Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem niewidomy
#1
Witam,


Jestem tu co prawda od jakiegoś roku zarejestrowany, ale dość nie dawno zacząłem na dobre poznawać Wasze forum.
Najważniejsza informacja jest chyba taka, że jestem niewidomy hehe, ale w żaden sposób nie przeszkadza mi to w czytaniu waszego forum.
Mam na imię Gracjan. Interesuję się muzyką, radiofonią i w jakimś tam stopniu informatyką hehe. Wasze forum jest dobrze dostępne z czytnikami ekranu. Muzyką klubową pasjonuję się od dziecka. Moimi ulubionymi gatunkami są głównie house, trance, handsup i parę innych. Ale ogólnie słucham wszystkiego po trochu. Nawet kiedyś speedcore się słuchało hehe. I tyle generalnie o mnie, jak ktoś ma jakieś pytania to proszę śmiało pisać nie obrażę się, bo do niewidomych ludzi duużo dziwnych pytań czasami trafiało haha.
Pozdrawiam



[-] 6 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • 99ers, abfalle, brainq, D@n PE, Kolejoman, Nexoss
#2
Witamy Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#3
Nie obraź się, ale jesteś niewidomy więc zastanawiam się jak to przeczytasz i jakim cudem napisałeś ten temat. Hehe, witaj na forum! Smile



#4
Jakim cudem?
Korzystam z tzw czytnika ekranu (screen readera), który odczytuje kontrolki aplikacji, jest ich kilka.
NVDA (darmowy)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

JAWS - płatny i chyba najdroższy screenreader, meega drogi
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

zhengdu screenreader tańszy od jawsa, ok 500 zł
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#5
witam gorąco serdecznie



#6
(07-06-2020, 16:59)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Witam,


Jestem tu co prawda od jakiegoś roku zarejestrowany, ale dość nie dawno zacząłem na dobre poznawać Wasze forum.
Najważniejsza informacja jest chyba taka, że jestem niewidomy hehe, ale w żaden sposób nie przeszkadza mi to w czytaniu waszego forum.
Mam na imię Gracjan. Interesuję się muzyką, radiofonią i w jakimś tam stopniu informatyką hehe. Wasze forum jest dobrze dostępne z czytnikami ekranu. Muzyką klubową pasjonuję się od dziecka. Moimi ulubionymi gatunkami są głównie Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
house, trance, handsup i parę innych. Ale ogólnie słucham wszystkiego po trochu. Nawet kiedyś speedcore się słuchało hehe. I tyle generalnie o mnie, jak ktoś ma jakieś pytania to proszę śmiało pisać nie obrażę się, bo do niewidomych ludzi duużo dziwnych pytań czasami trafiało haha.
Pozdrawiam

Piękny! Bardzo się cieszę, że cię widzę.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jestem tu nowy moto11 0 238 11-29-2021, 11:20
Ostatni post: moto11



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości