Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Groove Coverage - Poison (Club Mix)
#1
Groove Coverage - Poison (Club Mix)

<iframe src="https://mixstep.co/embed/uslndinrpf5d" scrolling="no" frameborder="0" width="100%" height="150"></iframe>




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 3 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#2
Tylko oryginał



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(02-06-2019, 12:35)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Tylko oryginał

a jakże!




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Kilka lat temu pod videoclipem dla Groove Coverage - Poison na youtube jakiś fan metalu czyli oryginału napisał że ta wersja dancowa od Groove Coverage to shit, zbeszczeszczenie oryginału - wtedy bardzo się z tym nie zgadzałem i zminusowałem ten komentarz ale dzisiaj możliwe że ten ktoś miał rację. Dziwne jak zmienia się opinia o 180 stopni tylko dlatego że się poznało trance.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Dlaczego nikt mnie nie opierdzielił za ten za komentarz że tylko oryginał. Przecież wiadomo że jedyną słuszną wersją jest ten remix

Jak ja mogłem zapomnieć o tym remixie czy od E1 albo Dana czy Tht.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
No jedyną słuszną wersją jak dla mnie jest właśnie "Club Mix" od Groove Coverage potem ta wersja od DJ Golluma wraz z remixami, i żadna inna mi nie podchodzi Smile Zawsze będę to kojarzyć z GC i ew. od Golluma jako "cover". I nic nie zmieniło się w tej kwestii bo nadal jest najlepsze to dla mnie Tongue Pozatym nienawidzę metalu tak jak jak i discopolo. Za typowym rapem gdzie "galociarze osiedlowi" narzekają jakie to życie jest "złe" też. Smile Ps tylko ci*ty narzekają non stop stąd też nie przepadam za rapem Tongue Dla mnie tylko wszelaka muzyka elektroniczna się liczy, albo żadna muzyka. Smile A takimi komenatarzami jak tego metalowca że GC to "shit" etc się tak "przejmuję" jak tym że śnieg spadł... Może sobie nawet milion ludzi mówić inaczej, ja zawsze mam własne zdanie którego jestem pewien i go nie zmienię. Smile
@Kolejoman, @Restless



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#7
(02-07-2019, 17:49)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No jedyną słuszną wersją jak dla mnie jest właśnie "Club Mix" od Groove Coverage potem ta wersja od DJ Golluma wraz z remixami, i żadna inna mi nie podchodzi Smile Zawsze będę to kojarzyć z GC i ew. od Golluma jako "cover". I nic nie zmieniło się w tej kwestii bo nadal jest najlepsze to dla mnie Tongue Pozatym nienawidzę metalu tak jak jak i discopolo. Za typowym rapem gdzie "galociarze osiedlowi" narzekają jakie to życie jest "złe" też. Smile Ps tylko ci*ty narzekają non stop stąd też nie przepadam za rapem Tongue Dla mnie tylko wszelaka muzyka elektroniczna się liczy, albo żadna muzyka. Smile A takimi komenatarzami jak tego metalowca że GC to "shit" etc się tak "przejmuję" jak tym że śnieg spadł... Może sobie nawet milion ludzi mówić inaczej, ja zawsze mam własne zdanie którego jestem pewien i go nie zmienię. Smile
@Kolejoman, @Restless

A ja nienawidzę hip hopu i metalu np Behemoth natomiast uwielbiam podobnie jak hands up i trance  rock symfoniczny (koniecznie z paniami na wokalu) 

Gollum  i scarlet = Poison to jeden z najlepszych relków hands up wszechczasów dzięki którym stałem się fanem hands up na 100% a wersja od GC (z epoki kamienia łupanego) nie dla mnie już niestety.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#8
A była jeszcze wersja od ... Tune Up!,którą również bardzo cenię !



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b, Restless


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Groove Coverage - God Is a Girl (Lugu Remix) Smirnoff 1 437 10-31-2023, 09:14
Ostatni post: winmap
  Groove Coverage x Djane housekat - No Control (Radio Edit) BarthezJumper 4 502 05-29-2023, 23:59
Ostatni post: przemek89b
  Groove Coverage & DJane Housekat & KYANU - Miss U All the Time (Extended Mix) BarthezJumper 2 579 04-30-2023, 14:07
Ostatni post: winmap
  KYANU, DjaneHousekat, Groove Coverage - Miss U All The Time Andy J 2 412 04-29-2023, 02:25
Ostatni post: Smirnoff
  Groove Coverage - Runaway (Unreal Project 2k23 Remix) unrealsignme 3 803 04-02-2023, 19:16
Ostatni post: SolidShark



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości