1
320kbs


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#2
Thank you!



[-] 1 użytkownik podziękował Deadman86 za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Alex megane chyba w 2004 roku był początkującym producentem więc trochę słabiej od oryginału który bardziej mi się podoba ale i tak porządnie.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Jeden z kilku przykładów na to, że zremixowany utwór Deana brzmi zdecydowanie lepiej niż wersja oryginalna, chociaż sam Dean chciałby że było inaczej. Inny przykład to "It`s a dream" gdzie remix od Maniana i Yanou zdecydowanie zmiażdżył OM




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Alex megane w 2004 roku mógl Dj Deanowi co najwyżej buty czyścić, dj dean udowodnił to meeeega nutami np.
''turn on the lights''
''Mystical''
''here we go''
i wieloma innymi.
Ja te nuty wrzuciłem tu kilka tygodni temu i zero komentarza a ponoś są tu fani hardtranców, coś mi się wydaje że Im się to przyśniło

Alex Megane na szczyty dostał się dopiero w 2011 roku meeega nutą czyli Alessa - love os ocean (Alex Megane newdance remix) - nie chce mi sie sprawdzać ale to był chyba piewszy jego track ze słowem newdance więc można przyjąc że była to zmiana ''proju'' - moim zdaniem jeden z nielicznych przypadków zmiany na plus, 2 przypadkiem jest Megastylez który w 2012 roku nutami ''Take back to the danceflloor'' i ''Rescue Me'' wskoczył na najwyższy poziom.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
great track



[-] 1 użytkownik podziękował Pimmelberger za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Niesamowite, dzięki (do kolekcji) Smile



[-] 1 użytkownik podziękował nowa16 za ten post:
  • Michuxfcb
#8
thx for the upload



[-] 1 użytkownik podziękował Hardstyle-Pirate za ten post:
  • Michuxfcb
#9
thanks from cz



[-] 1 użytkownik podziękował Lucisek za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alex Megane x Felix Harrer x TurntabLetimmie - Lady (Extended Mix) winmap 0 357 12-09-2023, 16:41
Ostatni post: winmap
  DJ Dean - Play It Hard (Dance Fly FX Bootleg Remix) Smirnoff 0 344 11-23-2023, 08:50
Ostatni post: Smirnoff
  Alex Megane - Do It With You (Timster & Ninth Remix) BarthezJumper 2 271 11-18-2023, 09:51
Ostatni post: brainq
  Alex Megane - Do It With You (Timster & Ninth Remix Edit) BarthezJumper 0 139 11-17-2023, 00:20
Ostatni post: BarthezJumper
  Alex Hosking & Martin Jensen Feat. Jimmy James - Meet You There (Yves V Extended Remix) winmap 0 263 11-13-2023, 21:31
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości