Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands Up Tune Of The Year 2017
#10
1. Dirty Scandal - What About Us (Flashback One Remix)
2. Aiden Dearing - I Will Go On (Imprezive Meets Pink Planet Remix)
3. Clubface - What a Ride (Megastylez Remix)
4. Rene De La Mone and Darren Tech feat. Laura Julie - Hot Box (Calderone Inc. Remix)
5. DJ R.Gee feat. Katharina - You and Me (Together Forever) (Dan Winter Remix)
6. G4bby feat. Bazzboyz - Lifetime (Extended Mix)
7. Gainworx - Want You Back (Quickdrop Remix)
8. Hands Up Freaks - Sunshine 2k17 (Solidus Remix)
9. Luke Smash - Erase You (Hands Up Freaks Remix)
10. DualXess feat. PeachTree - Bis Es Kracht (Snickboy Remix)

U mnie czyli u starego pniaka w cenie są sprawdzone klasyczne rytmy w hands up z dobrym wokalem i energicznym przyjemną melodią, na żadne pseudohandsupowo wynalazki nie ma miejsca typu Ti-Mo czy Żaka i Konstruktora.
Brakło miejsca na kilka a może nawet kilkanaśćie nut o których pisałem 2 tygodnie temu że na pewno będą w moich typach.
Ogólnie rok w hands up uważam dość dobry, raz tam narzekałem na technobase fm vol 16 ale póżniej nie było tak źle.
W tym roku nie miałem zdecydowanego faworyta nr1 jak w tamtym: Manila - Fade Away (Exi Remix)



[-] 4 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Cytrynka, Eleman, RobBrian, Simek
#11
1. Rene de la Mone and Darren Tech ft. Laura Julie - Hot Box (Calderone Inc Remix)
2. Pete Sheppibone & Sashman feat. Toni Fox - Paradise - Paradise (Imprezive meets Pink Planet Remix)
3. Claude Lambert ft. Jan Hangers - Come Back to Me Girl (UltraBooster Radio Edit)
4. Airwaze - Sakuracon Anthem (Short Mix)
5. Giga Dance - Touched by the Sound (Original Edit)
6. Bangbros - Children (Alex Megane Newdance Mix)
7. Chris Silvertune feat. Anja - Keys In Tokyo (NENO Remix Edit)
8. Double Inc. - The Last Unicorn (Norex & Silvertune Remix) - Feat. Cody Sorenson
9. Dan Winter and Basslovers United - A Love so Strange (Radio Edit)
10. DJ Combo Feat. Maureen Sky Jones - Leave It (Maury J Remix)




Signature of Andy J
[-] 4 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Cytrynka, Eleman, RobBrian, Simek
#12
01. The Hitmen - Neverending Light (Vocal Club Mix)
02. Bangbros - Children (Alex Megane Newdance Mix)
03. Lacuna - Celebrate The Summer (DJ Gollum & Empyre One Remix)
04. Melodyparc Studio - Never The End (Ti-Mo Remix)
05. L.A.R.5 & Empyre One feat. Tommy Clint & Big Naimi - Musica Del Sol (HandsUp Mix)
06. Monsta Kat - Wolves (Raindropz Remix)
07. DJ Tripple-O - Wasted on Cloud 9 (89ers Remix)
08. SonicTunez - We Got the Beat (Megastylez Remix)
09. Pete Sheppibone & Sashman feat. Toni Fox - Paradise (Flashback One Remix)
10. Sunny Marleen ft. BlackBonez - Out of Love (Dan Winter Remix)



[-] 6 użytkowników podziękowało SecretPlayer za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, Kolejoman, RobBrian, Simek
#13
Moja Topka ale bez wiekszego zastanowienia i przejrzenia tracków Smile mogło mi coś  umknąć Smile

1. (((((Vibronic Nation - Let The Bass Kick (Original Mix) musi być Ex Aequo ni ma ujaBig Grin równeiz zdominował track w tym roku Big Grin
1.   Angel Aiden Dearing - I Will Go On (Tribune Remix) Angel  Jak Dla mnie Topką Tego roku jest Ceuboy & Tribune Angel zasłuzenie bo pokazali kilka znakomitych tracków , Ale jeśli wygra Ti-Mo z trackiem Stay to równiez zasłuzenie Shy
2. Tiscore ft. Julia Ross - Lean on Me (Topmodelz Remix)Ta lekka zmiana stylu mega mi siadła Mógłby w przyszłym roku tworzyć tak
3. DJ Restlezz feat. Marry - Herz Voraus (Megastylez Remix) No Megas też klilka razy pokazał klase  w tym roku 
4. Lacuna - Celebrate The Summer (DJ Gollum & Empyre One Remix) Według mnie to Genialnie odswiezyli
5. Bangbros - Children (Alex Megane Newdance Mix) Bardzo Dobry Genialny Remix Alexa w tym roku
6. DJ Gollum ft. DJ Cap - Paradise (Extended Mix) Jako jedyny Singiel ich w tym roku mi sie tak mocno podobał
7. The Hitmen - Neverending Light (Vocal Club Mix) Tym powrotem Singlowym pokazali Dobry eksperymentalny Hands Up
8. Stereolizza - Wonderland (Mr. G! & Critical Strikez Remix) zaskoczenie dla mnie bo ten Duet mi wg nie podchodzi a tu zaskoczenie
9. Ti-Mo - Stay (Original Mix) wkońcu mnie zaskoczył jakimś singlem
10. Double Inc. - The Last Unicorn (Norex & Silvertune Remix) - Feat. Cody Sorenson


No To Tyle Odemnie Smile Shy




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 3 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Cytrynka, Eleman, Simek
#14
Na początek chciałbym tylko przekazać, że w tym roku bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Ti-Mo. Wcześniej niezbyt podobało mi się to co tworzył, a w tym roku jest zupełnie inaczej.
Cueboy & Tribune to w ogóle wygrali rok. Mnóstwo świetnych kawałków.
Nasz Maksiu też fajnie nawywijał w tym roku.
A z drugiej strony to szkoda, że tak mało Faita było. Szkoda również, że Gollum przestaje się podobać. Może 2-3 utwory mi jako tako siadły.
Hendzapowy rok uznaję za umiarkowany. Były kosy, jak i rozczarowania. Ok, to teraz moja topka Big Grin


01. SonicTunez – We Got the Beat (Cueboy & Tribune remix) - jak pisałem - dla mnie wygrali rok <3
02. Ti-Mo - Stay (Extended Mix) - bardzo mnie to zaskoczyło, gdy słuchałem pierwszy raz i mega mi się spodobało Big Grin
03. Aiden Dearing - I Will Go On (Tribune Mix) - tutaj ten wokal to miażdży
04. Tiscore ft. Julia Ross - Lean on Me (Topmodelz Remix) - zgadzam się, że zmiana na taki styl jest pozytywna Big Grin
05. Dan Winter and Basslovers United - A Love so Strange (Extended Mix) - mocno się różni od utworów wyżej, ale również świetne Tongue
06. Double Inc. - The Last Unicorn (Norex & Silvertune Remix) - Feat. Cody Sorenson - tutaj co panowie zrobili... ten klimat, super
07. Rene De La Mone & DJ IQ-Talo ft. Laura Julie - Wrong (Alex Megane Newdance Mix) - Alex też nas częstował bardzo dobrymi utowrami, ale zdecydowałem się wyróżnić ten. Takiej zmiany się nie spodziewałem Smile bardzo pozytywny traczek
08. Sonera - Saved by the Weekend (Cueboy & Tribune Remix) - trzeci utwór Tribune w topce to wcale nie przesada Big Grin
09. Monsta Kat - It Ain't Me (Basslouder Remix) - na Bassloudera też można było liczyć w tym roku Smile
10. Hands Up Freaks - Loving You (Original Mix) - i ostatnie, ale wcale nie najgorsze. Też zasłużenie w topce Smile

To tyle Big Grin Szczęśliwego Nowego Hendzapowego Roku wszystkim Wink \o/



[-] 4 użytkowników podziękowało 2bych za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, Simek
#15
czas na moje głosy:

01. Ti-Mo - Stay (Original Mix)
02. Bangbros - Children (Alex Megane Newdance Mix)
03. DJ Restlezz feat. Marry - Herz Voraus (Megastylez Remix)
04. Clubface - What a ride (Megastylez Remix)
05. Ti-Mo - Million Miles (Club Mix)
06. Giga Dance - Touched by the Sound (Original edit)
07. Rene de la Mone and Darren Tech ft. Laura Julie - Hot Box (Calderone Inc Remix)
08. The Hitmen - Neverending Light (Vocal Club Mix)
09. DJ Gollum ft. DJ Cap - Paradise (Extended Mix)
10. Master Blaster - Lost Without You (DJ THT Remix)



[-] 4 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, Simek
#16
1. Bangbros - Children (Alex Megane Newdance Mix)
2. Stereolizza - Wonderland (Mr. G! & Critical Strikez Remix)
3. Hands Up Freaks - Sunshine 2k17 (Solidus Remix)
4. DJ Combo Feat. Maureen Sky Jones - Leave It (Maury J Remix)
5. Imprezive Meets Pink Planet - Alive (Original Mix)
6. Robin Schulz feat. James Blunt - OK (Sl1kz Bootleg Mix)
7. Axwanging - Where The Angels Go (Mr. G! & Critical Strikez Remix)
8. Diven - Close (Radio Edit)
9. Black M - Sur Ma Route (Kagura Project Pres.UltraBooster Bootleg Edit)
10. DJ R.Gee ft. Katharina - You & Me (Together Forever) (Dan Winter Remix Edit)



[-] 3 użytkowników podziękowało Cytrynka za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Simek
#17
No to zwycięzca, a raczej zwycięzcy zostali wyłonieni Big Grin Mimo iż nie głosowałem na żaden z tych tracków to uważam, że zasłużyli na wygraną w tym kameralnym konkursie Smile

A że to pierwszy post na forum w tym roku, to wszystkim życzę roku lepszego od tego który minął. Zarówno w życiu prywatnym jak i handsupowym Big Grin




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 4 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, RobBrian
#18
Słabeusz Ti-Mo ze swoim pseudohandsupowym trackiem na pierwszym miejscu - koniec świata.
w turnieju 4 skoczni jest pięknie - Kamil Stoch na pierwszym miejscu po 2 konkursach, to czemu w tym głosowaniu nie mogło być tak samo czyli Ti-Mo na szarym końcu.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hands Up Tune Of The Year 2023 - Głosowanie / Voting .DragoN. 14 1,707 02-14-2024, 21:06
Ostatni post: Giga Dance
  Hands Up Tune Of The Year 2019 Andy J 30 7,595 09-14-2023, 14:20
Ostatni post: osky1988
  Hands Up Tune Of The Year 2022 - Głosowanie / Voting .DragoN. 15 1,761 04-07-2023, 21:28
Ostatni post: maasider1
  Hands Up Tune Of The Year 2020 Andy J 14 4,496 10-23-2022, 03:47
Ostatni post: finncurn
  Hands Up Tune Of The Year 2021- Głosowanie / Voting .DragoN. 14 2,154 01-25-2022, 15:46
Ostatni post: Emma



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości