Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jet Set - In The Name Of Love (Extended Mix)
#1
Jet Set - In The Name Of Love (Extended Mix)

<iframe src="https://mixstep.co/embed/e7m15x9tq7ln" scrolling="no" frameborder="0" width="100%" height="150"></iframe>




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#2
o boze ale wspomnienia Smile pamietam jak jezdziłem na wakacji do Babci i Dziadka i Wujek miał takie zagłady na płytce od kolegi jak to wychodziło Smile oj sluchalo sie sluchało Smile to były piekne czasy Smile
mielismy to nawet na dzwonek ustawione kiedys Smile Tongue
Mówie tutaj o tym Jet Set - In The Name Of Love (C7 Extended Mix) Smile ta wersja mi jest bardziej znana Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#3
@BarthezJumper A ja pamiętam jak takie hands upy leciały w radiu sunshine live i że łapałem kiedyś fale i nagrywało się na kasety Tongue W tamtych czasach to "komputerów", "internetów" i "komórek" i "kablówek" nie miałem jeszcze i to był dla mnie rarytas Tongue Potem dopiero mieliśmy w domu kablówkę i o dziwo to radio było gwarantem w pakiecie jeśli chodzi o stacje radiowe i jaka to była radość. Big Grin A dopiero od 2007go pierwszy komputer i net i kopalnia utworów w wysokiej jakości względem kaset Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Restless
#4
(08-24-2018, 23:38)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
o boze ale wspomnienia Smile pamietam jak jezdziłem na wakacji do Babci i Dziadka i Wujek miał takie zagłady na płytce od kolegi jak to wychodziło Smile oj sluchalo sie sluchało Smile to były piekne czasy Smile
mielismy to nawet na dzwonek ustawione kiedys Smile Tongue
Mówie tutaj o tym Jet Set - In The Name Of Love (C7 Extended Mix) Smile ta wersja mi jest bardziej znana Smile

Super miałeś, zazdroszczę Ci bo jak ja jeżdziłem w latach 90 do babci i dziadka na wieś to mój wujek karmił mnie taką muzyką, miał chyba wszystkie kasety z tej serii a także inne z muzyką ludową

 W tamtym czasie miałem 18 lat i z metala przekształcałem się w fana classic eurodance.
teściowo teściowo ty stary rowerze



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Restless
#5
haha Mój Dziadek ma kilka kaset z tej serii w szufladzie w takie case (kejsie) na kasety Tongue Big Grin




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 4 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb, przemek89b, Restless
#6
(08-24-2018, 23:38)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
o boze ale wspomnienia Smile pamietam jak jezdziłem na wakacji do Babci i Dziadka i Wujek miał takie zagłady na płytce od kolegi jak to wychodziło Smile oj sluchalo sie sluchało Smile to były piekne czasy Smile
mielismy to nawet na dzwonek ustawione kiedys Smile Tongue
Mówie tutaj o tym Jet Set - In The Name Of Love (C7 Extended Mix) Smile ta wersja mi jest bardziej znana Smile

(08-25-2018, 23:23)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@BarthezJumper A ja pamiętam jak takie hands upy leciały w radiu sunshine live i że łapałem kiedyś fale i nagrywało się na kasety Tongue W tamtych czasach to "komputerów", "internetów" i "komórek" i "kablówek" nie miałem jeszcze i to był dla mnie rarytas Tongue Potem dopiero mieliśmy w domu kablówkę i o dziwo to radio było gwarantem w pakiecie jeśli chodzi o stacje radiowe i jaka to była radość. Big Grin A dopiero od 2007go pierwszy komputer i net i kopalnia utworów w wysokiej jakości względem kaset Smile

Jak rządził ten utwór to przyjeżdżałem na przepustki z wojska. Się działo w 2006 Big Grin Mówię oczywiście o wersji od C7, bo tej nigdy nie słyszałem Smile




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b, Restless
#7
Cool track



[-] 1 użytkownik podziękował ChrizZz za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Topmodelz - Love Is On Fire (Pulsedriver Extended Remix) winmap 5 717 12-11-2023, 12:15
Ostatni post: MyceQ
  Clarky - Forever In Love (Extended Mix) BarthezJumper 0 291 10-29-2023, 18:56
Ostatni post: BarthezJumper
  Alex Megane x Timster & Ninth - Making Love (NewDance Extended Mix) Restless 6 670 10-19-2023, 14:29
Ostatni post: Nexoss
  TRASH - Love (AXMO x Narcyz Bootleg Extended Mix) BarthezJumper 3 809 10-08-2023, 18:34
Ostatni post: nlango
  SHOUSE x David Guetta - Live Without Love (DJ Snappy! Remix Extended) Smirnoff 0 328 09-28-2023, 03:00
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości