Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix)
#10
Nawet zastosował sampel z my only vice club mix jak co uważni mogli wychwycić!



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#11
On nie wie co to hitmeni (nie słyszał o nich) I jest przekonany że to jego styl jak coś.



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#12
(12-18-2020, 00:27)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
On nie wie co to hitmeni (nie słyszał o nich) I jest przekonany że to jego styl jak coś.

Cooo na jakiej podstawie tak sądzisz, napisał ci czy co? Czy to ma być jakiś żart?
Xddd



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#13
(12-18-2020, 00:27)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
On nie wie co to hitmeni (nie słyszał o nich) I jest przekonany że to jego styl jak coś.

(12-18-2020, 10:08)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-18-2020, 00:27)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
On nie wie co to hitmeni (nie słyszał o nich) I jest przekonany że to jego styl jak coś.

Cooo na jakiej podstawie tak sądzisz, napisał ci czy co? Czy to ma być jakiś żart?
Xddd

To pewnie sarkazm. Przecież nie możliwe, aby jakikolwiek twórca HU nie słyszał o Hitmenach Big Grin




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb
#14
Chciałem się tylko upewnić. Ale oczywiście, że to nie możliwe wręcz, żeby o Hitmenach nie słyszał.
Jedyne co mnie intryguje to brak jego reakcji na jakiekolwiek komentarze pod utworami na SC czy nieodpisywanie na wiadomości prywatne. Z jakim porducentem bym się nie spotkał, zawsze odpisywał na wiadomości prywatne czy podziękował za miłe słowa w komentarzu a od niego tylko następne produkcje wlatują i nie wiadomo dla kogo to jest XD.
Ja go bardzo polubiłem, bo Hitmenowy styl to jeden z moich ulubionych właśnie w HU.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#15
(12-20-2020, 13:05)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Chciałem się tylko upewnić. Ale oczywiście, że to nie możliwe wręcz, żeby o Hitmenach nie słyszał.
Jedyne co mnie intryguje to brak jego reakcji na jakiekolwiek komentarze pod utworami na SC czy nieodpisywanie na wiadomości prywatne. Z jakim porducentem bym się nie spotkał, zawsze odpisywał na wiadomości prywatne czy podziękował za miłe słowa w komentarzu a od niego tylko następne produkcje wlatują i nie wiadomo dla kogo to jest XD.
Ja go bardzo polubiłem, bo Hitmenowy styl to jeden z moich ulubionych właśnie w HU.

Widocznie mu nie zależy. Gdyby miał coś wydać oficjalnie to z pewnością już by to zrobił.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#16
Wiem że jest to polak ale nawet pisanie po polsku i na prywatne konto facebook (tak znam imię i nazwisko) nie działa. Może typ jest jakiś niedorozwinięty? Nie chcę go obrażać ale może tak jest? Albo chce być 100% anonimowy, nie wiem..



[-] 1 użytkownik podziękował specialeaks za ten post:
  • Michuxfcb
#17
Mój nauczyciel od akordeonu w zeszłym roku miał wypadek, to nic prywatnego, nawet nagłaśniali to i zapadł w krótką śpiączkę. Kiedy się z niej obudził musiał się od nowa uczyć pisać i czytać, umieć umiał mówić, ale muzyczne zdolności zostały w nim takie jak były.
No, ale gdyby nie umiał czytać i pisać to raczej nie mógłby się swobodnie po internecie się poruszać. Takie gdybania nie mają tu sensu, bo nic nie wiadomo. Kto wie, może kiedyś jakimś cudem sam nam to wszystko wytłumaczy, ale wątpie.
Ja na prawdę doceniam takich ludzi jak on, bo dzięki niemu hands up jeszcze żyje i styl jest zachowywany, a wiadomo Hitmeni to już nie to samo co kiedyś.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#18
może czeka na wydanie utworów kto wie. kiedyś zapewne zobaczymy full wersje jestem takiej myśli.



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  David Guetta - Love Is Gone (De-Grees Remix) MINGLESS 2 371 06-11-2023, 22:46
Ostatni post: MINGLESS
  Starkillerz - Discoteka (David Rust Rework) Smirnoff 0 176 06-03-2023, 19:56
Ostatni post: Smirnoff
  David Crane – I Lay My Love On You (Release) BarthezJumper 1 277 02-09-2023, 10:56
Ostatni post: syryk
  Solo - We Make It Bounce Smirnoff 0 232 02-08-2023, 00:38
Ostatni post: Smirnoff
  ATB - Don't Stop (Aska Dance Project Hands Up Bootleg Edit) Smirnoff 2 363 01-11-2023, 07:32
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości