Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dj Fait - Save Your Love (Hands Up Mix Extended)
#1
Dj Fait - Save Your Love (Hands Up Mix Extended)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#2
Szkoda że obecnie nic nie wydaje, bardzo dobre tracki robił Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(04-25-2019, 20:20)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szkoda że obecnie nic nie wydaje, bardzo dobre tracki robił Smile


Narzekajcie dalej, płaczcie, lamentujcie np: na nowych producentów w hands up nie ma co liczyć, wiele bym dał aby takie nuty jak DJ Fait robił by dalej powstawały to będę miał okazję by się pośmiać z Was jak wczoraj się ze mnie nabijano i z mojej opinii  ''czyli robi Trance (Mark Sherry), na pewno jego tracki mają więcej wspólnego z klasycznym Hands Upem niż te w dziale głównym''.
A tyle pięknych porządnych produkcji jest w trance w dziale obok muzyce która ma najwięcej obok uk hardcore wspólnego z hands up.
Rok temu też tak narzekałem ale teraz po odkryciu nowej muzy sytuacja się zmieniła o 180 stopni
Wiec narzekajcie sobie dalej to będę miał ubaw z Was w myśl starego powiedzenia: ''Jak bóg Kubie tak Kuba Bogu''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(04-26-2019, 09:01)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(04-25-2019, 20:20)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szkoda że obecnie nic nie wydaje, bardzo dobre tracki robił Smile


Narzekajcie dalej, płaczcie, lamentujcie np: na nowych producentów w hands up nie ma co liczyć, wiele bym dał aby takie nuty jak DJ Fait robił by dalej powstawały to będę miał okazję by się pośmiać z Was jak wczoraj się ze mnie nabijano i z mojej opinii  ''czyli robi Trance (Mark Sherry), na pewno jego tracki mają więcej wspólnego z klasycznym Hands Upem niż te w dziale głównym''.
A tyle pięknych porządnych produkcji jest w trance w dziale obok muzyce która ma najwięcej obok uk hardcore wspólnego z hands up.
Rok temu też tak narzekałem ale teraz po odkryciu nowej muzy sytuacja się zmieniła o 180 stopni
Wiec narzekajcie sobie dalej to będę miał ubaw z Was w myśl starego powiedzenia: ''Jak bóg Kubie tak Kuba Bogu''


ale czy ty nie rozumiesz że np mi Trance nie przypada do gustu? ja lubię muzykę z energią jaką jest właśnie Hands Up natomiast Trance to jedynie na dobranoc na spanie bo idealnie usypia (w moim przypadku, poza kilkoma wyjątkami gdzie vocal nie jest tylko przez 15 sekund gdzie cały track ma 7 minut)
więc "górowanie" tego Trance przez Ciebie w każdym poście nie zmieni naszego podejścia i wolę słuchać klasyki niż te "transy" teraźniejsze



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#5
Na forum przewija się takie zdanie ''Trance is emotions, feel it'' Gdyby zastosować sie do tej maxymy to by pewnie nikt by nie pisał że trance nie ma energii albo że hands up daje wiekszą energię. Jeszcze rok temu miałem takie same zdanie o trance jak szef tego forum że trance to nudne kawałeczki w tempie 128 BPM takie jak oryginały od Tiesto, Garetha Emerygo czy Dash Berlin a nie wiedziałem wtedy że są też trancy o 138-140 BPM ale ja otworzyłem oczy, duszę na tą muzę i poczułem to.
Właśnie po raz kolejny odsłuchuję Futurecode - dance in the rain i dało mi tyle energii że pewnie bym ze sto kobiet zadowolił (albo i więcej) a tu takie nonsensy padają o muzyce trance że się zasypia przy niej a może to wina podwyższonego cukru ja bym radził sobie sprawdzić poziom tego cukru.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(04-26-2019, 10:27).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(04-26-2019, 09:01)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(04-25-2019, 20:20)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szkoda że obecnie nic nie wydaje, bardzo dobre tracki robił Smile


Narzekajcie dalej, płaczcie, lamentujcie np: na nowych producentów w hands up nie ma co liczyć, wiele bym dał aby takie nuty jak DJ Fait robił by dalej powstawały to będę miał okazję by się pośmiać z Was jak wczoraj się ze mnie nabijano i z mojej opinii  ''czyli robi Trance (Mark Sherry), na pewno jego tracki mają więcej wspólnego z klasycznym Hands Upem niż te w dziale głównym''.
A tyle pięknych porządnych produkcji jest w trance w dziale obok muzyce która ma najwięcej obok uk hardcore wspólnego z hands up.
Rok temu też tak narzekałem ale teraz po odkryciu nowej muzy sytuacja się zmieniła o 180 stopni
Wiec narzekajcie sobie dalej to będę miał ubaw z Was w myśl starego powiedzenia: ''Jak bóg Kubie tak Kuba Bogu''


ale czy ty nie rozumiesz że np mi Trance nie przypada do gustu? ja lubię muzykę z energią jaką jest właśnie Hands Up natomiast Trance to jedynie na dobranoc na spanie bo idealnie usypia (w moim przypadku, poza kilkoma wyjątkami gdzie vocal nie jest tylko przez 15 sekund gdzie cały track ma 7 minut)
więc "górowanie" tego Trance przez Ciebie w każdym poście nie zmieni naszego podejścia i wolę słuchać klasyki niż te "transy" teraźniejsze


Mnie jako praktykującego i wierzącego chrześcijanina/katolika  po prostu się serce kraje jak ja czytam te pełne żalu posty że ''wiele bym dał aby takie hands up wrócił jak kiedyś, kiedyś Fait super tracki robił'' więc chce Wam pomóc z czystej życzliwości serca, nakierować na trance może tam odnajdziecie to co ja i dzięki temu jestem zadowolony, chce Wam pomóc a Wy jeszcze naskakujecie na mnie.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hands Up Freaks & Clubbticket - All I Ever Wanted (Extended Mix) Andy J 5 392 12-26-2023, 15:00
Ostatni post: Nexoss
  Topmodelz - Love Is On Fire (Pulsedriver Extended Remix) winmap 5 755 12-11-2023, 12:15
Ostatni post: MyceQ
  Solidshark - Why Bother Hands Up (Extended Mix) BarthezJumper 1 115 11-14-2023, 21:16
Ostatni post: winmap
  Dance Rocker - Show Me Your Love (Hands Up Mix) BarthezJumper 2 267 11-04-2023, 23:16
Ostatni post: Smirnoff
  Coke Montilla And Sashman - My Lover (Hands Up Extended Mix) BarthezJumper 2 299 11-04-2023, 22:15
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości