Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[2009] Candid - Paparazzi (M&Ace Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/efe58b6d92/file.html[/kr]


To była nuta, której bardzo długo szukałem kilka lat temu. Dostępna tylko w Australii LNG.
Aż tu nagle sprawdziłem przed chwilą ponownie czy jakimś cudem nie trafiła nigdzie do pobrania... i jest.
Kiedyś słyszałem fragment i bardzo się tym jarałem.
Dziś już nie robi takiego wrażenia. Ale nareszcie mam Big Grin  

Szkoda że Michaela nie ma już wśród nas a Henny-M chyba już nic nie tworzy, chyba, że niemiecki folk.

Prosiłbym radiówkę, jeśli ktoś ma, ale to mało prawdopodobne.



[-] 4 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • 2h8tthhf7i0, kickasskev, Kolejoman, Michuxfcb
#2
Ale Ponbóczek się cieszy że mu Michael gra teraz taki świetny hands up.
Dziękuję bo ja też to nareszcie mam dzięki temu uploadowi.
Jeszcze 17 miesięcy temu bym pisał że to ostatnia nuta z dyskografii Mandaców której brakuje w moich zbiorach, jednak teraz mi wiele brakuje, nie wiem czy dane mi będzie znowu zebrać te wszystkie od nich nutki.
To będzie pierwsza którą odzyskałem.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#3
(01-02-2021, 21:02)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Prosiłbym radiówkę, jeśli ktoś ma, ale to mało prawdopodobne.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


^ nitroflare

This single is also available to download from Deezer. The best way I can explain it is - make a free Deezer account, then read the guide for getting your ARL - "archive.is/aQ3JA" - and there are two apps - go to "freezer.life" and click on the 'direct' links. The other app is deemix - it's what I use - go to the sub-reddit 'deemix' and click on the thread entitled 'download links'.

Note - I think this single 'Paparazzi' appears on Deezer without remix info - it only says title and artist.



[-] 1 użytkownik podziękował 2h8tthhf7i0 za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Styles & Breeze - You're My Angel (Hardcharger 2009 Remix) BarthezJumper 1 272 06-29-2022, 20:13
Ostatni post: BarthezJumper
  Laura Broad - Superstar (Justin Corza Unreleased 2009 Mix) Patryk 0 357 02-12-2022, 23:22
Ostatni post: Patryk
  September - Until The Day I Die (The Real Booty Babes Trance Mix) WEB 2009 handsuprage 3 458 12-15-2021, 17:18
Ostatni post: brainq
  Play & Mix - Twoje Ciało 2009 (Rhythminsider Remix) RobBrian 0 329 07-07-2021, 22:04
Ostatni post: RobBrian
  [FLAC] Ole van Dansk - How I Wish 2009 (Pulsedriver Remix) RobBrian 0 391 05-25-2021, 17:24
Ostatni post: RobBrian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości