Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Klubbingman - Magic Summer Night (Original Club Mix)
#1
DJ Klubbingman - Magic Summer Night (Original Club Mix)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 3 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b, Restless
#2
Shakalaka boom - tekst porównywalny do majteczki w kropeczki ooohooo.
Prezydent Polski powinien przyznać Masterbojowi najwyższe polskie odznaczenie państwowe za promocję w świecie polskiego towaru eksportoego - muzyki łatwej i przyjemnej czyli discopolo.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Myślałem że Klubbingman robił Hands Up a okazało się że robił Disco Polo Admin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(04-26-2019, 16:24)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Myślałem że Klubbingman robił Hands Up a okazało się że robił Disco Polo Admin

Jakże prawdziwe jest powiedzenie ''że człowiek uczy się przez całe życie'' i że zycie potrafi naprawdę zaskoczyć.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
@Kolejoman @Restless Kompletnie się nie zgadzam. Bo jest to jeden z najlepszych kawałków od Klubbingmana jak dla mnie i jeden z lepszych w HU. Spokojnie w osobistej 100ce najlepszych tracków HU się znalazłby Smile Mega sentyment mam do tego utworu i pamiętam jak w 2004tym leciał. I taki ma być melodyczny HU przede wszystkim. Będę chciał posłuchać Trance'u to słucham Trance'u. Tongue A co do Disco Polo to nienawidzę. A ten Track to HU i nie ma nic wspólnego z Disco Polo. Nic nie poradzę, że Disco Polo na przestrzeni lat zaczerpuje niektóre dźwięki z HU. Sklejki marne z różnych gatunków zaczerpują plus wokal charakterystyczny dla tego gatunku. Disco Polo różni się tym że robi to w sposób prostacki i nieudolny. Dźwięki choć podobne na pierwszy rzut oka to są zrobione na odpie... w DP. No i tym że to jest po polsku. Tak więc podsumowując ten track od Klubbingmana... jest po polsku? NIE, nie ma klimatu jak DP? MA, jest zrobiony prostacko że aż uszy bolą? NIE. Więc jest to hands up w 100%! Smile PS to już ostatnie tracki od Golluma bardziej przypominają DP niż ten track od Klubbingmana. I jak dla mnie były mocno średnie porównując do ostatniego wysypu kosiar hands up'owych na forum. Tongue



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#6
Przemek ja wiem że to Hands Up tylko @Kolejoman twierdzi że to Disco Polo i w dodatku że Scooter to też Disco Polo Big Grin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alex Megane - The Summer Is Magic (Newdance Mix) BarthezJumper 1 275 10-19-2023, 14:39
Ostatni post: Nexoss
  Alex Megane - The Summer Is Magic (Newdance Extended Mix) winmap 4 352 10-19-2023, 14:38
Ostatni post: Nexoss
  Chris Odd x Iwaro x Liliia Kysil - Summer Is Calling (Club Mix) BarthezJumper 0 192 07-10-2023, 21:06
Ostatni post: BarthezJumper
  Factor 2 - Ты Плачешь По Ночам (Greidor Allmaster Extended Club Version) || Factor 2 - You Cry at Night Smirnoff 0 344 02-26-2023, 10:06
Ostatni post: Smirnoff
  Rik Shaw - Summer Sun (Original Mix) BarthezJumper 1 315 02-16-2023, 04:34
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości