Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DrumMasterz & Motastylez feat. Vau Boy - I Hate Christmas (Original Mix)
#1

DrumMasterz & Motastylez feat. Vau Boy - I Hate Christmas (Original Mix)



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 5 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • alpharoy, boo7y, michal93, Michuxfcb, mika
#2
Adwent się kończy więc zbliża się czas karnawału, czas na wysyp muzyczki na bale karnawałowe w przedszkolach żeby nasze drogie małolaty miały do czego skakać i hasać.
Odnośnie tytułu nuty to autorami tej szmiry są chyba osoby które nigdy nie przeżyły atmosfery prawdziwych tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia w Polsce które miałem przyjemność odczuć u babci (i nie tylko) za dziecka oczywiście np na wsi, wigilia u 1 babci, później u drugiej babci, 1 dzień świąt gościna u 1 cioci, drugi dzień u drugiej cioci cała rodzina, kuzynki kuzyni.
Pamiętam jak kolędnicy chodzili - bałem się kostuchy - chodził przebrany jeden i to z kosą .
Tylko wspomnienia zostały

Kolejnym atakiem lewackich środowisk na chrześcijaństwo i nasze święta jest ta produkcja.

Podsumowując ''I hate taki hands up''



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#3
Muszę się jednak wycofać z opinii że to szmira i na karnawał dla dzieci, nie jest to złe ale nie zabieram ale 3 lata temu jeszcze bym zakosił to ale od tego się wiele zmieniło w muzyce u mnie.
Widocznie tytuł podziałał na mnie jak płachta na byka - podejrzewam że podobnie jak ja wielokrotnie w swoich postach twórcy tej nuty śmieszkują na temat świąt (lub szukają/szukamy zwady czy zaczepiamy wg opinii niektórych).



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Faceman - Muschisong (DJ R.Gee And Drummasterz Extended Remix) BarthezJumper 1 343 07-11-2023, 00:38
Ostatni post: przemek89b
  Faceman - Muschisong (DJ R.Gee And Drummasterz Remix) BarthezJumper 0 226 07-10-2023, 21:51
Ostatni post: BarthezJumper
  Crisalid3 - I Hate Fake People (Original Mix) technoapell 2 363 07-03-2023, 13:49
Ostatni post: Smirnoff
  Drummasterz - In Town (CamilZ Extended Remix) BarthezJumper 3 519 05-12-2023, 16:26
Ostatni post: lemen1989
  Drummasterz - In Town (Dancecore N3rd Extended Remix) BarthezJumper 1 326 04-29-2023, 03:22
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości