Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop + Mixer
#1
Siemka,

Moze i nie ten dzial, ale ten jest najblizszy jesli chodzi o moje zapytanie Smile
Otoz mam zamiar niedlugo rozpoczac granie imprez z laptopa i miksera. Oczywiscie cale mixowanie bedzie odbywalo sie na sofcie Smile

Chcialem zapytac jaki mixer mi polecacie i podajcie mniej wiecej jaka polecacie specyfikacje laptopa na start, zeby wszystko ladnie smigalo Wink

Dodam, ze budzet mam "troszke" ograniczony Wink

Powiem szczerze, ze spodobal mi sie mixer taki jak ma Dj Klims w temacie z domowymi studiami Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • Dj Klims
#2
Laptop + mixer bez usb = hahahaha Wink
kup mixer tak aby miał usb, inaczej marne szanse aby go podpiac do lapka, wiem ile to jest kabli sam tak mam ;]



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Kludu za ten post:
  • Dj Klims, Jumproxx
#3
Ok no dzieki za opinie Wink Jeszcze tak nie probowalem podlaczac wiec wiesz Wink




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • Dj Klims
#4
Siemka Big Grin
Ten mixer co ja mam (Reloop RMX 20 BlackFire) to Ci mogę z czystym sumieniem polecić na prawdę jak dla początkującego dj'a jest świetny. Ja swój nowy kupiłem za 549 zł na allegro. Teraz też w takich cenach stoją. A używkę kupić można za 300zł Smile Co prawda nie mam laptopa ale mój mikser był pod laptopa podłączany i dobrze śmigał Smile Tyle że laptop miał kartę dźwiękowa zewnętrzną (ale nie wiem jaką na prawdę nie wiem Sad )

Cytat:Laptop + mixer bez usb = hahahaha Wink
kup mixer tak aby miał usb, inaczej marne szanse aby go podpiac do lapka, wiem ile to jest kabli sam tak mam ;]
Masz rację mixer bez usb + laptop to jest kłopot ale dla chcącego nic trudnego Big Grin
Ja sam mam mikser pod PC podłączony i też jest dużo kabli ale złączyłem je w "jeden" i na razie jest dobrze Wink



[-] 1 użytkownik podziękował Dj Klims za ten post:
  • Jumproxx
#5
Tzn ja i tak do laptopa bede kupowal zewnetrzna karte i dysk Wink Takze moze dalbym rade Wink Bede musial poczytac wiecej na ten temat Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#6
Jeśli będziesz kupował kartę zewnętrzną to z podłączeniem mixera raczej większych problemów nie powinno być. Wink



[-] 1 użytkownik podziękował Dj Klims za ten post:
  • DJ Kludu
#7
no jesli karta zewnetrzna to lajt Wink
z wewnetrzna ciezko moze byc ;d tez zalezy co chcesz z mixerem robic Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • Dj Klims
#8
No a jaka karte zewnetrzna byscie polecali? Bo na kartach zbytnio sie nie znam Wink

A co do mixera to w sumie przejscia i kontrolowanie wszystkiego Smile Chociaz wiadomo, ze decki w sofcie i tak bede musial za pomoca myszki kontrolowac Smile Big Grin

A co sadzicie o takim mixerze?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#9
To zależy ile chcesz wydać na kartę dźwiękową Smile

Osobiście bym nie brał tego miksera bo ma tylko dwu stopniową korekcję dźwięku ;/ Ile chcesz wydać na mikser ?

Jeśli podasz jakieś przybliżone kwoty to będzie nam łatwiej coś wybrać Smile







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości