Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Empyre One - Moonlight Shadow (Nasty Boy Remix)
#1


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Czytam te komentarze odnośnie tej reedycji tego wokalu na 2018 od E1 w nowym stylu czyli future hands up i nie wierzę w to co czytam że zapomnieli już o remixach Golluma, Thomasa petersena, original club mix od E1 Z 2009 roku czy G4bby & Bazz Boys czy chociażby o tym od Raindropza.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#2
Der Mann mit dem Koks lepsze xD
Po za tym po co mi 10 remixów jak 1 DJ THT'ego wystarczy Meh




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(04-23-2018, 20:08)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Der Mann mit dem Koks lepsze xD
Po za tym po co mi 10 remixów jak 1 DJ THT'ego wystarczy Meh

To już wiemy komu mamy dziękować za to że E1 porzucił hands up dla edm. Jak najwięksi fani hands up gardzą jedną z najlepszych nut od E1 w jego karierze a nawet i jedną z najlepszych nut w hands up to tez bym się wkurzył i rzucił wszystko (hands up) w diabły.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4


Ja tu nic porywającego w tym traku nie słyszę. Nudą wieje i nie ma powera. E1 miał lepsze produkcje




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Ja bym wrócił jeszcze do 2002 i wykonanie Groove Coverage !!! A Thomas Petersen najlepiej wypadł na relku z 2009 roku.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#6
Trzeba sie pogodzić z tym ze Hands Up się zmienia (choć mi pasuje właśnie stary styl a nie żaden FHU).
Muzyka musi ewoluować.Gdyby nie to ,nie byłoby HU który ma wiele wspolnego z Eurodance i Trance z lat 90-ych.

Mam masę świetnych kawałków do których wracam więc jeśli już niewiele produkcji nowych trafi w mój gust to trudno. Mam co słuchać.
Kompulsor i Partystylerz od nowa !!!



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#7
(04-24-2018, 18:07)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Ja tu nic porywającego w tym traku nie słyszę. Nudą wieje i nie ma powera. E1 miał lepsze produkcje

Widać oznaki nadchodzącego końca świata, słońce pokryje się czerwienią, ziemia zadrży, wzburzone morza wystąpią z brzegów, track od E1 '''moonlight shadow'' zostanie nazwany nudnym (to ten koleś w hipnozie mówi) a po tym kilka tygodni póżniej objawi się światu się Antychryst (Bestia), koniec świata miał być w 2012 a będzie w 2018.

''Nie do wiary''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Clarky - Moonlight Shadow (Original Mix) BarthezJumper 1 398 10-08-2023, 08:28
Ostatni post: Smirnoff
  Dj Sequenza - Colour Of My Dreams (Empyre One and Enerdizer Extended Remix) winmap 2 384 07-15-2023, 10:30
Ostatni post: Nexoss
  DJ Sequenza - Colour Of My Dreams (Empyre One & Enerdizer Remix) Smirnoff 0 361 06-16-2023, 01:52
Ostatni post: Smirnoff
  Empyre One - Mirrors 2k23 (Paul Keen Extended Remix) HandsUpper86 2 429 05-28-2023, 20:12
Ostatni post: winmap
  Empyre One - Mirrors 2k23 (Paul Keen Remix) BarthezJumper 3 480 05-27-2023, 08:15
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości