Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne rozmowy
#91
(11-11-2020, 23:45)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Dzień Dobry wszystkim przyjaciołom z handsupowo, od dwóch lat zaglądam na forum średnio może raz w miesiącu, ale myślę, że jako tako orientuję się w forumowej sytuacji. Ogólnie fajny ten temat, sam tu kiedyś coś tam spamiłem, ale teraz widząc to nasuwa mi się tylko jedno pytanie:

Ale po co?  Are-you-serious

 
Jakiejś konkretnej forumowej społeczności twórców HU to tu już chyba od paru lat nie ma, więc, z całym szacunkiem dla was panowie, ale kto miałby wziąć w tym udział? Admin, moderatorzy, jakiś dj, grafik, jeden producent disco polo czy może inny maszynista przewozów regionalnych? XD


Zejdźcie na ziemię panowie  Angel


I nie zrozumcie mnie źle - sam mam wielki sentyment do was, do tego forum, do tej muzyki i pojedynków producentów również, no ale czasy się zmieniają, "nic nie może wiecznie trwać", żyje się dalej Wink

Hands Up'owi potrzebna jest promocja a nie. Gdzie kiedyś Disco Polo się słuchało a dzisiaj na każdej stacji tv to leci Sad , nie wiem kto jest tego w stanie ciągle słuchać. A co do ekipy to trzeba spróbować może nowa się pojawi Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości