Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dickheadz vs. 20 Fingers - Suck My Short D!ck (Dancecore N3rd Mashup)
#1

Dickheadz vs. 20 Fingers - Suck My Short D!ck (Dancecore N3rd Mashup)


[kr]https://krakenfiles.com/view/a1eb90280a/file.html[/kr]




Dickheadz vs. 20 Fingers - Suck My Short D!ck


Dickheadz - Suck My D!ck (2002)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


20 Fingers feat. Gillette - Short Dick Man (1994)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Official Video: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 5 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • danygee92, Djmegaflor85, kickasskev, michal93, Michuxfcb
#2
Muza może i fajna ale tytuł niestety mnie zniechęca.
Jestem przeciwny takim wulgarnym i obleśnym tytułom w muzie zwłaszcza tej której jestem fanem.
Nie zabieram i nie dziękuję za to.
Był film ''Tylko nie mów nikomu'' ostatnio o tej samej tematyce ''Zabawa w chowanego'' i w rewanżu kolejny film ''Nic się nie stało'' - jak takie tematy jak tytuł tej nutki będą poruszane w muzyce hands up i rozpowszechniane na forach z tą muzą to z pewnością doczekamy się filmu o zdemoralizowanych erotomanach wśród fanów, producentów muzyki hands up - no to panie Latowski do dzieła.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
I will answer you not as a user of this forum, but as an ordinary person.
Why and why you insult musicians. Have you achieved anything in this life to mud any musician? You yourself have not achieved anything in this life. You envy that some musicians have succeeded. You are a man - a parasite for society. I am not a psychiatrist, but you are really dangerous to society. Criticism is needed, I have no doubt about it, but why offend the musicians? Why, in accordance with the rules of the forum, why should stars be given to musicians in a really reduced correspondence? People see that the new track has 1 star ... If I put the same track 5 stars ... they will show everyone that only 3 stars ...
I try to search for new items, it can be very difficult to get a new remix. After my post, you begin to dishonor the musicians ... Why are you doing this. Are you fucking up?
I say this, I hope you think about what I said.



[-] 2 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • danygee92, Michuxfcb
#4
No need to forgive ... Need to be punished ... It's just an idiot ...



[-] 2 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • danygee92, Michuxfcb
#5
(05-24-2020, 17:39)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
I will answer you not as a user of this forum, but as an ordinary person.
Why and why you insult musicians. Have you achieved anything in this life to mud any musician? You yourself have not achieved anything in this life. You envy that some musicians have succeeded. You are a man - a parasite for society. I am not a psychiatrist, but you are really dangerous to society. Criticism is needed, I have no doubt about it, but why offend the musicians? Why, in accordance with the rules of the forum, why should stars be given to musicians in a really reduced correspondence? People see that the new track has 1 star ... If I put the same track 5 stars ... they will show everyone that only 3 stars ...
I try to search for new items, it can be very difficult to get a new remix. After my post, you begin to dishonor the musicians ... Why are you doing this. Are you fucking up?
I say this, I hope you think about what I said.

(05-24-2020, 18:47)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No need to forgive ... Need to be punished ... It's just an idiot ...

Ten upload (wulgarny tytuł nutki) i te obelgi wyzwiska inwektywy pod moim adresem to przykład demoralizacji niektórych ludzi. Niżej upaść się już chyba nie da.
Zapraszam do poczytania biblii, wsłuchania się w nauki Jezusa Chrystusa to wtedy może zrozumiesz że rzucanie obelgami i wyzwiskami w kierunku osoby której nie znasz niezbyt chwalebnie świadczy o Tobie.
Nawet się nie zastanowił że na forum mogą być osoby niepełnoletnie a nawet dzieci mogą być gośćmi i ten tytuł nutki zawiera treść nieodpowiednią dla nich (bo co?  wolność ''sztuki'' i dlatego wszystko wolno?). Tytuł nutki też może naruszać regulamin forum moim zdaniem.
W Polsce było więcej autorytetów w których nauczanie czy słowa mogę się wsłuchiwać i się nad którymi mogę zastanawiać np Jan Paweł II. 
@Smirnoff nie jest tą osobą (zacytowanymi postami udowodnił dlaczego).
Uważam że należy zmienić zasady na jakich są klasyfikowane nutki amatorskie i te do działu głównego, czasy jak wielu znaczących producentów działało były odpowiednie ale te czasy niestety minęły - większy przesiew powinien być - myślę że spokojnie z przynajmnej 50% uploadu tego forumowicza powinno trafiać do amatorszczyzny - nie jestem pierwszą osobą która tak pisze bo już ktoś w komecie Mu to kiedyś pisał ale dalej jest uparty i dalej swoje więc trzeba 1 gwiazdką mu to uświadamiać. Oczywiście tam gdzie zasłużone 5 gwiazdek do daję jak np  ''Moua - Stay (Utlrabooster Rmx)''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(05-24-2020, 17:39)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Have you achieved anything in this life to mud any musician? You yourself have not achieved anything in this life. 


W zasadzie nie '' not your business'' co w życiu osiągnąłem, jak stanę przed Najwyższym w niebie to on będzie mnie oceniał a nie Ty.
Ale skoro zadałeś publicznie pytanie to publicznie odpowiem
Przez 10,5 roku pracy za kierownika pociągu przewiozłem 400 może 500 tysięcy albo i więcej pasażerów do pracy, szkoły, na uczelnie, w celach służbowych, towarzyskich, turystycznych do rodziny na święta i z powrotem do domu, cało i bezpiecznie nawet i teraz w niebezpiecznych czasach epidemii głównie do pracy - jak to mówią ''zawsze na służbie'' piątek świątek czy niedziela 3,4,5 rano 12,czy 23 by rosła polska produkcja gospodarcza, by nasz kraj Poslka mógł się rozwijać - służę polskiemu społeczeństwu.
Tu fotka Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Zawsze starałem się swoim pasażerom służyć pomocą w miarę moich możliwośći wiedzy kompetencji a uwierz mi - to nie jest łatwa praca.
Chyba mogę być z tego dumny co nie.
Miło mi było też usłyszeć od kilku maszynistów że na ich szkoleniach okresowych byłem chwalony przez nich, jeden z maszynistów (świetny gość ale szkoda rok czy dwa do emerytury mu zostało) mi powiedział ''jakbym miał wybrać 1 kierownika z którym miałbym jeździć cały czas to wybrałbym ciebie'' - przesadził ale naprawdę miło mi było, kiedyś tu wstawiłem linka do pewnego postu na facebooku w którym jakiś stary gość dość brzydko zapytał się czy jestem tym Węgrzynem który lubi panie kochające inaczej (nawiązanie do exposła Roberta W) - drugi maszynista skrytykował tego gościa pisząc w samych superlatywach o mnie (spadłem z krzesła wtedy prawie jak to przeczytałem ale miło było to przeczytać) - widzisz @Smirnoff coś w życiu osiągnąłem - to że mam dobrą opinię wśród kolegów z pracy, u ludzi z którymi współpracuję na co dzień a co Ty o mnie myślisz mam w głębokim poważaniu.
Co osiągnąłem? a to że nigdy nie nazwałem kogoś idiotą nie mając żadnych podstaw do tego a Ty niestety posuwasz się do takich tekstów nie mając prawie żadnych podstaw i nie znając tej osoby. A to że nigdy nie nazwałem kogoś pasożytem kto nim nie jest z wyjątkiem Romów z Brzegu i kilku osób które notorycznie jeżdżą pociągami na dowód - nie pamiętam czy wymsknęło mi się takie słowo na głos czy w myślach konfrontując się z nimi ale możliwe że tak.
Co najwyżej napisałem komuś że wydaje mu się tylko że jest fanem hardtrance albo lekarzem od zwierząt (konował). ale to i tak nic w porównaniu do Ciebie.
Są dziedziny życia w których faktycznie nic nie osiągnąłem np w muzyce, w porównaniu do moich kilku kolegów z którymi kończyłem polibudę (dzienne) Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 najgorzej się ustawiłem, w stosunku do jednego który został doktorem na politechnice Śląskiej w Gliwicach, radnym miasta Kędzierzyn, senatorem ubiegłej kadencji RP czy teraz członkiem zarządu Zakładów Azotowych Kędzierzyn to faktycznie nic nie osiągnąłem ale nie narzekam.
Byłem pierwszym w rodzinie ze strony mojej mamy który miał dyplom mgr. inż - wtedy był powód do dumy.
Jeśli to mało no to może to: schudłem 30 kilo w ciągu ostatnich 9 miesięcy - wyglądam teraz jak młody Bóg.
A zapomniałem najważniejszego - 150 minut biegłem bez przerwy (1/2 maratonu) - nie lada wyczyn.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(05-27-2020, 12:19)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-24-2020, 17:39)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Have you achieved anything in this life to mud any musician? You yourself have not achieved anything in this life. 
A zapomniałem najważniejszego - 150 minut biegłem bez przerwy (1/2 maratonu) - nie lada wyczyn.
Aktualizacja
Dzisiaj tzn 03.06.2020 pobiłem swój rekord w biegu nonstop - już nie 2,5 godziny czyli 150 minut tylko ten wynik poprawiłem na 185 minut.
Ale co z tego skoro i tak ponoć ''so I die''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dancecore N3rd & NoYesMan - All You Need (Lady Luminis Extended Remix) winmap 0 247 11-03-2023, 09:56
Ostatni post: winmap
  Dancecore N3rd - Oblivion (Extended Mix) winmap 0 265 10-27-2023, 11:29
Ostatni post: winmap
  Coke Montilla - Should've Known Better (Dancecore N3rd Extended Remix) BarthezJumper 1 341 10-19-2023, 02:22
Ostatni post: Smirnoff
  Coke Montilla - Should've Known Better (Dancecore N3rd Remix) BarthezJumper 2 232 10-19-2023, 01:45
Ostatni post: Smirnoff
  Speakerguyz - Galaxy (10 Years Reloaded) (Dancecore Invaderz Remix) winmap 0 353 09-24-2023, 09:59
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości