Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ THT vs. Konstruktor JacQ - Get Low (preview)
#1
DJ THT vs. Konstruktor Jacq - Get Low (preview)





Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 7 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • brainq, Diven, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Smirnoff
#2
Zaj*biste i melo i main Smile 9+/10 jak narazie Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Zapowiada sie świetnie.Oby wyszło jak najszybciej !!!



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#4
24 maja wyjdzie mis ie tez to podoba czekam



[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#5
Szykuje się najgorszy trak w historii dyskografii DJ Tht.
Fatalnie dobrał sobie do współpracy producentów - Konstruktor i Żak - ich produkcje omijam szerokim łukiem i teraz też tak będzie chyba.
Melo może ambitne ale jednocześnie koszmarne.
Nienawidzę tego jak gość zamiast śpiewać coś plecie 3po3 w kółko to samo przerobionym przez kompa głosem.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Zgadzam się z Kolejomanem



[-] 1 użytkownik podziękował dreade za ten post:
  • Michuxfcb
#7
@Kolejoman @dreade a ja Kocham gdy ktoś "plecie 3po3" i tego mi strasznie brakuje w dzisiejszych produkcjach. Jest to często 100x lepsze od piskliwego głosu jakiejś feministki lub zachrypiałego głosu jakiegoś pedałka z brodą, wagi przynajmniej dosadnej Big Grin Strasznie uwielbiam taką zapętloną zaj*bistą "gadkę" jak tu Smile A melodia wyśmienita i rytm także wyśmienity, że aż nogi się rwą do szaleństwa Smile Melo ambitne to znaczy że porywiste, melodyczne i hands up'owe. Nie ważne jak bardzo złożone niż np istny chaos i rzępolenie. Czekam na to z niecierpliwością, bo każda taka nuta jak ze złotej ery hands up'u z 2003-2006 roku jest na wagę złota. I to jest petarda a nie ten średniak co ostatnio czyli remix do "The Strike" Golluma, gdzie Marious najlepiej to zrobił. W ogóle THT przez długi ostatni czas średniaki wypuszczał zbyt spokojne. Ta kolaboracja zdecydowanie wychodzi mu na dobre. Oby tak dalej i niech więcej taki tracków wypuszczają. THT wraca na dobre tory! Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#8
Mi również się podoba, zabiorę jak wyjdzie



[-] 1 użytkownik podziękował DeadMan za ten post:
  • Michuxfcb
#9
(05-11-2019, 09:42)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman @dreade a ja Kocham gdy ktoś "plecie 3po3" i tego mi strasznie brakuje w dzisiejszych produkcjach. Jest to często 100x lepsze od piskliwego głosu jakiejś feministki lub zachrypiałego głosu jakiegoś pedałka z brodą, wagi przynajmniej dosadnej Big Grin Strasznie uwielbiam taką zapętloną zaj*bistą "gadkę" jak tu Smile A melodia wyśmienita i rytm także wyśmienity, że aż nogi się rwą do szaleństwa Smile Melo ambitne to znaczy że porywiste, melodyczne i hands up'owe. Nie ważne jak bardzo złożone niż np istny chaos i rzępolenie. Czekam na to z niecierpliwością, bo każda taka nuta jak ze złotej ery hands up'u z 2003-2006 roku jest na wagę złota. I to jest petarda a nie ten średniak co ostatnio czyli remix do "The Strike" Golluma, gdzie Marious najlepiej to zrobił. W ogóle THT przez długi ostatni czas średniaki wypuszczał zbyt spokojne. Ta kolaboracja zdecydowanie wychodzi mu na dobre. Oby tak dalej i niech więcej taki tracków wypuszczają. THT wraca na dobre tory! Smile

Wszystko piękne to co piszesz i szanuję Twoje zdanie.
Czekałem na okazję i się nadarzyła by coś napisać dzięki twojemu postowi i jednego słowa którego użyłeś w odpowiedzi na pewną dyskusje która mnie dotyczyła kilka dni temu
Jednocześnie chciałbym ostrzec Cię byś raczej nie wyjeżdżał z takim tematami a skoro użyłeś jednego słowa to lepiej by było napisać panów kochających inaczej z brodą bo możesz narazić się na out z tego forum z powodu obrazy ich uczuć nazywając ich pogardliwie.
Kilka dni temu toczyła się na forum dyskusja wśród męskiej części władzy tego forum, jednym z tematów był inny męski tyłek i ponieważ na pewno lekarzami o specjalności proktologia nie są wiec wnioski nasuwają się same. 
Jak już to wolałbym dyskutować o wdziękach płci pięknej a nie o męskich 4 literach.
Ponieważ moje poglądy są raczej sprzyjające skrajnej prawicy i ONR więc nie po drodze mi z takimi ludźmi i dlatego postanowiłem ograniczyć bytność na forum do niezbędnego minimum. Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DJ Gollum ft. DJ Cap - Emotions in Dance (Konstruktor & JacQ's Late for Easter Bootleg Daleckii 1 642 12-04-2020, 00:14
Ostatni post: HandsUpper86
  Airwaze - SakuraCon Anthem (Konstruktor & JacQ Remix Edit) demo Smirnoff 0 566 11-02-2019, 12:27
Ostatni post: Smirnoff
  Yoe Mase - Lonely (Konstruktor & JacQ and Kyrandian Tribute Mix) Smirnoff 0 399 07-23-2019, 01:40
Ostatni post: Smirnoff
  DJ THT vs Konstruktor & JacQ - Get Low || 24.05.2019 || Baked Beans! Davidddos 0 602 05-10-2019, 16:15
Ostatni post: Davidddos
  Airwaze - SakuraCon Anthem (Konstruktor & JacQ Remix) preview Smirnoff 0 564 04-30-2019, 14:58
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości