Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands Up Tune Of The Year 2019
#19
(12-31-2019, 21:17)kojdeross napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
coraz cięższy problem z wyborem--  az sie boje co będzie w 2020r---

Radzę się przerzucić na trance - tam nie będzie problemu ze znalezieniem top 10 2020 roku tzn mam taką nadzieję a swoje nadzieję opieram głównie na tym że największe gwiazdy tego gatunku ciągle produkują w odróżnieniu od hands up gdzie wiekszość znanych marek albo pomarła albo pokończyli kariery albo przenieśli się zdrajcy do innych gatunków.



#20
(01-01-2020, 15:37)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ja w tym roku swoje top 10 wybierałem spośród około 50 handsupowych utworów, które pobrałem w tym roku na dysk. W zeszłym roku chyba miałem więcej.

Ciekawe
Kilka tygodni temu ta osoba pisała że w trance pełno przeciętniaków które nadają się tylko na max 1 odsłuch a perełek mało. Moim zdaniem w tym momencie dała ta osoba do zrozumienia że to w hands up jest pełno perełek a nagle dzisiaj pisze że tylko 50 perełek  w hands up. 
Ktoś tu ewidentnie się plącze w zeznaniach.
Propozycje @Andy J wg od 4 do 10 wg mnie to są hands up przeciętniaki.



#21
To kto w końcu wybrał te pseudo głosowanie
Dispolowiec Gollum z Capem czy stomatolog Hard3eat a może ktoś inny na ostatniej prostej wyrwał się do przodu i wyprzedził liderów ale chyba nie.
Jeśli to pierwsze to forum powinno zmienić nazwę na ''discopolowo pl'' jeśli to drugie to jeszcze większa lipa bo wtedy wszyscy stomatolodzy i dentyści w Polsce będą sobie rościć prawo do podniesienia cen za swoje usługi o 100% co nie jest mi na rękę bo mam 2,3,5 na górze do extrakcji a na dole 1,2,3 5, do wypełnienia.
Pseudo głosowanie bo za mało osób z uprawnionych wzięło w głosowaniu a tym bardziej że chyba sami którzy nie zajmują się produkcją muzyki z wyjątkiem 99 ers czyli się nie znają na muzie jak to pisał Roberto (trance is emotions) - ja tak nie uważam - a po drugie pomimo tego że to zabawa jak można podawać aktualną tabelę w trakcie trwającego głosowania - jawne złamanie ciszy wyborczej.
Co jak co ale brak admina w głosowaniu to największy skandal - kiedyś pisał że przy trance zasypia a hands up daje mu anergię czyli za mało słuchał hands up i nie miał energii do głosowania ale jak mnie wysyłał do kostnicy albo pisał że mam za mało IQ to jakoś energii mu nie brakowało wtedy.
Redbull do da Ci skrzydeł i energii.

Przepraszam za te posty bo piszę je będąc pod wpływem napojów wysokoprocentowych bo ja dzisiaj świętuje nowy rok bo wczoraj 7 raz z rzędu w Nowy Rok na rano do pracy,
Jak jechałem dzisiaj z Wrocławia ciapongiem o 7,30 jechały 2 panny z wrocka do Lewina B i ku mojemu i maszynisty rozbawieniu bez butów (śmiesznie to wyglądało na peronie) - imprezka sylwestrowa była widocznie udana.



#22
Zarzucam adminowi że nie wziął udziału w głosowaniu a sam też nie brałem udziału ale ja niestety straciłem swoje zbiory w lipcu tego roku i hands up mam tylko to co wydano po tamtym czasie. Mogłem sobie wybrać nutki z 2 połowy tego roku ale wtedy nie byłbym fair w stosunku do wydawców z 1 połowy tego roku a niestety błędem tego forum jest to że uploady hands up z 1 połowy tego roku są już w archiwum a tam wymieszane nowości z oldami i amatorszczyzną i po 10 minutach przeglądania straciłem cierpliwość.

Ja bym znalazł 10 nutek do top 10 bez problemu moim 1 wyborem byłoby Klubbingman and Andy Jay Powell - Waiting (Extended Mix) a 2 DJ Gollum & A. Spencer - In The Shadows 2k19 (Shinzo Remix) albo Phillerz Remix
Jestem zaskoczony że nikt z głosujących chyba nie wybrał żadnej z tych nut do swoich propozycji.



#23
Sam zdaję sprawę że jaka jest sytuacja hu wiadomo że jest coraz słabiej ale zawsze coś trafia fajnego ze bez problemu daje top 20 max sam słucham innych gatunków trance, hardstyle itp i zbiory mam sporo aż do dziś uzbierane więc nie narzucaj innym co mają słuchać a co nie.

Sam b dobre utwory hu kupuję i mam folder odzielony na oryginalne wiec jak tak suppoortujesz to pokaz co kupiłeś.



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Kolejoman
#24
(01-01-2020, 19:11)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-01-2020, 15:37)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ja w tym roku swoje top 10 wybierałem spośród około 50 handsupowych utworów, które pobrałem w tym roku na dysk. W zeszłym roku chyba miałem więcej.

Ciekawe
Kilka tygodni temu ta osoba pisała że w trance pełno przeciętniaków które nadają się tylko na max 1 odsłuch a perełek mało. Moim zdaniem w tym momencie dała ta osoba do zrozumienia że to w hands up jest pełno perełek a nagle dzisiaj pisze że tylko 50 perełek  w hands up. 
Ktoś tu ewidentnie się plącze w zeznaniach.
Propozycje @Andy J wg od 4 do 10 wg mnie to są hands up przeciętniaki.

Proszę nie komentować TOP 10 innych userów jeśli samemu nie oddało się głosu i tego co sądzę o muzyce, tylko zająć się sobą.




Signature of Andy J
#25
Panie konduktorze łaskawy trance da sie słuchac ale moze jeszcze nie dla mnie czas .moze kiedys. Dobrze ze nie piszesz bym na narodową muzyke disco relax sie przestawil . Jak narazie h.u. moze jeszcze kiedys odzyje ta muza



[-] 1 użytkownik podziękował kojdeross za ten post:
  • sergeron
#26
(01-01-2020, 22:21)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 

Proszę nie komentować tego co sądzę o muzyce, tylko zająć się sobą.

Kiedyś w sposób bezczelny na forum przez tego moda był lokowany pewien  produkt przeciwbólowy na pewną cześć ciała.
W zasadzie mam moralne prawo by odpisać drogiemu moderatorowi by tą swoją prośbę umieścił właśnie tam (u siebie oczywiście) skoro sam kilkakrotnie nie potrafił się zastosować do tego o co mnie teraz prosi.
Ale ja jestem w zasadzie ''łaskawy konduktor'' więc postaram się jednak zastosować do tej prośby po tym poście.
Forum muzyczne i nie można się odnieść do tego co kto uważa o muzyce - to po co te forum istnieje? A czym to się różni od tego jak ktoś napisze że nutka słaba (są takie komenty nieraz moje i innych), przecież twórca danej nutki może mieć konto na forum i poczuć się urażony
Kiedyś moja opinia o Mark Sherry spotkał Kryśkę - Lightfires że bardziej przypomina hands up niż duża część hands up z działu głównego została wyśmiana - i wtedy nie było żadnej reakcji ze strony tego moda że tak nie wolno, ale teraz jak szanownego moda opinia o muzyce jest komentowana o to już wielkie halo.



#27
1. Shinzo - 78pkt

2. Dan Winter - 45pkt
    DJ Gollum & Shinzo  - 45pkt

3. Max R - 42pkt

4. Basslouder - 40pkt

5. Hard3eat - 36pkt
    Dancefloor Kingz vs. Sunvibez - 36pkt

6. The Nation vs Diven - 23pkt

7. Klubbingman & Andy Jay Powell - 22pkt

8. Quickdrop - 21pkt
    Pulsedriver - 21pkt
    Deemil - 21pkt

9. Diven - 20pkt

10. DJ Milk Crown - 19pkt
     The Nation! - 19pkt

11. Corza x Corza - 18pkt
      Alex Megane - 18pkt
      Ultrabooster - 18pkt
      G4bby feat. Bazz Boyz - 18pkt

12. RainDropz! - 16pkt

13. Xelerator - 15pkt
     Megastylez - 15pkt
     Danbeam - 15pkt
     Norex & Silvertune - 15pkt
     Phillerz & Shinzo - 15pkt

14. Chris.C - 14pkt

15. Critical Strikez - 12pkt
     Giorno & Critical Stikez - 12pkt

16. Giga Dance - 11pkt
     Hands Up Freaks - 11pkt

17. Nick Skitz & Technoposse - 9pkt
     99ers - 9pkt
     Ti-Mo - 9pkt
 
18. DJ THT & Ced Tecknoboy - 8pkt

19. Chris Silvertune - 7pkt
     dBrotherz - 7pkt
     DJ Gollum - 7pkt
     DJ Gollum & Empyre One - 7pkt

20. DJ Fait - 6pkt

21. Topmodelz - 5pkt
     Grand K - 5pkt
     The Nation Vs.DJ Senyn - 5pkt
     De-Grees - 5pkt
     Eyeopener - 5pkt

22. Impp - 4pkt

23. DJ Darexx - 3pkt
     Lords Of Buzz - 3pkt
     Dan Rock - 3pkt
     T-Jay - 3pkt

24. The Suspect - 2pkt
     IMK - 2pkt
     Ryan T. & Dan Winter  - 2pkt
     Denox - 2pkt
     C. Baumann - 2pkt

25. Darren Glancy - 1pkt
     iNovation x CX Music - 1pkt
     Happy Tech - 1pkt
     DJ THT - 1pkt
     PerkyStella - 1pkt




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • sergeron


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hands Up Tune Of The Year 2023 - Głosowanie / Voting .DragoN. 14 1,436 02-14-2024, 21:06
Ostatni post: Giga Dance
  Hands Up Tune Of The Year 2022 - Głosowanie / Voting .DragoN. 15 1,682 04-07-2023, 21:28
Ostatni post: maasider1
  Hands Up Tune Of The Year 2020 Andy J 14 4,384 10-23-2022, 03:47
Ostatni post: finncurn
  Hands Up Tune Of The Year 2021- Głosowanie / Voting .DragoN. 14 2,059 01-25-2022, 15:46
Ostatni post: Emma
  Hands Up Tune Of The Year 2018 Andy J 29 10,170 01-06-2019, 08:01
Ostatni post: BigDaddy



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości