Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NENO
#1
Ola dzieciaczkiSmile Nazywam się Dawid, pochodzę z małej urokliwej wiochy pod Wrocławiem, 20 parę lat na karku, bez nałogowy*, bezkonfliktowy**, kulturalny i grzeczny osobnik nie rzucający się w oczy. Zajmuję się rysunkiem i grafiką na co dzień, w wolnych chwilach siedzę w muzyce (jednakże jej nie traktuję zbyt poważnie). Tworzę dość nietypowy rodzaj Hands Up'u/ Dancecore'u, szkolę się w Hardstyle i UK Hardcore. Ww. gatunków również słucham i śledzę sceny każdego z nichSmile Poza tym od czasu do czasu trochę fotografuję, czytam książki, uprawiam street ball. Mam własne gusta, zawsze argumentuję swoje zdanie. Innymi słowy aktywny człowiek z pasjamiSmile Pozdrawiam wszystkich serdecznie gdyż mam zamiar zabawić tu trochę dłużej;]

* ulubione drinki: KAWA, HERBATA (również zielona), ,,Szarlotka", wódka, mocne piwo, nie palę (trawy również)

** No chyba, że ktoś naprawdę zajdzie mi za skórę. Ale moja cierpliwość jest ogromna;]



[-] 6 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • .DragoN., BarthezJumper, Chytry Jaca, DJ Kludu, Hard3eat, Majeczkaxx3
#2
Witam Smile Miło że wpadłeś a tym bardziej, że się przywitałeś Big Grin Wpadaj często i udzielaj się w życiu forum Big Grin



#3
Nie bywam w tym dziale często i raczej się tu nie wypowiadam xD
Ale tu musze napisać Big Grin

Nie znam Cię, ale gdybym znał na pewno bym polubił Big Grin

Umiesz prowadzić konkretne wypowiedzi i napisać coś o sobie konkretnego, podejrzewam że gdy coś argumentujesz(jak wspomniałeś w poście), to na pewno będą to mądre wypowiedzi Big Grin A takich ludzi lubię Big Grin

Witaj i baw się dobrze ! Big Grin

No i zapraszam na 'back to hands up vol.3' organizowane przeze mnie na antenie radia Tp - Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Pokaż też może jakieś swoje twórczości ? ;>

Pozdro Big Grin



#4
Wychodzę jednak z założenia, że świeżyźnie raczej nie wypada od razu spamić swoimi ,,dziełami" bo to w niemal 90% kończy się ,,pluskwieniem". Trochę się wkupię w klimat, skomentuję to i owo, opierniczę trochę (raczej się nie patyczkuję) ale to jedyna gwarancja na to że nawet jak ktoś się wkurzy za mój komentarz to zajrzy w mój utwór, znajdzie nawet najdrobniejszy mankament i mi go wypomni. A jedynie TO jest w stanie uczynić Twój utwór wartościowymTongue Sztuką nie jest przyjąć ton cukru na klatę tylko wyciągać wnioski z błędów które widza ludziki dookoła;] Tak mniej więcej wygląda argumentacja na to ,,dlaczego na razie nie pochwalę się produkcjami" Smile. Póki co mozesz zapoznać się z ,,Hydeparkiem" i poprzeglądać to czym zajmuję się na co dzieńSmile



[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • DJ Kludu
#5
A szkoda Big Grin
Bardzo byłem ciekaw Twoich propozycji Big Grin
Ale tych argumentów nie przebiję ;D



#6
Witam rowniez, zdąrzylem zauważyć, ze kolega bardzo mądrze prawi ;-)
Dobrze jest miec swoje zdanie. Bardzo szanuje takich ludzi.
Zycze milej zabawy na tym forum!
Pozdrawiam



#7
Kolejna fajna osoba na naszym forum (:
Również życzę dobrej zabawy i pogaduch na shoutboxie Big Grin




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#8
Swego czasu udzielałeś się też na streemo, o ile dobrze pamiętam Smile Szacunek za oryginalność w kawałkach i własny styl. Miłego pobytu stary i udanych produkcji Smile



#9
Witam







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości