Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanał Hands Up w radiu internetowym
#1
Witam. Otwieramy w radiu kanał Hands Up i szukam prezenterów. Jeśli administracja pozwoli dam link do radia (żeby nie było, że reklamuję). Powiedzieć mogę tylko, że jest to radio którego właścicielem, jest właściciel jednej z największych stron z MP3 w polsce.




#2
Z radiem nie współpracujemy więc nie ma takiej możliwości.



#3
A jakie to radio i jak się nazywa Tongue ten portal niby ??



#4
Dragon nie chodzi o współpracę tylko robię tutaj reklamę Tongue szukam prezenterów Hands Up a tu jest chyba najlepsze do tego miejsce Tongue

Radio: [xxx]
Strona: [xxx]



[-] 1 użytkownik podziękował majek za ten post:
  • Skrzynek
#5
właśnie chodzi o tą reklamę, nie wolno gdyż nie współpracujemy z radiem i żadnych korzyści z tego nie będziemy mieć.




#6
Nie reklama.. zła nazwa.. ogłoszenie Big Grin Ogłaszam, że poszukuję prezenterów i tyle Wink nie jest to żadna reklama przecież Tongue

W pierwszym poście napisałem tylko, że nie podam linków żeby nie reklamować tutaj innych stron Wink



#7
to bardzo się ceni, że nie podałeś linków od razu jak byś reklamował za wszelką cenę tylko podałeś na prośbę kogoś Wink niestety w przypadku "Ogłoszenia" również się nie zgadzam gdyż jest to w pewnym sensie reklama Smile



#8
Nie za bardzo rozumiem Tongue nigdzie nie ma linków, jeśli ktoś był by chętny to napisze do mnie na PW albo na GG (9436149) i tyle. Żaden link w temacie się nie pojawi.



#9
Krótko mówiąc nie możesz założyć tematu z rekrutacją / dokładniejszym opisem - czego tu można nie zrozumieć?

hah musiał podać gg Big Grin nie będę taki "zły" i zostawię ten temat ... jak ktoś będzie chciał to się do ciebie zgłosi. W końcu promujemy muzykę Hands Up ale nie komuś na zawołanie aby siebie wypromował naszym kosztem Wink





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Radio] [14.06.2014] Hands Up Forever @ RadioParty [Kanał Główny] Vinylside 20 4,831 06-14-2014, 13:15
Ostatni post: Vinylside
  Wiersz o internetowym sianku :D Eleman 0 646 12-26-2013, 01:29
Ostatni post: Eleman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości