Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulisa - The Johantson ( Radio Edit )
#10
Chłopaki, weźcie się już od niego odczepcie. Nie nudzi wam się ten hejt? GreenB, jesteś osobą która jedzie po nim najwięcej. Ciekawy jestem co ty byś zrobił. Kulisa się stara, wkłada w to swoje serce, spędza nad tym dużo czasu, a ty ciągle po nim jedziesz... 
Nie robi wszystkiego na jednym projekcie, eksperymentuje, w przeciwieństwie do "czołowych" producentów hands upu, na przykład Faita, Megastyleza, Imprezive meets Pink i wielu wielu innych, u których zawsze w tym samym momencie zaczyna się wokal, melodia itp. Nimi zawsze będziecie się podniecać, jak na przykład tymi trzema bootlegami od hitmenów czy wyżej wspomnianego Faita...
Weźcie uszanujcie jego pracę...

Jak wam się nie podoba, że Kulisa ma rangę Hands Up Makera, to w trakcie "rekrutacji" trzeba było ruszyć dupsko i napisać, że jesteście przeciwni temu. 

Deadman, problem w tym, że jak jego produkcje siedziały w amatorce, to też był wyłącznie hejtowany.


Osobiście w tym tracku widzę potencjał. Gdyby dopracować przede wszystkim lead, to może to być naprawdę fajny traczek. Smile

Pozdrawiam, Simek



PS. Jeśli chcecie po tej wypowiedzi poleci na mnie i moje produkcje fala hejtów, to wiedzcie, że mam je głęboko. Wink Wink Nie będę liczył się z nic niewnoszącymi hejtami i uwagami od naczelnych, forumowych hejterów Big Grin Big Grin




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 5 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, DeadMan, Michuxfcb, Sebek
#11
(05-31-2016, 15:16)Kulisa napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Przecież on nie żyje od dłuższego czasu a jeśli chodzi o tracki w amatorce to po prostu czasu nie miałem żeby na nimi posiedzieć i były na odwal się.szkoła,Prawo jazdy,Trackmania. Teraz jak się kończy szkoła to miałem i mam czas żeby coś stworzyć.Wiecie ile mi zajęło stworzenie nowego proja? z miesiąc tylko dlatego że chwilami nie miałem czasu żeby coś stworzyć ale były też wyjątki że po prostu olewałem znajomych tylko po to żeby tracka skończyć specjalnie dla was..
Chcieliście nowego proja,Chcieliście coś nowego,Chcieliście zmiane,przystopowałem z wydawaniem tracków to teraz macie
Coś nowego  to żle ,Jechałem na jednym projekcie to żle więc oco wam chodzi? Ty greenboy jak się nie znasz to się nie wypowiadaj

Nie tłumacz sie nikomu.Rób muzyke dla siebie a nie dla kogos...wtedy nie bedziesz sie przejmowal opiniami...



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#12
(05-31-2016, 21:37)Simek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Chłopaki, weźcie się już od niego odczepcie. Nie nudzi wam się ten hejt? GreenB, jesteś osobą która jedzie po nim najwięcej. Ciekawy jestem co ty byś zrobił. Kulisa się stara, wkłada w to swoje serce, spędza nad tym dużo czasu, a ty ciągle po nim jedziesz... 
Nie robi wszystkiego na jednym projekcie, eksperymentuje, w przeciwieństwie do "czołowych" producentów hands upu, na przykład Faita, Megastyleza, Imprezive meets Pink i wielu wielu innych, u których zawsze w tym samym momencie zaczyna się wokal, melodia itp. Nimi zawsze będziecie się podniecać, jak na przykład tymi trzema bootlegami od hitmenów czy wyżej wspomnianego Faita...
Weźcie uszanujcie jego pracę...

Jak wam się nie podoba, że Kulisa ma rangę Hands Up Makera, to w trakcie "rekrutacji" trzeba było ruszyć dupsko i napisać, że jesteście przeciwni temu. 

Deadman, problem w tym, że jak jego produkcje siedziały w amatorce, to też był wyłącznie hejtowany.


Osobiście w tym tracku widzę potencjał. Gdyby dopracować przede wszystkim lead, to może to być naprawdę fajny traczek. Smile

Pozdrawiam, Simek



PS. Jeśli chcecie po tej wypowiedzi poleci na mnie i moje produkcje fala hejtów, to wiedzcie, że mam je głęboko. Wink Wink Nie będę liczył się z nic niewnoszącymi hejtami i uwagami od naczelnych, forumowych hejterów Big Grin Big Grin

Pominę wyzywanie mnie od hejterów i skupię się na merytoryce.

Po pierwsze, jestem szczery i nie będę mówił czegoś, co jest niezgodne z tym, co słyszę. Zabraniasz mi negatywnej opinii? Spadaj.

Po drugie, na jego miejscu chętnie NIE WYDAŁBYM ŻADNEGO TRACKA PUBLICZNIE. Ewentualnie jeden na rok, aby wysłuchać opinii na ogólnym forum. Wiesz czemu? Bo byłoby mi wstyd, że podpisałem to jako HU. Nienawidzę fuszerki i będę coś takiego krytykować. Nie, bo coś do Kulisy mam czy sobie upatrzyłem go do hejcenia. Robi źle, mówię źle. Proste.

Po trzecie, on się tak stara i tak walczy, żeby tracki były najlepsze... ale tego nie słychać. Progresu nie ma, przesłuchałem cały ten track. Nie piszę negatywnie bez odsłuchu. Stworzył coś dziwnego, nie mającego sensu, bez kompozycji. 

Po czwarte, przez jakiś rok (mniej bądź więcej) Kulisa jechał na jednym projekcie, który był niedopracowany i aż więdły uszy. Teraz faktycznie eksperymentuje (co samo w sobie nie jest żadnym argumentem) ale eksperymentować trzeba z pomysłem i z sensem a nie, co mi we wtyczce wyjdzie to jakoś połączę bez większego sensu. Części utworu nawet się do kupy nie składają, przesłuchaj to jeszcze raz.

Po piąte, ja podniecam się tylko Hands Upem, który wykonany jest z szacunkiem do muzyki (czyli przynajmniej poprawnie technicznie). Tutaj szacunku nie ma.

Po szóste, co do rekrutacji, polecam przeczytać regulamin. Wtedy będziesz wiedzieć, czemu "nie ruszyłem dupska" jak to średnio grzecznie określiłeś.

Po siódme, był hejtowany od dawna ale nie bez powodu i sobie prześledź te tematy a przypomnisz sobie dlaczego. O ile pamiętam, nawet olewał rady co niektórych "niebieskich" i dalej popełniał te same błędy. 

Po ósme, jeżeli sądzisz, że komukolwiek będzie się chciało po Tobie jeździć, ponieważ go bronisz to powątpiewam. Wręcz powiem, że masz wysokie mniemanie o sobie. Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • DeadMan, Michuxfcb, Simek
#13
1. Niczego Ci nie zabraniam, z tego co wiem to w Polsce (jeszcze Tongue) istnieje wolność słowa Smile Big Grin

2. Fuszerki chyba nikt nie lubi Big Grin Tutaj tak źle nie jest, na hupowie można było znaleźć dużo gorsze tracki Tongue Smile

3. Każdy robi jak potrafi. Może ten part z bassem i głosem babki nie pasuje, ale wiem jakie tracki kiedyś robił, więc moim zdaniem progres jest Wink

4. Tak jak napisałem wyżej, pamiętam jego stare produkcje. W tym przypadku moim zdaniem nie pasuje ten "środkowy" part, a reszta naprawdę dopracowana, mogłaby mieć dobre efekty. Często w dziale z amatorką (a czasem nawet w głównym) znajdują się tracki, w których jest tak namieszane, że bania odpada Wink

5. O tym "podniecaniu" nie pisałem do Ciebie, ponieważ nie pamiętam jakie opinie wyrażasz, na produkcje poszczególnych handsupowców. "Jaranie się" każdą produkcją która brzmi praktycznie tak samo, to częste zjawisko tutaj i nie kwestionuję tego z jakich powodów ściągasz, a następnie słuchasz i używasz tychże piosenek w swoich setach Smile Nie mam również nic do twoich upodobań muzycznych, i w pełni je akceptuje.

6. Znam zasady, dlatego również nie głosuję Wink Dostał HUMa, bo zagłosował jedynie Norex, który takiej rangi nie ma, a więc równie dobrze mogłeś zagłosować Ty, ja oraz inni użytkownicy tegoż forum Smile

7. Wiem. Pamiętam to wszystko, dlatego nie uważam, że Kulisa nie jest winny temu wszystkiemu Wink Lecz moim zdaniem, swoją opinię wyrażacie zbyt złośliwie, więc to może być powód dla których nie bierze ich tak do siebie Smile

8. Nie mam wysokiego mniemania o sobie Smile Po prostu znam mentalność Polaków, z którą spotkałem się nieraz Wink

Ps. Swoim postem nie miałem zamiaru w żaden sposób Ciebie bądź innych obrazić Smile Jeśli to zrobiłem, to przepraszam Smile
Nie mam też zamiaru wywoływać jakiejkolwiek "forumowej kłótni" Smile




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 5 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • Cytrynka, DeadMan, Kulisa, Michuxfcb, Sebek
#14
(05-31-2016, 21:37)Simek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie robi wszystkiego na jednym projekcie, eksperymentuje, w przeciwieństwie do "czołowych" producentów hands upu, na przykład Faita, Megastyleza, Imprezive meets Pink i wielu wielu innych, u których zawsze w tym samym momencie zaczyna się wokal, melodia itp. Nimi zawsze będziecie się podniecać, jak na przykład tymi trzema bootlegami od hitmenów czy wyżej wspomnianego Faita...
Weźcie uszanujcie jego pracę...

Z tym się zgadzam. Ci czołowi producenci są zbyt monotonni, ja wiem, że kiedyś był Styl: Verano, Lhasa czy 89ers no OK. Np. ja potrzebuję czegoś nowego... Świeżego mięska, by karmić głodne uszy Big Grin Track jest udany mi się podoba, a szczególnie refren, który jest cholernie krótki (Będzie Extended Mix??), ale trochę też mało basu, nie wiem... Tak ładnie do tego pitolenia gostka dodać taki chudy basik od 200 Hz jako dodatek podkręcający dalszy ciąg utworu. Czemu sam nie spróbuje (makerować :b ......?) Kulisa miał te pier........e, który wchodził w moje kryteria Smile



[-] 4 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • BarthezJumper, Kulisa, Michuxfcb, Simek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nanobii - MoonLight (Radio Edit) BarthezJumper 0 209 12-03-2023, 01:15
Ostatni post: BarthezJumper
  99ers - All About It (Radio Edit) 99ers 2 250 11-29-2023, 01:00
Ostatni post: 99ers
  Bulljay - Better Than Me (Radio Edit) BarthezJumper 2 386 11-25-2023, 03:20
Ostatni post: Smirnoff
  Manwell - By Your Side (Radio Edit) BarthezJumper 0 167 11-11-2023, 18:18
Ostatni post: BarthezJumper
  Flexxus - Kids (Radio Edit) BarthezJumper 0 96 11-11-2023, 13:43
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości