Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Urodziny forum - Propozycje.
#1
Witam Smile

We wrześniu nasze forum obchodzi swoje 4 urodziny Smile
Z tej okazji chcielibyśmy zorganizować np zlot forum + Back to Hands Up w jednym z klubów + transmisja radiowa.
Z tym, ze cały czas jesteśmy otwarci na inne propozycje i tutaj Wy drodzy użytkownicy macie pole do popisu Big Grin
Masz pomysł? Pisz śmiało! Weźmiemy go pod uwage Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 7 użytkowników podziękowało Jumproxx za ten post:
  • BarthezJumper, BeatNoiser, Crazz, Cytrynka, DJ Kludu, Simek, wojcio935
#2
Jedno pytanie: kiedy i gdzie? Tongue



#3
tortain - po to powstał ten temat aby przedyskutować gdzie zrobić spotkanie i w jakim miejscu uda się zorganizować jakąkolwiek imprezę wspólną typu "Back To Hands Up" i by ludzie mogli podawać swoje propozycje lub pomóc w organizacji.
Kiedy ? Urodziny forum są 1 września więc zlot można by zrobić w ostatni weekend wakacji a ewent radiowy już w tygodniu ponieważ to łatwiej zorganizować i pewnie ja z kimś tam się tym zajmę Smile

Na narodowym ? W sumie mogłoby Big Grin miałbym blisko Big Grin



#4
Noo na takie coś to się moge zgodzić Big Grin wawa jest dobrą opcją Big Grin Mam szybki dojazd bo wiadome pendolino xd
Trzeba znaleść jakiś klub który obsługuje takie klimaty...No i net.. najlepiej LTE xD + Ofc sprzęcior do grania..+Nocleg gdzieś..




Signature of Kulisa
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#5
Jeżeli miałbym zaproponować jakieś miejsce to dolny lub górny Śląsk, czy to w Wrocławiu czy w Katowicach znajdzie się mnóstwo dobrych klubów.



[-] 2 użytkowników podziękowało tortain za ten post:
  • NENO, Nexoss
#6
No dobra ale to tylko ogół, my potrzebujemy konkretów Smile



#7
To powiem tak, końcówka lata jest świetnym terminem, co do klubu i noclegu zależy ile będzie chętnych, zawsze można wynająć parę pokoi w jakimś hostelu tylko dla nas.
A co do netu, to mogę zapewnić LTE bez limitu na okres eventu, tylko że nie mam samego modemu LTE ale net dam radę załatwić, no chyba ze do tego czasu załatwię sobie odpowiedni modem.



#8
na impreze lub spotkaniach jest internet niepotrzebny Dodgy , - przyjdziesz Się jednak bawić , poznać nowych ludzi , tańczyć i tak dalej Dodgy , nie tylko siedzieć na facebooku.... Znam takie przypadki Dodgy,Mój drobny komentarz ....




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • BarthezJumper
#9
Jeżeli chodzi o net to np. w celu streamu muzy, lub w razie potrzeby pobrania jakiś nutek do grania, zależy jaką formę ma mieć event.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,348 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  forum gowno syryk 3 696 08-14-2018, 11:48
Ostatni post: syryk
  Deep Dance Compilation Forum Chaparrin 3 1,461 06-01-2016, 10:06
Ostatni post: .DragoN.
  Energy 2000 - 16 Urodziny - Cascada aka DJ Manian (30.06.07) BarthezJumper 0 1,078 04-12-2016, 16:15
Ostatni post: BarthezJumper
  Forum w potrzebie Jumproxx 32 9,760 09-29-2015, 16:32
Ostatni post: Linz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości