Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dj.Kej_Z Pres.Stachursky-Chcesz czy nie 2k16 (Demo)
#1
Witam. A co powiecie na to? :-) Wiem wiem. Master kuleje na pewno i popracuję na tym obiecuje. Dzięki za wszystkie rady. 




ver.2



Tak więc dotarliśmy do wersji trzeciej a na tym nie koniec. Od 2.10 dodany bass na high filtrze i tu dziękuję za dobrą radę. Jutro popracuję nad tym bardziej bo dziś już pózno a rano niestety praca. Swoją drogą odezwałem się do samego Jacka po wokal ale pewnie nic z tego nie będzie bo wiadomo jak jest. A szkoda bo gdyby dać pełny wokal to byłoby zaje..e. Niestety nie wszyscy chcą lub  mogą dawać takie wokale. 
ver.3



[-] 5 użytkowników podziękowało djflash1984 za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, marcin0313, Michuxfcb, XxxDanielxxX
#2
oo tak Polski vocal Smile kolejny który sie bierze za Polskie Vocale Smile
Nie brzmi to najgorzej ale wiadmo duuuzo brakuje Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 3 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • djflash1984, Eleman, Michuxfcb
#3
No to już lepiej brzmi niż to co wcześniej wstawiałeś. Momentami jest trochę sucho jak np. 2:10 gdy wchodzi Vocal. Jest break i melo, a można dać jeszcze jakiegoś pada lub Sidechain. Ja bym do tego jeszcze dołożył narastający Sublead albo Bass na High Pass Filtrze. Tongue

Podałem Ci aby zarys jak mogło by to wyglądać. Pracuj, a będą pozytywne efekty. Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało XxxDanielxxX za ten post:
  • djflash1984, Michuxfcb
#4
Masz moje duchowe wsparcie ziomek, polskie wokale górą Big Grin




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • marcin0313, Michuxfcb
#5
dawać polskie wokale



[-] 1 użytkownik podziękował marcin0313 za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(06-23-2016, 18:11)marcin0313 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
dawać polskie wokale

Będą na pewno polskie wokale . Mam chęć przerobić coś starego D-Bomb i to cholernie starego ale brak mi na razie wokalu :-) Próbuje oficjalnie skołować jak to nie wyjdzie to będę szukać wokalisty :-P Mam jakieś pomysły ale straszna lipa z wokalami. Na nowe kawałki nie porywam się na razie bo są nowe :-) chcę parę starych kawałków odświeżyć jak czas pozwoli (praca) i wokale będą. Jak osiągnę lepszy poziom to je...nę robotę i zajmę się tym co lubię naprawdę czyli muzyką ;-)



[-] 2 użytkowników podziękowało djflash1984 za ten post:
  • marcin0313, Michuxfcb
#7
A tak w ogóle to niedługo wrzucę już full kawałek ale na razie nie mogę. Nie długo napiszę coś więcej ;-)



[-] 1 użytkownik podziękował djflash1984 za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Ja dodam jeszcze, że w produkcji muzyki nie warto się śpieszyć, lepiej posiedzieć dłużej nad projektem. Tongue

Osobiście zdarzało mi się że po wydaniu tracka, po paru tygodniach żałowałem, że go tak szybko skończyłem, bo teraz bym to zrobił inaczej (albo coś ulepszył).

Wrzuć ten Remix, gdy uznasz że naprawdę jest już doskonały, że nic lepszego nie da się zrobić. Wiem że jesteś początkujący, więc przy okazji tworzenia oglądaj tutoriale i poradniki, może akurat nauczysz się czegoś nowego, albo ogarniesz jakiś fajny patent i go wrzucisz do projektu. Smile

Czekam w spokoju na tego Stachurskiego od Ciebie, nie spiernicz tego. Big Grin



[-] 3 użytkowników podziękowało XxxDanielxxX za ten post:
  • BarthezJumper, djflash1984, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Divina - In The Night (WARRIORZ! Remix Demo) Max Gee! 2 142 04-13-2024, 19:03
Ostatni post: lemen1989
  George Michael - Careless Whisper (99ers Bootleg) DEMO 99ers 3 197 02-29-2024, 22:23
Ostatni post: Patryk
  Wavepuntcher pres. Luke Ferron - See You Smile HardbaseSE 1 187 10-11-2023, 20:09
Ostatni post: KeosniFan
  Meikal pres. Garence - Je Te Rends Ton Amour (DJ THT Remix) Smirnoff 2 187 07-13-2023, 22:06
Ostatni post: Smirnoff
  Aliencity Pres. Trinity – Das Boot 2003 HardbaseSE 1 231 03-30-2023, 16:34
Ostatni post: test2137



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości