Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lovestern Galaktika Project Daisy Dee - Are You Ready
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

czekam aż ktoś odświeży ten kawłek



[-] 4 użytkowników podziękowało marcin0313 za ten post:
  • Andy J, arekcsw, Michuxfcb, polle2003
#2
Koszmarna Muza z jeszcze gorszym wokalem Daisy Dee. Lata 1997-2000 to kompletna porażka dla muzyki klubowej w porównaniu do ostatnich kilkunastu lat gdy powstaje super muza zwana hands up. A ja kiedyś czekałem co sobotę na godz 19 by na Vivie obejrzeć Club Rotation z taką beznadziejną muzą prowadzony przez Daisy. Dobrze że tamte lata już minęły. Wiec lepiej tego nie ruszać.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
@ Kolejoman: Ten kawałek został wydany w 2001 roku. Mi on się podoba i to bardzo, podobnie jak inne kawałki muzyki klubowej tego okresu (Rollergirl, Alice DeeJay, Sash, Dj Dean, Dj Shog, Rocco). Wolałbym tylko, że by nikt nie odświeżał tego klasyka




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Ja też lubiłem wszystkie piosenki Alice Deejay, Kosmonowy, Sash, Absolom, Dj Sakina & Friends, Cosmic Gate, Blank & Jones, Fiocco, Quicksilvera ale mi się to podobało kilkanaście lat temu i uważam teraz z perspektywy kilkunastu lat które minęły od tamtego czasu że była to słaba muza w porównaniu do hands up z ostatnich lat. Z dyskografii Lovestern Galaktika Project podoba mi się tylko Move for freedom (leciało na pewno w Club Rotation).



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Dla mnie ten kawałek to bomba ale każdy ma swoje zdanie



[-] 1 użytkownik podziękował marcin0313 za ten post:
  • Michuxfcb
#6
"Move For freedom" to 2002 rok, a wtedy Lovestern Galactice przejeli Pulsedriver i Ole Van Dansk i to oni odpowiadają za ten genialny trak Big Grin




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • marcin0313, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ma.Bra - Are You Ready 2k23 BarthezJumper 0 292 10-21-2023, 09:35
Ostatni post: BarthezJumper
  Cascada - Ready For Love (Unreal Project Remix) unrealsignme 6 488 05-03-2023, 20:17
Ostatni post: unrealsignme
  Kappar And Jensemann - Get Ready (Radio Edit BarthezJumper 0 267 04-29-2023, 11:58
Ostatni post: BarthezJumper
  Sub Focus And Dimension - Ready To Fly (Spencer Ramsay Bounce Edit) BarthezJumper 0 325 04-26-2023, 20:13
Ostatni post: BarthezJumper
  STVW & Basskiller - Ready Or Not (Radio Edit) BarthezJumper 0 403 03-31-2023, 20:55
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości