Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miss Destiny - All Your Lies (DJ Fait Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/921d2177bd/file.html[/kr]




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#2
Lepszej jakości nie było tylko 192 kbps. Wstyd panie uploaderze, wstyd a nie przepraszam, supermodzie.
Klasyk, z jednej strony strata moich zbiorów bardzo mnie zabolała ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo dzięki temu chęć odzyskania tych najlepszych nutek z hands up powoduje że chociaż raz w życiu odsłucham te klasyki a tak bez tej straty bym już nie odsłuchał.



#3
(03-31-2020, 12:09)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Lepszej jakości nie było tylko 192 kbps.

Wersję 320kbs posiadam, ale nie mam zamiaru jej udostępniać. Zapraszam do sklepu!




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Kolejoman
#4
(03-31-2020, 20:38)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(03-31-2020, 12:09)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Lepszej jakości nie było tylko 192 kbps.

Wersję 320kbs posiadam, ale nie mam zamiaru jej udostępniać. Zapraszam do sklepu!

Okey ale dość zaskakujące wyjaśnienie, kiedyś pisaliście że jak jakaś nutka była wydana w 320 należy tylko takie wydania uploadować no chyba że nie było oficjalnego wydania w 320 to w możliwie najlepszej w jakiej wydano - brak konsekwencji.
Tym bardziej że radio editka od Faita i Clubbticket remix są już w 320 - brak konsekwencji.
Jeszcze 2 miesiące temu a nawet miesiąc temu skłanianie do zakupu było w pełni zasadne
ale teraz przy najbardziej optymistycznych prognozach spadek PKP Polski z 3,5% (w wyniku kryzysu, recesji z powodu wirusa) zmniejszy się do 1% co odbije się nagatywnie na mojej pensji i wielu Polaków, pracę straci kilkaset tysięcy Polaków takie skłanianie jest niezasadne a nawet bardzo nieżyciowe.
Nie skorzystam z zaproszenia do sklepu (bo jedna kasa a na 1 kasę max 3 osoby - kolejka na kilometr). Ja sobie sam znalazłem w necie w 320 bez wizyty w sklepie.

No chyba że to z okazji na prima aprilis te uzasadnienie.
Tylko pracownicy branży pogrzebowej mogą mieć ''wywalone'' na ten ogólnoświatowy kryzys i mogą sobie pozwolić na takie komentarze - w tej branży biznes zawsze będzie się kręcił, ten wirus im nawet na ręke.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Velvet - My Destiny (Unreal Project Extended Remix) (release canidate) unrealsignme 2 300 11-06-2023, 23:24
Ostatni post: Smirnoff
  Estella - Choose Your Destiny (D-Base ... handsuprage 1 220 09-14-2023, 12:23
Ostatni post: aloniechen
  DJ Bocha - My Destiny Smirnoff 0 138 05-03-2023, 23:31
Ostatni post: Smirnoff
  2-4 Grooves - Your Lies-(UPTUNES110)-WEB-2011-UME+4 sander 2 301 04-01-2023, 03:32
Ostatni post: sander
  Clubbticket - Sunshine 2.0 Incl DJ Fait Remix-WEB-2013-FMC+5 sander 3 530 03-12-2023, 11:13
Ostatni post: sander



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości