Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands Up Fan
#73
Dziękuję bardzo.



#74
Do tej pory mam 402 posty Wink

Notatka od Nexoss, 09-05-2020 13:45:

Więc jeszcze trochę i ranga Twoja Wink




#75
Teraz mam 470 postów

Notatka od .DragoN., 09-09-2020 18:44:

to napisz jak będziesz miał 500 Wink




#76
Dobra nie biadol zgłoś się jak będziesz miał 500
Poza tym przy twoim nicku jest widoczne wyraźnie ile masz postów i za pisanie czegoś takiego możesz zostać upomniany, nie mówię o warnie, ale w notatce np.
To jest również nabijanie postów!

Pamiętaj też o tym
Cytat:Osoby które nie spełniają kryterium, a zgłoszą się po rangę będą ukarane warnem.



#77
500 postów napisane Wink

Notatka od .DragoN., 09-11-2020 09:50:

Przyznano




#78
Szanowna rada starszych,
chciałbym zgłosić uprzejmą prośbę o danie mi rangi Hands Up fan, ponieważ mam już ponad 500 postów i po drugie jestem fanem hands upu! Wink
Mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone!
Z wy razami szacunku
DJ Graco

Notatka od .DragoN., 09-14-2020 13:18:

Przyznano




[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Andy J, Nexoss
#79
(09-13-2020, 17:06)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szanowna rada starszych
Z wyrazami szacunku

Wielka przesada, Oni i ''szanowna rada starszych'', dla nich ''szacunek'' ale się uśmiałem. Kilka miesięcy przebywania na forum nie powie Ci prawdy o tej ''wielkiej szanownej radzie'' (nie dotyczy to wszystkich oczywiście). Po takich kurtuazyjnych określeniach ''ekscelencja admin'' powinien natychmiast przyznać rangę a jak nie to najpóźniej w ciągu godziny.
Ale życzę przyznania rangi.

Notatka od .DragoN., 09-14-2020 13:19:

Off top
+20%




#80
(09-14-2020, 12:25)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(09-13-2020, 17:06)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szanowna rada starszych
Z wyrazami szacunku

Wielka przesada, Oni i ''szanowna rada starszych'', dla nich ''szacunek'' ale się uśmiałem. Kilka miesięcy przebywania na forum nie powie Ci prawdy o tej ''wielkiej szanownej radzie'' (nie dotyczy to wszystkich oczywiście). Po takich kurtuazyjnych określeniach ''ekscelencja admin'' powinien natychmiast przyznać rangę a jak nie to najpóźniej w ciągu godziny.
Ale życzę przyznania rangi.

Ja to się dziwię że tą range dostał. Ostatnimi czasy żywej duszy tutaj nie było. I mogę wnioskować że sam admin rzadko zagląda. Masz szczęście że jesteś niebieski Tongue Big Grin

Notatka od Nexoss, 11-10-2020 01:17:

Ocierasz się już o off top Tongue

Tutaj mogą być tylko podania o rangę Tongue





Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
#81
To ja jako samozwańczy, wybredny krytyk muzyczny :b poproszę o rangę Smile Z góry dziękuję

Notatka od .DragoN., 03-05-2021 22:01:

przyznano




[-] 2 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • Nexoss, Restless




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości