Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flo Rida - Right Round (Crystal Sea Remix)
#1
Crystal Sea = DJ Arix 
Tribute to Crystal Lake




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 10 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Aleks, arekcsw, bartosz94, boo7y, DJ RaduS, Lyontheking, maci3k9, Michuxfcb, om project, Smirnoff
#2
Refren mi przypomina remixowany Sunset Project. Zastanawia mnie po co taki zabieg z murzyńskimi coverami



[-] 2 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#3
(08-15-2016, 14:04)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Refren mi przypomina remixowany Sunset Project. Zastanawia mnie po co taki zabieg z murzyńskimi coverami

Nagroda złotego ucha dla Ciebie za trafienie inspiracji. Ten zabieg ma na celu zwykłe rozwijanie się, ćwiczenie nad uzyskaniem podobnych dźwięków. Myślę, że taki zabieg od czasu do czasu jest lepszy niż tłuc na jednym stylu cały czas aż do porzygu Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#4
Zgadzam się Arix z Twoją wypowiedzią Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(08-16-2016, 10:31)DJ Arix napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-15-2016, 14:04)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Refren mi przypomina remixowany Sunset Project. Zastanawia mnie po co taki zabieg z murzyńskimi coverami

Nagroda złotego ucha dla Ciebie za trafienie inspiracji. Ten zabieg ma na celu zwykłe rozwijanie się, ćwiczenie nad uzyskaniem podobnych dźwięków. Myślę, że taki zabieg od czasu do czasu jest lepszy niż tłuc na jednym stylu cały czas aż do porzygu Smile

No spoko, myślałem że na prostotę ktoś leci, ktoś kto robi świetną robotę pod forumowym aliasem. Wybacz mi jeżeli myślałeś że to hejt z mojej strony, Smile ja nie znoszę tych coverów, które zapodają dzisiejsze stacje. Ja wiem że tworzenie muzyki, a szczególnie Hands Up to ciężka robota umysłowa. Nagrodę osobiście nie odbiorę Big Grin Sam bym miał nie jeden pomysł na nutę, niestety nie mam chęci, uporu i w samo zaparcia, więc krytykuję i kibicuję innym



[-] 1 użytkownik podziękował Sebek za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(08-16-2016, 21:24)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-16-2016, 10:31)DJ Arix napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(08-15-2016, 14:04)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Refren mi przypomina remixowany Sunset Project. Zastanawia mnie po co taki zabieg z murzyńskimi coverami

Nagroda złotego ucha dla Ciebie za trafienie inspiracji. Ten zabieg ma na celu zwykłe rozwijanie się, ćwiczenie nad uzyskaniem podobnych dźwięków. Myślę, że taki zabieg od czasu do czasu jest lepszy niż tłuc na jednym stylu cały czas aż do porzygu Smile

No spoko, myślałem że na prostotę ktoś leci, ktoś kto robi świetną robotę pod forumowym aliasem. Wybacz mi jeżeli myślałeś że to hejt z mojej strony, Smile ja nie znoszę tych coverów, które zapodają dzisiejsze stacje. Ja wiem że tworzenie muzyki, a szczególnie Hands Up to ciężka robota umysłowa. Nagrodę osobiście nie odbiorę Big Grin Sam bym miał nie jeden pomysł na nutę, niestety nie mam chęci, uporu i w samo zaparcia, więc krytykuję i kibicuję innym

a ja nie chciałem być sarkastyczny tylko wytłumaczyć spokojnie, tak czy tak mam nadzieję, że udało mi się uzyskać podobny styl i się podoba Smile



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Arix za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Marc Korn x Phil Praise x Jaycee Madoxx - How Old Are You (Pule x Crystal Rock Remix Extended) winmap 0 315 12-21-2023, 20:37
Ostatni post: winmap
  Harris & Ford & Captain Curtis - Jack (One More Round) (Extended Mix) winmap 1 442 12-03-2023, 22:48
Ostatni post: Nexoss
  Crystal Rock x Robin White - When We Were Young (The Logical Song) winmap 3 312 11-29-2023, 10:38
Ostatni post: Smirnoff
  [Flac] Dj THT x Crystal Rock x Stephanie Schulte - Weapons Voyage 3 654 09-12-2023, 18:54
Ostatni post: maci3k9
  Crystal Rock X Robin White X Pule - Wasting Youth winmap 1 284 08-30-2023, 13:02
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości