Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo (Norex Bootleg Mix)
#1
Witam

Wczoraj wypuściłem mój nowy Bootleg

Piszcie komentujcie i Oceniajcie oraz proszę was rady bo to jest najważniejsze


Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo (Norex Bootleg Mix)




[-] 7 użytkowników podziękowało keron4 za ten post:
  • .DragoN., Chytry Jaca, JOKER, Krzychowsky, LONGER, mika, Skrzynek
#2
Wkoncu dobry kick i bassik uzyles, duuuuuuzy plus! Smile
0:27 przejscie jakies slabe...
Melo dziwne troszku... do 2 (taktu?(linijki Tongue) gra bosko, ale 'koncowka' jakas bez pomyslu...

Ogolnie nawet fajnie to gra, ode mnie 8/10 Smile

Ps. ten snare to gotowy sampel? 3/4 'peroducentow' ma taki sam uklad.... (intra)



#3
tak snare jest z paki vengance dzięki za ocenkę ;]



#4
Ten vokal jest tak zajebisty ze w kazdym wydaniu sie podoba Smilea ta produkcja na + tylko w sumie z tym vokalem troszke przekombinowales ale zle nie jest w zadnym wypadku Smile pozdrawiam Smile



#5
Naprawdę fajnie by się tego słuchało gdyby nie ten mix. Mello daje rade ,tylko w pewnym momencie za dużo dałeś tych klocków.Podoba mi się strasznie delay na melodiSmile Gdybyś tylko lepiej ją zequalizował to by było bosko.Jeszcze jedno co mnie denerwuje to kick.Nie wiem co ty tam na niego nałożyłeś (jakiś dziwny kompresor , lub limiter) , ale sprawia wrażenie takiego ciężkiego.Dobra robota 7/10 (za mix ;/)



[-] 1 użytkownik podziękował Diven za ten post:
  • keron4
#6
Stary jakie postępy widzę Wink ladnie gra, ogarniaj mix mordo, efekty maja grac tylko te, ktore sa potrzebne,
zero zbednych rzeczy Wink EQ trenuj, do tego polecam Ci FREE wtyke Voxengo Span, patrz przez ta vst co gdzie gra i Equalizuj,
jak kick wybija na 80hz, to utnij na bassie ( i na odwrot ) stopa sie 'sklei' Wink Trenuj i jeszcze raz trenuj.

Pozdrawiam



#7
nie no nuta mi siadla, chociaz glowna zasluga w vocalu.... ciarki mam przez niego Big Grin
nutka na dyskuWink pozdro



#8
Ukłony za ten wokal _O_ , zajebiste melo, filtry dodają klimatu, dzwięki zajebiscie dopasowane do siebie Big Grin
Zabieram Big Grin



#9
vocal jest boski, wykonanie mniej ale dobrze Ci to wyszło Smile Mam wrażenie że vocal czasami fałszuje jak w np w 3:20 jakoś dziwnie w uszy drażni Tongue ogólnie 8/10





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo (Kurokatu Bootleg) technoapell 5 513 07-07-2023, 17:11
Ostatni post: Hard3eat
  Hardwell & Azteck Ft. Alex Hepburn - Anybody Out There (Extended Mix) winmap 1 317 07-03-2023, 00:30
Ostatni post: Smirnoff
  [Wav + Mp3] Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo (Kurokatu Bootleg Edit) Em3rland! 4 663 05-07-2023, 20:48
Ostatni post: winmap
  MitiS Feat. RØRY - Try (RainDropz! Feat. Clarity Bootleg Edit) AyrtonTwigg 8 915 09-30-2022, 23:12
Ostatni post: medof
  Hardwell, Atmozfears & M.BRONX - All That We Are Living For (UltraBooster Bootleg Mix) Restless 0 280 05-23-2022, 11:08
Ostatni post: Restless



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości