Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manox - Supermodel Girlfriend (Dance Mix)
#1


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, przemek89b
#2
Obie wersje są mega ale ta pobija wszystkie Big Grin Zabieram obie, bo miałem tylko wersję od Discotronic Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
thios is the best



[-] 1 użytkownik podziękował Justin Corza za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Mamox rocks the house



[-] 1 użytkownik podziękował truusvangangelen za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(06-18-2018, 08:35)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Obie wersje są mega ale ta pobija wszystkie Big Grin Zabieram obie, bo miałem tylko wersję od Discotronic Smile

Moim zdaniem do dzisiaj miałeś najsłabszą wersję, polecam także remix Caramba Traxx chyba najlepszy ale on już był na forum.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
@Kolejoman Zgadzam się że wersja Discotronic znacząco odstaje od tych dwóch, ale co do Caramba Traxx to w ogóle mi nie podchodzi a mam editka CT. Te dwie wersje Dance Mix i Club Mix wymiatają najbardziej Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#7
thx 4 upload



[-] 1 użytkownik podziękował BART za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Coraz bardziej mi się tu podoba. Znajduję utwory must have w dobrych jakościach. Smile



[-] 1 użytkownik podziękował djdenis333 za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Люся Чеботина - Лучшая Подруга (Aleksis7 Bootleg) || Lyusya Chebotina - Luchshaya podruga || Best Girlfriend Smirnoff 1 305 08-30-2023, 09:41
Ostatni post: Smirnoff
  Manox - Supermodel Girlfriend (Club Mix) BarthezJumper 0 203 05-04-2022, 15:02
Ostatni post: BarthezJumper
  Manox - Almost Lover (Monday 2 Friday Remix) BarthezJumper 0 232 05-04-2022, 15:00
Ostatni post: BarthezJumper
  The Winners feat. Powhart & Cat!na - Dance Over Me (8-D Dance Mix) Smirnoff 0 599 08-02-2021, 05:51
Ostatni post: Smirnoff
  Deep.Spirit - You're makin' me high (Manox Club Mix) RobBrian 0 360 05-26-2021, 19:41
Ostatni post: RobBrian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości