Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator
#1


Osoba pilnująca porządku w wyznaczonych działach przez Administratora.
Ranga pozwala na usuwanie tematów/postów łamiących regulamin.

Aby zgłosić się po rangę należy posiadać na swoim koncie
- min. 50 postów
- min. 30 thanks'ów
oraz podać dodatkowe informacje
- wiek
- doświadczenie
- ile dziennie poświęcił byś czasu na forum
- dlaczego właśnie Ty?
- jakie działy cię interesują?

W zamian oferujemy
- wyróżniający się kolor
- prestiż na forum
- możliwość ustawienia własnego podpisu pod nickiem
- dostęp do ukrytych działów



[-] 4 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • arekcsw, BarthezJumper, dj arek, NoName
#2
- wiek: 19

- doświadczenie: przez ponad rok byłem jednym administratorów powstającego serwera Role Play na platformie GTA IV, poza tym nie miałem więcej podobnego 'stołka', ale doświadczenie jakie nabyłem tam wydaje mi się, że powinno wystarczyć, aby pomóc w ogarnięciu tego forum.

- jaki dział cię interesuje: podobnie jak Bryan jest gotów nadzorować jakikolwiek dział, abym miał więcej pracy aniżeli wejść, zobaczyć, wyjść. : )

- ile dziennie poświęcił byś czasu na forum: ciężko mi to określić, gdyż aktualnie jedynie przeglądam nowe upki i udzielam się na SB, ale jeśli dostanę coś do nadzoru będę spędzał tam tyle czasu ile będzie to wymagało oraz tyle na ile będzie mnie w danym momencie stać.

- dlaczego właśnie Ty?: uważam, że forum zaczyna się rozrastać, co raz więcej się dzieje, więc potrzebny jest ktoś do pomocy. Jako człowiek jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi, więc w przypadku jakiejś kontrowersji będę starał się rozwiązać sprawę na spokojnie . Poza tym, wydaje mi się, że dobrze się dogadujemy z Dragonem, a dobra atmosfera w ekipie to podstawa. Pewnie zauważysz, że nie mam na koncie 30 thanksów, jednak wydaje mi się, że to jest do nadrobienia, gdyż dość często wrzucam zazwyczaj previewy : )



[-] 1 użytkownik podziękował Criss. za ten post:
  • Jumproxx
#3
- min. 50 postów
- min. 30 thanks'ów
oraz podać dodatkowe informacje
- wiek - 17 lat
- doświadczenie - szczerze? rzadne ale ogarniac ludzi umiem, chociaz tu nie ma jakiś większych sporów
- jaki dział cie interesuje - obojetnie byle nie byl to zadupialy dział gdzie jest post raz na miesiąc XD
- ile dziennie poświęcił byś czasu na forum no ze 2-3h
- dlaczego właśnie Ty? - nie wiem fajne forum xd
ok! xd



[-] 5 użytkowników podziękowało Maximilian Sunyaz za ten post:
  • BarthezJumper, Chytry Jaca, Hard3eat, Jumproxx, Skrzynek
#4
- min. 50 postów (jest)
- min. 30 thanks'ów (jest)
- wiek - 16
- doświadczenie - miałem sporo for dotyczących serwerów z grami (SA:MP) na których musiałem usuwać spam bo debilach
- jaki dział cie interesuje - obojętnie, chodzi o utrzymanie porządku więc z chęcią pomogę w każdym dziale
- ile dziennie poświęcił byś czasu na forum - około 1-2 h
- dlaczego właśnie Ty? - jestem już sporo na tym forum i mam dobry kontakt w sumie z użytkownikami i administracją i z chęcią pomogę w pilnowaniu porządku



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • BarthezJumper, Chytry Jaca
#5
- min. 50 postów (jest)
- min. 30 thanks'ów (jest)
- wiek - 13  doświadczenie duze

Notatka od .DragoN., 02-27-2016 10:16:

niestety nie spełniasz naszych warunków, mało raportów / mała aktywność
zapraszamy ponownie w przyszłości




#6
wiek: 21 lat
doświadczenie: W 2011 roku moderowałem przez kilka miesięcy pewne forum
interesują mnie działy takie jak: Releases, Old Releases i Old Hands Up
mógłbym poświęcić od 1 do 4 godzin albo nawet więcej
dlaczego ja?: dużo czasu dziennie tu spędzam więc mógłbym trochę pomoderować i kasować spamy w komentach

Notatka od .DragoN., 02-27-2016 10:27:

ranga przyznana, otrzymasz więcej informacji na PW





Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 4 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, DeadMan, Eleman, Nexoss
#7
Wymagania spełniam jak najbardziej.

Wiek: 19 (rocznikowo 20... czuję się stary Sad )

Doświadczenie: pół roku na pewnym forum, do mojej pracy nie było zastrzeżeń. W zeszłym roku również miałem posadę moderatora przez pewien czas. Poza tym obserwowałem rozwój wielu forów, większych czy też mniejszych, więc mam jakotakie doświadczenie.

Ile czasu: Myślę, że zawsze mógłbym poświęcić przynajmniej godzinę na forum. Dane mocno względne, wiadomo, każdy ma swoje życie ale myślę że takie minimum jest optymalne.

Dlaczego ja?: Ano, jestem zawsze chętny do pomocy w takich przedsięwzięciach. Lubię pomagać, kiedy mam taką możliwość.

Jaki dział mnie interesuje?: Ciężko stwierdzić. Na pewno nie dział HH, na którym się ani trochę nie znam. Patrząc po listach moderatorów widzę, że niektórzy mają masę działów na głowie, więc mógłbym część od nich podjąć. Dział Old, Upcoming Releases ale też np. Inne Gatunki Muzyki bardzo by mi pasowały, ponieważ znam różnorodne gatunki muzyki elektronicznej i orientuje się, co jest czym (poza nieszczęsnym HH oczywiście).

Cóż, pozostaje sobie jak i Restlessowi życzyć powodzenia (chyba, że jeszcze ktoś napisze). Smile

Notatka od .DragoN., 02-27-2016 10:33:

Gratuluje rangi, zapraszam na PW po więcej informacji Wink




[-] 4 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • BarthezJumper, DeadMan, Eleman, Nexoss
#8
Wiek: 28
Dlaczego ja: Podejrzewam, że Adam i reszta mają już dość mojego ciągłego raportowania Big Grin a poza tym jestem na 4um od początku (prawie)
Doświadczenie: Jak wyżej Smile
Jakie działy: Główny, Old, Inne gatunki, Releases, Piaskownica
Ile czasu: Od 1 godziny do kilku dziennie

Notatka od .DragoN., 02-27-2016 10:39:

ranga przyznana, zapraszam po więcej informacji na PW





Signature of Andy J
[-] 4 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, DeadMan, Eleman, Nexoss
#9
Age: 22





Reason: why does anyone want to become a mod? ... Because they can? because they want to keep their hobby  pure and protected? I like hearing good music .. at least what I believe is good music and i want others to experience / feel what I feel ... the rush when you hear That track that you '' know everyone else will love, there is no better feeling than to know you are about to bring joy and happiness in the form of sound waves that 10's or 100's or 1000's of Individuals. I love music, you love music, love the music, fuck everything and anyone who stands in our way. We are one, we will always be one, no one can separate us and our Collectiv e harmony. 

Big Grin

Notatka od .DragoN., 02-27-2016 10:45:

conegratulations the new rang, more info in PW




[-] 2 użytkowników podziękowało sympha za ten post:
  • BarthezJumper, Nexoss


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Super Moderator .DragoN. 0 3,120 11-30-2011, 22:01
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości