Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót po latach
#1
Tak więc jak pisałem w dziale "przywitaj się" jakiś czas temu naszło mnie na ponowne słuchanie hands up czy dancecore. No i pojawił się problem. Artyści jakiś znam jakoś nie wydają według discogs (wiem, że nie jest to super aktualne źródło ale przynajmniej rzeczowe i rzetelne). Słuchałem: Rocco, Tom Mountain, Jan Wayne, Rob Mayth, Bangbros, Pulsedriver, Tune Up! etc.
Czy wszyscy nie produkują/robią edm czy się ostali? Jakieś albumy? Single pewnie powydawali też. Zatrzymałem się w śledzeniu tej muzyki koło 2009 roku, więc przestój spory.
Widzę na forum sporo amatorów i nieznanych nazwisk. Nie żebym nie chciał zapoznać się z ich twórczością ale najpierw chciałbym jednak zapoznać się z dokonaniami bardziej znanych producentów.



#2
Rocco z Pulsedriverem czasami coś z HU wydaje np. "Life On Mars"


Rob Mayth bardziej siedzi w projekcie Rob und Chris choć w 2015 wydał singiel "Fanatic" i zrobił kilka remixów.

Bangbros nic o nich nie słychać tzn. nic nie wydają nowego


Pulsedriver robi różne nuty w tym projekcie - raz zrobi HU , raz coś w 128BPM

Tune Up! nic nowego. Manian obecnie tworzy w projekcie Twoloud (Electro House ,Progressive House).

To tak w skrócie napisałem.




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#3
Np alex megane ma dobrze i nadal robi hu tak samo jak electro house czyli bez zmian.
Powrót special d parę singli od niego wyszły pulsedriver vs special d- oxygene,jenso. vs speciald - raver ,Chief Party Rocker,discoland,
Tom moutain nic nie robi z hu.
Rocco bedzie w pod koniec sierpnia nowy singiel biuatiful podobno w hu klimatach.
megastylez hmm pare singli świetnych wydal i remiksów.
Dj gollum bez zmian nadal produkuje wałki hu b dużo Smile
dan winter tak samo bez zmian czyli +
Mogę non stop wymieniać ale jak coś pisz bo już nie wiem w jakim kierunku pisać.
timo nadal produkuje tylko ostatnio single nustyle zaczął produkować eh ale remiksy miod i orzeszki,
na pewno nowych trzeba looknąć: philerz, dj tht, polski projekt dancefloor kingz, neotune!,basslouder, technoposse,cueboy & tribune, kris mctwain(jack melavo),formacja hands up freaks,formacja scoon &delore, dj cap, crystal lake.



#4
Nie zapominajmy o Polakach Big Grin

D!scosound, NENO, Hard3eat, Diven, Dj Arix, Max R, Jinpachi Futushimo, Discotoxic, WaveFirez Smile

Za niedługi czas ma również wyjść album Polish Hands Up Movement, który zawierać będzie handsupowe utwory od polskich producentów Smile




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 2 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • BarthezJumper, Nexoss




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości