Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impp - We Belong Together (Original Mix)
#10
Thank You!!!



[-] 1 użytkownik podziękował HardestRaver.DJ za ten post:
  • Michuxfcb
#11
Ta propozycja to Mistrzostwo Świata dla mnie Smile Pięknee to mało powiedziane cudownee! Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#12
I think their melody used to be more catchy...it's still them but they trying to upgrade their melody and it's not sound that great anymore



[-] 1 użytkownik podziękował NumiKk za ten post:
  • Michuxfcb
#13
Grandiosa melodia.



[-] 1 użytkownik podziękował Chaparrin za ten post:
  • Michuxfcb
#14
Nice One...Thanks a lot!



[-] 1 użytkownik podziękował Domipommi za ten post:
  • Michuxfcb
#15
(12-19-2017, 13:48)NumiKk napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
I think their melody used to be more catchy...it's still them but they trying to upgrade their melody and it's not sound that great anymore

They use same project....




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#16
(12-19-2017, 13:35)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ta propozycja to Mistrzostwo Świata dla mnie Smile Pięknee to mało powiedziane cudownee! Smile

Dokładnie. W pełni się zgadzam



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#17
(12-18-2017, 20:34)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-18-2017, 19:53)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie rozumiem jak może się znudzić styl reprezentowany przez IMPP przecież to istota esencja muzyki hands up, może te osoby powinni się zastanowić czy muzyka hands up jest odpowiednia dla nich i czy nie powinni się przerzucić na np ''future bass'

Przecież od kilkudziestu traków jadą na tym samym proju, a ja tego poprostu nie nawidzę. Jeszcze brakuje tylko, ze by zaczęli odgrzewać. Ostatni trak jaki od nich mi się podobał to "Anything 4 you" prawdopodobnie. Tak dla odmiany wydali by coś jako Hardcharger

Te zmiany ''projów'' prawie zawsze idą  w złym kierunku i są zmianami na gorsze przykład:
-ostatni prewiev od Ryana T i Dana Wintera - wydaje mi się że zmiena proju - wg mnie zmiana na gorsze.
-ostatni remix newdance od Alexa megana - różni się od tych jego newdanców z ostatnich 5 lat - moim zdaniem zmiana na gorsze
-ciężko nazwać hands up ostatnie nuty od Jensa O, Roba Maytha czy Rocco - w porównaniu do tego co robili jeszcze 5 lat temu można nazwać zmianą proju - zmiana na gorsze i to bardzo
Także czasami lepiej posłuchać sprawdzonego ''proju'' jak w tym przypadku od Impp.
Podejrzewam że gdyby wszyscy zmienili ''proj'' to ja bym nie miał czego słuchać z tego roku.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#18
Thank youuuu



[-] 1 użytkownik podziękował Artjom27 za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hardcharger vs. Aurora and Toxic - I Belong (Extended Mix) winmap 4 375 12-09-2023, 00:01
Ostatni post: Andy J
  Geordie Dutch - You Belong (Extended Mix) BarthezJumper 0 244 08-11-2023, 22:32
Ostatni post: BarthezJumper
  Impp - City of Lights Andy J 2 414 07-15-2023, 10:18
Ostatni post: Nexoss
  Impp - City of Lights (Extended Mix) Andy J 4 445 07-15-2023, 10:17
Ostatni post: Nexoss
  Impp - Warriors Of Love (Hardcharger vs Aurora & Toxic extended remix) technoapell 5 723 01-28-2023, 23:52
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości