Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midian Moohn - ID || ??.??.2018 || Planet Punk Music
#10
No tak przecież lepiej jechać na tych samych schematach przez x następnych lat nie zmieniając nic; bardzo dobrze że nadchodzi jakaś zmiana w tym gatunku niż katowanie w kółko tego samego co (dla mnie) jest nudne że hej, mamy 2018 rok a schematy z 2008. Swego czasu krytykowałem wstawki w trackach HU jakie robili producenci np. z dubstepu, electro-house'u, ale teraz wiem że to było niepotrzebne.
To tylko moje zdanie, szanuje odczucia i zdanie innych Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#11
Moim skromnym zdaniem Hands Up sprzed tych 7-10 lat powinien isc w odstawke i producenci powinni zaczac myslaec o swiezosci tego gatunku Smile
Taką własnie swiezoscią są takie tracki Smile
Jak np nowe tracki Roba Maytha , Ti-Mo i jeszcze kilku producentó Tongue




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Eleman, Restless
#12
(01-06-2018, 23:12)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Moim skromnym zdaniem Hands Up sprzed tych 7-10 lat powinien isc w odstawke i producenci powinni zaczac myslaec o swiezosci tego gatunku Smile
Taką własnie swiezoscią są takie tracki Smile
Jak np nowe tracki Roba Maytha , Ti-Mo i jeszcze kilku producentó Tongue

Koszmar, oby się nigdy nie stał rzeczywistością
Egzorcyzmy jakieś należy wykonać nad tym forum czy co?



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#13
To już nadchodzi bo producenci mieszają Psy z HU, w przyszłości może zmieszają inne style; ten gatunek musi ewoluować a nie stać w miejscu.

#FutureHandsUp




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Eleman
#14
Może tak to ma wyglądać?
Stary dobry Hands Up pozostanie zawsze w pamięci, ale...
Jeśli ten gatunek ma się utrzymać i jeszcze może ewentualnie kiedyś się gdzieś jeszcze raz wybić (marzenie) to może właśnie w ten sposób. Może nadchodząca "rewolucja" czy dalsza "ewaluacja" tego gatunku sprawi, że to jeszcze raz przeżyje swoją "drugą młodość". Fakt, że mi też nie zawsze pasują jakieś wstawki, ale jeśli ktoś to robi umiejętnie to to może stanowić podstawę do rozwoju.
A więc #FutureHandsUp .




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 3 użytkowników podziękowało Nexoss za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Restless
#15
(01-06-2018, 12:39)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No tak przecież lepiej jechać na tych samych schematach przez x następnych lat nie zmieniając nic; bardzo dobrze że nadchodzi jakaś zmiana w tym gatunku niż katowanie w kółko tego samego co (dla mnie) jest nudne że hej, mamy 2018 rok a schematy z 2008. Swego czasu krytykowałem wstawki w trackach HU jakie robili producenci np. z dubstepu, electro-house'u, ale teraz wiem że to było niepotrzebne.
To tylko moje zdanie, szanuje odczucia i zdanie innych Smile

(01-06-2018, 23:12)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Moim skromnym zdaniem Hands Up sprzed tych 7-10 lat powinien isc w odstawke i producenci powinni zaczac myslaec o swiezosci tego gatunku Smile
Taką własnie swiezoscią są takie tracki Smile
Jak np nowe tracki Roba Maytha , Ti-Mo i jeszcze kilku producentó Tongue

Chociaż nie jestem jeszcze w 100% o tym przekonany, ale myślę że za jakiś czas przyznam chłopakom rację. Pamiętam lata mniej więcej 1999/2000 jak kończył się Eurodance, a zaczynał HU, myślałem wtedy: "Co k***a ma być?! Przecież nie da się tego słychać" Dopiero Rocco i jego "Everybody" przekonało mnie ostatecznie na przejście na stronę HU (co teraz może brzmi śmiesznie), ale myślę że teraz dzieję się dokładnie to samo: styl w muzyce się zmienia i musimy się z tym pogodzić, czy tego chcemy czy nie

@ Edit: Podpinam się jeszcze pod tą wypowiedź, bo nie widziałem jej jak pisałem tego posta:

(01-06-2018, 23:37)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Może tak to ma wyglądać?
Stary dobry Hands Up pozostanie zawsze w pamięci, ale...
Jeśli ten gatunek ma się utrzymać i jeszcze może ewentualnie kiedyś się gdzieś jeszcze raz wybić (marzenie) to może właśnie w ten sposób. Może nadchodząca "rewolucja" czy dalsza "ewaluacja" tego gatunku sprawi, że to jeszcze raz przeżyje swoją "drugą młodość". Fakt, że mi też nie zawsze pasują jakieś wstawki, ale jeśli ktoś to robi umiejętnie to to może stanowić podstawę do rozwoju.
A więc #FutureHandsUp .




Signature of Andy J
[-] 4 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Nexoss, Restless
#16
(01-06-2018, 23:16)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-06-2018, 23:12)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Moim skromnym zdaniem Hands Up sprzed tych 7-10 lat powinien isc w odstawke i producenci powinni zaczac myslaec o swiezosci tego gatunku Smile
Taką własnie swiezoscią są takie tracki Smile
Jak np nowe tracki Roba Maytha , Ti-Mo i jeszcze kilku producentó Tongue

Koszmar, oby się nigdy nie stał rzeczywistością
Egzorcyzmy jakieś należy wykonać nad tym forum czy co?

(01-06-2018, 23:21)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
To już nadchodzi bo producenci mieszają Psy z HU, w przyszłości może zmieszają inne style; ten gatunek musi ewoluować a nie stać w miejscu.

#FutureHandsUp

(01-06-2018, 23:43)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-06-2018, 12:39)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No tak przecież lepiej jechać na tych samych schematach przez x następnych lat nie zmieniając nic; bardzo dobrze że nadchodzi jakaś zmiana w tym gatunku niż katowanie w kółko tego samego co (dla mnie) jest nudne że hej, mamy 2018 rok a schematy z 2008. Swego czasu krytykowałem wstawki w trackach HU jakie robili producenci np. z dubstepu, electro-house'u, ale teraz wiem że to było niepotrzebne.
To tylko moje zdanie, szanuje odczucia i zdanie innych Smile

(01-06-2018, 23:12)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Moim skromnym zdaniem Hands Up sprzed tych 7-10 lat powinien isc w odstawke i producenci powinni zaczac myslaec o swiezosci tego gatunku Smile
Taką własnie swiezoscią są takie tracki Smile
Jak np nowe tracki Roba Maytha , Ti-Mo i jeszcze kilku producentó Tongue

Chociaż nie jestem jeszcze w 100% o tym przekonany, ale myślę że za jakiś czas przyznam chłopakom rację. Pamiętam lata mniej więcej 1999/2000 jak kończył się Eurodance, a zaczynał HU, myślałem wtedy: "Co k***a ma być?! Przecież nie da się tego słychać" Dopiero Rocco i jego "Everybody" przekonało mnie ostatecznie na przejście na stronę HU (co teraz może brzmi śmiesznie), ale myślę że teraz dzieję się dokładnie to samo: styl w muzyce się zmienia i musimy się z tym pogodzić, czy tego chcemy czy nie

@ Edit: Podpinam się jeszcze pod tą wypowiedź, bo nie widziałem jej jak pisałem tego posta:

(01-06-2018, 23:37)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Może tak to ma wyglądać?
Stary dobry Hands Up pozostanie zawsze w pamięci, ale...
Jeśli ten gatunek ma się utrzymać i jeszcze może ewentualnie kiedyś się gdzieś jeszcze raz wybić (marzenie) to może właśnie w ten sposób. Może nadchodząca "rewolucja" czy dalsza "ewaluacja" tego gatunku sprawi, że to jeszcze raz przeżyje swoją "drugą młodość". Fakt, że mi też nie zawsze pasują jakieś wstawki, ale jeśli ktoś to robi umiejętnie to to może stanowić podstawę do rozwoju.
A więc #FutureHandsUp .

Omg

No no panowie, fajnie się bawicie, ale teraz zejdźmy na Ziemię i potraktujmy ten temat poważnie . Otóz co ja osobiście na ten temat uważam...

#FutureHandsUp - wbrew pozorom nie ma się jeszcze czym podniecać Panowie. To tylko jedna z wielu możliwych dróg rozwoju tej muzyki. Za wcześnie na te hashtags... Tzn. dla mnie róbcie co chcecie, ale osobiście uważam, że to wszystko jest jednak przedwczesne i przesadzone mocno. Są różne symptomy i prognostyki, ale niz poza tym. No i też w końcu wcale nie wiadomo, czy jeśli ta muzyka faktycznie się rozwinie, to czy to rzeczywiście będzie tak zajebiste, jak sobie co poniektórzy z nas to wyobrażają. Także panowie #keepcalm i obserwujmy co się dzieje, na razie bez nadmiernej ekscytacji. Róbmy swoje po prostu. Pozdro, co złego, to nie ja.




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • Andy J, BarthezJumper
#17
(01-07-2018, 15:16)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Omg

No no panowie, fajnie się bawicie, ale teraz zejdźmy na Ziemię i potraktujmy ten temat poważnie . Otóz co ja osobiście na ten temat uważam...

#FutureHandsUp - wbrew pozorom nie ma się jeszcze czym podniecać Panowie. To tylko jedna z wielu możliwych dróg rozwoju tej muzyki. Za wcześnie na te hashtags... Tzn. dla mnie róbcie co chcecie, ale osobiście uważam, że to wszystko jest jednak przedwczesne i przesadzone mocno. Są różne symptomy i prognostyki, ale niz poza tym. No i też w końcu wcale nie wiadomo, czy jeśli ta muzyka faktycznie się rozwinie, to czy to rzeczywiście będzie tak zajebiste, jak sobie co poniektórzy z nas to wyobrażają. Także panowie #keepcalm i obserwujmy co się dzieje, na razie bez nadmiernej ekscytacji. Róbmy swoje po prostu. Pozdro, co złego, to nie ja.

To dodam coś od siebie bo sobie cusik przemyślałem w tym temacie.

Warto w tym wszystkim wspomnieć o tym, że czasem właśnie takie tagowanie czy tworzenie niby niepozornych haseł może zostać rozpropagowane samo z siebie. Coś jak wirus. Internet jest takim miejscem, że nie mamy kontroli do końca nad tym, co się w nim rozprzestrzeni. Moim zdaniem warto mówić o przyszłości gatunku jak i przypominać, że ten gatunek nadal istnieje i podryguje nogami chcąc jeszcze wstać. Warto też tagować, rozprzestrzeniać hasła w tym temacie bo to nie jest złe. Jak sam Eleman tu przyznał - to jedna z wielu dróg rozwoju ALE nikt nie wyklucza, że musi być wyłącznie jedna i słuszna jego linia. #FutureHandsUp to może być slogan ogólny, hasło, znak. To nie musi koniecznie prowadzić do jednego nowego tworu tylko do reakcji.

Dlatego ja jestem za istnieniem i spamowaniem tym hasłem gdzie by szło, bo mimo całego sceptyzmu to może być pobudka dla półświatka muzycznego, żeby wreszcie ruszyli swoje spasione tyłki od nic nie robienia od kilku dobrych lat. Koncept HU zbyt się marnuje, żeby biernie się temu dłużej przyglądać.

Oczywiście #keepcalm ale zainicjowanie czegokolwiek poprzez malutkie wstrzyknięcie do opinii publicznej #FutureHandsUp... why not? Wszystko z umiarem jest dobre.



[-] 4 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • Andy J, BarthezJumper, Eleman, Restless


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sunbeam / Punk Buster +19 release MINGLESS 4 555 09-22-2023, 18:19
Ostatni post: Zynister
  Art Of Punk - W.A.R. WEB 2008 HardbaseSE 0 214 08-08-2023, 21:38
Ostatni post: HardbaseSE
  Sam Punk Presents The Instructor – Set Me Free HardbaseSE 0 128 05-07-2023, 14:51
Ostatni post: HardbaseSE
  Wavepuntcher - Take Control (Imprezive Meets Pink Planet Remix Remastered 2022) Smirnoff 0 189 12-24-2022, 00:19
Ostatni post: Smirnoff
  [UK Hardcore] S3RL feat. Renee - Planet Rave (Rob IYF & Al Storm Remix) Smirnoff 1 290 05-19-2022, 08:30
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości