Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enn Stemming - My Words || 9.10.2020 || Mental Madness Germany
#1
[Obrazek: CS4771063-02A-BIG.jpg]

A. C. Band / Solar Sound (trance) / Some Tunes / Tweestem / original mix

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • brainq, Max Gee!, michal93
#2
nie dla mnie te nuty thx za info



#3
Jak zawsze na poziomie. Jest niedoceniany ale robi świetny oldschoolowy hands up.
Te wszystkie wersje to on sam chyba zrobił.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • przemek89b
#4
Co nuta to petarda. Tak powinien wyglądać HU w starym stylu. Jedynie do czego mogę się przyczepić do wokal. Typowy peda... gejowski wokal. Ble. Jednakże melodie biorą wszystko. Jest moc. Nawet jakość wyższa jakby, bo głośniejszy wyraźniejszy bas i melodia jest. Przynajmniej na moich starych Creative'ach. Także wersja trance'owa jest przyjemna. A wersja od A.C. Band to już w ogóle poezja. Jakbym słyszał Cascadę, Tune Up'a, Maniana. Czyli jednego z królów HU. Czekam z niecierpliwością.



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Kolejoman
#5
(09-30-2020, 10:20)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Co nuta to petarda. Tak powinien wyglądać HU w starym stylu. Jedynie do czego mogę się przyczepić do wokal. Typowy peda... gejowski wokal. Ble. Jednakże melodie biorą wszystko. Jest moc. Nawet jakość wyższa jakby, bo głośniejszy wyraźniejszy bas i melodia jest. Przynajmniej na moich starych Creative'ach. Także wersja trance'owa jest przyjemna. A wersja od A.C. Band to już w ogóle poezja. Jakbym słyszał Cascadę, Tune Up'a, Maniana. Czyli jednego z królów HU. Czekam z niecierpliwością.

Gdyby nie new hands up o 138 lub 140 BPM to miałbym podobne odczucia do muzy na tym relku ale niestety moim konikiem jest teraz wymieniona wcześniej muza - po prostu ten relek nie spełnia już moich oczekiwań. Z decyzją czy pobrać coś z tego relka poczekam do momentu premiery.
Blisko prawdy odnośnie podobieństw do Maniana ale gdzie Ty Szanowny forumowiczu widzisz ten ''panów miłujących inaczej'' wokal - dla mnie normalny fajny wokal.
A teraz pytanie, czy nie boisz się używać takich homofobicznych rasistowskich w stosunku do innych orientacji seksualnych określeń, nie pierwszy raz już, czy masz jakieś układy z władzą forum, że masz pewność że nic Ci nie zrobią, w regulaminie jest tylko mowa o zakazie pisania komentarzy rasistowskich godzących w narodowości, rasy i religie, o mniejszościach seksualnych nie ma wzmianki no ale pod względem wykształcenia czy wiedzy o poprawnej polszczyźnie też nie ma a widzisz co mnie spotkało. Akurat problem homofobii w Polsce to gorący temat ostatnio.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pulsedriver / Topmodelz - Love Is On Fire || 27.10.2023 || Aqualoop Germany Andy J 1 464 10-26-2023, 03:43
Ostatni post: Voyage
  Pulsedriver / Rocco - Drop It || 13.10.2023 || Aqualoop Germany Andy J 2 490 10-11-2023, 17:24
Ostatni post: Schwarzertiger
  Alex Megane x Timster & Ninth - Making Love (The Nation Remix) || 4.08.2023 || Mental Madness Restless 0 327 07-21-2023, 16:20
Ostatni post: Restless
  Sal De Sol - I Know There's Something Going On (Pulsedriver Remix) || 21.07.2023 || Aqualoop Germany Andy J 0 324 07-14-2023, 22:05
Ostatni post: Andy J
  Aquagen - Pieces || 14.07.2023 || Mental Madness Restless 0 308 06-30-2023, 14:41
Ostatni post: Restless



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości