Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mario Lopez - You Came (Mario Lopez Club Mix)
#1
Mario Lopez - You Came (Mario Lopez Club Mix)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 3 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • brainq, Kolejoman, Michuxfcb
#2
Są lepsze wersje tego utworu, więc chciałem dać 4 gwiazdki, ale myszka mi zjechała i dałem 5 Big Grin




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Dla mnie najlepsza wersja tego wokalu i najlepsza nuta w dyskografii Mario L. Uwielbiam ten lopezowy świerszczyk, fajny jest ten prawie jumpowy kick (dosłowne walenie w bęben)
Muszę to mieć dlatego zabieram
Niestety tak się złożyło miesiąc temu w wyniku zadziałania prawa Murphyego (jak ma coś pójść źle to na pewno pójdzie), złośliwości rzeczy martwych albo po prostu mojej nie najlepszej wiedzy informatycznej że wszystkie moje zbiory ponad 300 GB które zgromadziłem po 2012 roku poszły w pizdu.
A ja miałem dosłownie wszystko, przecież 2 lata temu sprawdzałem dysko Mario wiele nut które były na jego albumach które się nie doczekały wydań relkowych wrzucałem na forum i tą nutę też miałem na 100%, szkoda mi też całej dysko Mike Nero, Andy J powella, Andrew Spencera i wielu innych (nie będę dalej wymieniał bo będzie załamka), o trance już nie wspomnę. Dlatego mając do wyboru ponowne odzyskiwanie hands up czy trance postanowiłem wybrać trance ale tą świetna nutę od Mario muszę mieć dlatego wielkie dzięki.

PS.
Wyrazy współczucia i kondolencje z powodu mojej straty proszę przesyłać na pw Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(08-14-2019, 18:59)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Są lepsze wersje tego utworu, więc chciałem dać 4 gwiazdki, ale myszka mi zjechała i dałem 5 Big Grin

Według mnie jak się pisze taki komentarz to wypadało by podać przykład jednej czy kilku lepszych wersji bo takie niedopowiedzenie podpada pod brak szacunku dla forumowiczów.
Więc pozostaje strzelać, na pewno nie chodziło o oryginał od Kim Wilde więc ta lepszą wersją wg opinii autora tego zacytowanego postu musiałby być na 99.9999% remix Rocco i Bass- T dla Future Trance United feat. Cream - You Came.  Też dobra wersja ale od Mario Lopeza club mixu w mojej opinii nie przebije.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mario Lopez - Where Are You (Corexa Remix) Smirnoff 0 625 12-12-2022, 05:42
Ostatni post: Smirnoff
  Jennifer Lopez feat. Pitbull - On The Floor (Mr. Roark Rave Remix) Smirnoff 0 487 09-25-2022, 09:22
Ostatni post: Smirnoff
  Mario Lopez - Angel Eyes (LeMeN Remix Edit) lemen1989 8 720 04-21-2022, 14:13
Ostatni post: DJ Graco
  Mario Lopez - You Play Me Like a Jojo (Deepforces Remix) D@n PE 0 377 07-10-2021, 19:14
Ostatni post: D@n PE
  Sacha Lopez - All My People (Chutneystylez Vs. Wakesun Bootleg Mix) D@n PE 0 346 06-18-2021, 23:25
Ostatni post: D@n PE



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości