Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jens Jacobsen - Watermelon (Maximilian Sunyaz remix)
#1

No to Enjoy to coś xd no i znowu sie starałem xd



[-] 4 użytkowników podziękowało Maximilian Sunyaz za ten post:
  • .DragoN., JensJacobsen, Jumproxx, Kim Maix
#2
wyszło całkiem przeciętnie Smile nie mniej jednak wpada w ucho



#3
No nie ! Sam Jens mi pisze ze fajne i wgl a Tu muszą mnie zjechac no ja nie wiem xd !! XD



#4
haha ale kto Cię jedzie? Tongue nutka dobrze gra ale nie tak abym pobrał na dysk Tongue



#5
hah no przeciez jokuje z tym jechaniem xD poczekam czy ktoś zechce jeszcze ocenić to cos xd



[-] 1 użytkownik podziękował Maximilian Sunyaz za ten post:
  • JensJacobsen
#6
Powiem tak dla mnie to jest za suche.
Nie czuje tu dołu
Nie znam oryginału ale te melo mi się bardzo nie podoba
01:10 bardzo słabe przejście a powiedział bym wręcz że go brak Wink
I chyba strasznie duże tempo tu jest, jak dla mnie za duże



#7
Co do opini mixu i pomysłu na remix. Do mixu się zgodzę w 100% ja sie ucze dopiero ! xd
Do tego że suche, może nie ma jakiś epic dodatków tu ale bez przesady.
Co do melodii, każdy ma swój gust mi ona osobiście bardzo sie podoba. Brawo dla Jensa ;D
01:10 sprawa przejścia, znikome przejscie nadal jest przejsciem no ale wiem o co kaman, leci downfilter i dalej juz tylko melodia ze snare.
Tempo 150bpm melodia dość krótko postepowana wiec wydaje sie szybkie nie ?xd



#8
150 bpm to i tak za szybko jak na HU
Standard to 140-145



#9
No każdy ma swoje gusta xd ja sie nauczylem 150 jak na razie mi pasuje 150. Ale tak samo jak kiedyś mi pasowały moje remixy a teraz mówie że to gówno to tak samo kiedyś powiem ze 150 bpm to za szybko.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jens O. & Picco - Heroes Of The Night (Twisted) (Extended Mix) winmap 4 574 12-03-2023, 22:43
Ostatni post: Nexoss
  Picco vs. Jens O. - Heroes Of The Night (Twisted) Andy J 2 475 12-03-2023, 22:43
Ostatni post: Nexoss
  Rave Allstars - I Need Your Love (Tækno Jens Bootleg) PatrykP 4 530 08-18-2023, 03:01
Ostatni post: Smirnoff
  Jens Jordan - Beautiful Liar (Alex Megane Dance Remix Extended) syryk 7 665 07-15-2023, 10:08
Ostatni post: Nexoss
  Lawrence x Jens O. - Leave It to the Night (Extended Mix) Andy J 6 706 12-27-2022, 00:38
Ostatni post: Sebek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości