Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne/Other CLUBBASSE - CLUB CORRADO - MEMBERS OF PUMPINGLAND - 27.12.2014
#1




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#2
Byłem na nich jak byli w Klubie Dragon w Czarnym Dunajcu i w sumie byłem ciekaw jak ludzi bawią się przy pumpinngu i powiem jedno BYŁO MEGA ! Co więcej to dało się usłyszeć Hands Up'owe klasy jak np. One Two Three Big Grin




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
[-] 2 użytkowników podziękowało Diven za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#3
Dokładnie. Dobrze, że stare czasy powracają. Ja byłem na R.T.I.A. jak grali, kiedy poleciał przedostatni kawałek z tego seta, stałem wtedy z wixiarzami na podeście i w 5 typa zaczęliśmy skakać w rytm tak, że podest prawie się rozleciał Big Grin Jak DJ puścił Yomanda - You're Free to cały klub śpiewał. Na tych imprezach można spotkać pozytywnie poyebanych ludzi Big Grin białe rękawiczki, gwizdki, maski czy kombinezony malarskie to norma. Przychodzi też sporo osób z tzw. starej gwardii które obchodzili swoje osiemnaste urodziny 10-15 lat temu Wink i znają doskonale ten klimat. Pomyśleć, że kiedyś ludzie byli w stanie bawić się do 7-8 rano w Ekwadorze, a dziś przyjdzie taki gimbus odpicowany jakby wybierał się na bierzmowanie wejdzie na parkiet i stoi z browarem. Te imprezy to zupełnie coś innego, każdy kto chce poczuć co to jest dobra jazda powinien się raz wybrać Wink Jak będzie kolejna edycja na pomorzu na pewno pojadę, mogę zabrać osoby z trójmiasta i okolic, pisać na PW.



[-] 3 użytkowników podziękowało klawisz755 za ten post:
  • BarthezJumper, Diven, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Inne/Other] [Hard Trance] Clubbasse - This Is The Beginning (feat. Budka Suflera) DJ Graco 0 338 06-04-2021, 13:12
Ostatni post: DJ Graco
  [Trance] NoMosk & Cari - Don't Hold Back (Corrado Baggieri Extended Remix) RobBrian 1 530 04-07-2021, 20:14
Ostatni post: VALY
  [Trance] NoMosk & Cari - Don't Hold Back (Corrado Baggieri Extended Remix) Kolejoman 0 354 03-19-2021, 17:59
Ostatni post: Kolejoman
  [Trance] (2002) Clubbasse - DJs Dreams DJ Graco 1 513 09-25-2020, 21:32
Ostatni post: Andy J
  [Electro - House] Andy Jay Powell - See The Light 2014 (Club Mix) Kolejoman 0 356 08-13-2017, 10:30
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości