Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FrozenFrog & Fluxx - Pinball (Remixes) (99Ers Remix)
FrozenFrog & Fluxx - Pinball (Remixes) (99Ers Remix)

Download only for logged users. Please login or register

[-] 6 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Kolejoman, Max Gee!, Michuxfcb, Smirnoff
Najlepsza wersja dla mnie na relku. Melo kapitalnie zakręcone. A w ogóle najlepsza nuta (chyba) jak na razie w hands up w 2021 jak dla mnie.

[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Michuxfcb
Z mojej strony typowy średniak z podtrzymaniem gatunku HU nie jakieś na siłe wciskane niepotrzebne rzeczy w aranz.. (co u większości wychodził źle)
Ze strony technicznej coraz lepiej to brzmi ale powtarza się z utworu na utwór ten sam schemat... co staje się nudne i przewidywalne mało zaskoczenia nie ma tego czegoś.. Gra bo gra ale kiedy się doczekamy czegoś nowego co zaskoczy słuchacza w jakiś sposób.?. (Barwy lead oklepane bardzo bardzo troszke więcej kombinacji z mixem na poszczególnych ścieżkach) Życie powodzenia!
Kiedyś pewnie gdzieś zagram ten remix

[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Michuxfcb
Congrats on the winning the remix competition @99ers. Solid remix Smile. Unfortunately I did not have the time to participate, so many good memories to the original.

[-] 4 użytkowników podziękowało bramd za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Kolejoman, Michuxfcb

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.