Ankieta: Który utwór jest najlepszy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Dj eSmix - Sound of Victory (Handsupowo Anthem)
6.90%
2 6.90%
D!scosound - Away (Handsupowo Anthem)
10.34%
3 10.34%
Dj Arix - Handsupowo Theme
0%
0 0%
Thefreaksound - Paradise (Handsupowo Anthem)
13.79%
4 13.79%
T-M-S meets Steff! - Feel Your Heartbeat (Handsupowo Anthem Edit)
0%
0 0%
NENO - Wake Up! (Original Mix) (Handsupowo Anthem)
34.48%
10 34.48%
Hard3eat - Bring The Beat Back (Extended Mix) (Handsupowo Anthem)
34.48%
10 34.48%
Max R. - Playstation (Extended Mix) (Handsupowo Anthem)
0%
0 0%
LFR - Handsupowo Anthem
0%
0 0%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy własny utwór
#10
.Dj eSmix - Sound of Victory (Handsupowo Anthem)
break ladny od 47 sek. pad + te dzwieki, ladny nastroj, ale potem jest srednio co majmniej... melodia nie gra za dobrze w glownym motywie.
5/10

.Dj Arix - Handsupowo Theme
ejj no niezle Smile ladny basior czyste granie Smile melo moglo byc lepsze ale i tak spoko. ja to zabieram na dysk do siebie Big Grin
motyw 2:20 mi sie podoba Smile lamie schematy! dobrze sie pobawiles. Jestem mile zaskoczony!
7+/10

.Thefreaksound - Paradise (Handsupowo Anthem)
damn stary!!! profeska, lead discotronic zayebiscie gra Smile pierwszy track ktory slysze od Cb... czekam na kolejne! oby w HU
8+/10

.T-M-S meets Steff! - Feel Your Heartbeat (Handsupowo Anthem Edit)
jest i 'arix bicz' Tongue
ejjj no pozytyw! Smile porzadnie graWink voxik ladny, melo... ganz gut Smile
7/10

.NENO - Wake Up! (Original Mix)
one of the best kick+bass in HU (kolo hyo, e1 i tht) inreo bajka... kurde... ambitnie dzwieki, niektorzy chyba musza dorosnac to takiego grania... odnosze wrazenie. jak najbardzie w moich klimatach. jezeli chodzi o POWAHHH 10/10 Big Grin
9/10

.Hard3eat - Bring The Beat Back (Extended Mix)
sznara napier**la ;p MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELOW <3 co jak co ale melodie to potrafi pan zmodzic!
dobra kur#a...
MISTRZOWSKA nuta! (tylko chuj#wy short vocal Tongue )
10/10
WINNER! ale nie przez K.O. na punkty Wink

.Max R. - Playstation
tytulem w corze wide chciales sie pobawic ;p srednio Tongue osobiscie melo nie w moim guscie;p ZA TO BASSIK FAJNY (mayth jakisSmile)
6-/10

.LFR - Handsupowo Anthem
takze pierwszy raz Cie slyszeSmile i jest pozytyw Smile 7+/10 ciekawa produkcja na poziomie, bassik 'dudni' mocno ;p
7+/10

GLOS NA:
Hard3eat!!!



[-] 5 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • Discotoxic, DJ Kludu, Hard3eat, NENO, Nesther
#11
Siemaaaa
Fajnie, ze ankieta w poniedzialek, od razu dzien staje sie lepszym,
a jak wiadomo, poniedzialki sa *ujowe :*
Z gory przepraszam, ale za duzo sie nie rozpisuje (chyba) Big Grin
Zaczynamy:

Sound of Victory - troche duzo chaosu.. nie podeszlo mi, przepraszam

D!scosound - Away (Handsupowo Anthem) - ajjj jak ja lubie ten wokal, mix siedzi, melo gites,
czyli tak miedzy 1 a 10 panie. Melo nadrabia

Dj Arix - Handsupowo Theme - pomysl sam w sobie jak najbardziej okej, ładnie, ale dupy nie urywa

Thefreaksound - Paradise (Handsupowo Anthem) - jest cos w tym tracku, lecz jakis nudny beat ma.
Melo wyebane, lubie DT'ronica. Tylko jakbym to melo gdzies slyszal (:

NENO - Wake Up! (Original Mix) - jest klimatycznie, podoba mi sie. Rozkrecaj ten styl, bo mi siada coraz bardziej.
1:37 i odplywam, ladnie buja. A ten shot w 2:30 fajnie nadaje tempa. Good work!

Hard3eat - Bring The Beat Back (Extended Mix) - duzo sie dzieje w tym tracku, nie ma nudy Tongue hmm operdziele Cie tylko za melo,
malo mocy ma ;x

Max R. - Playstation (Extended Mix) - mialo byc "Amiga" ;( ehhh melo gites, mix moglby byc lepszy Tongue
sluchac sie da, cos tam ma w sobie ten track. Masz buziaka zebys sie nie obrazil :* i pracuj dziadu!

LFR - Handsupowo Anthem - oj tez chaosu troszke jest.. ale jak na tyle pracy,to wiadomo.
Ja sam kilka dni poswiecilem na moj track (z czego polowe na ust. pieprzonego wokalu Big Grin ).

Milo sie sluchalo, ale trza kogos wybrac sposrod wielu ...
Ciezka z tym sprawa, bo slychac, ze kazdy wlozyl swoje serducho w te tracki.
Szkoda tez, ze komplet utworow nie dotarl, ale coraz lepiej w tych naszych "Tournamentach" Big Grin
A wiec panowie, dziekuje za rywalizacje i gratuluje z gory zwyciezcy.
Moim faworytem jest Neno. Glos leci w jego strone.

Pozdrawiam serdecznie.



[-] 5 użytkowników podziękowało Chytry Jaca za ten post:
  • Discotoxic, DJ Kludu, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#12
eSmix
Te melo nie trzyma się kupy. Straszna monotonia

D!scosound
Wszystko ładnie pięknie tylko mix leży. A tak poza tym malinka ^^

Dj Arix
Momentami ładnie. Ale to nie to. Melo leadu mi się nie podoba

Thefreaksound
Styl Discotronica. Mi to się podoba bardzo. Jedynie ten wokal z paki... do du**

T-M-S meets Steff!
Też wokal z paki, też do dup** ^^ Słyszałem troche lepsze produkcje od Ciebie

NENO
Koks... by był gdyby nie ta monotonia

Hard3eat
Pomysł jest ale te dźwięki do mnie nie przemawiają. Ale bardzo duży poziom

Max R.
Probujesz robić pod Hitmena ale to daleko do nich.. bardzo daleko (i jeszcze pod kogoś no albo to wkład własny). Kick głuchy jak uj. 02:00 podwędzone melo z remixu Ti-Mo dla Eko

LFR
Chyba najsłabiej z tego towarzystwa. Melo albo źle ustawione albo aż tak je kick zagłusza


Głos na Thefreaksound








[-] 5 użytkowników podziękowało Kim Maix za ten post:
  • Chytry Jaca, Discotoxic, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#13
Dj eSmix - Dużo pracy przed tobą, lead fajny nawet Smile

D!scosound - Ciekawy Pomysł i dobra melodia na +

Dj Arix- Cascadowo, fajnie by było gdyby nie ta profanacja (electro ??)

Thefreaksound - Porażka totalne dno -100/10 weź człowieku wyjdź

T-M-S meets Steff! - hitmenowo, wokal ten sam co wyżej Smile ale jakoś to gra

Neno - Wokal fajny, dźwieki ładnie grają, stopka wypieprzona Smile ale spodziewałem się kokosa od Nenusia :/ ale na +

Hard3eat - Wszystko ładnie pięknie poza kickiem i bassem(nie podchodzą mi) ale na +

Max R. - Melodia mi się nie podoba

LFR- technicznie zostawia dużo do życzenia ale idziesz w dobrą strone i monotonia straszna

Podsumowując wg mnie najlepiej wypadł NENO chociaż kopka w dupke powinien dostać Smile na drugim miejscu D!scosound Smile



[-] 5 użytkowników podziękowało Discotoxic za ten post:
  • Chytry Jaca, DJ Kludu, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#14
Witam, o ho ho ilu zawodników ; D no ładnie ^^

Dj esmix - bass z kickiem tak strasznie stlumiony nie ktore dzwiki za glosno, melo średnie, przejscia niezbyt 4/10

D!scosound - za mix powinnes po doopie dostac ^^ bo melo bardzo dobre pomysl tez ale ten mix 8/10

Dj Arix - poczatek zapowiada sie dobrze Smile melodia dobra, wstawka jump troszke nie bardzo, a potem jakby inny utwor wchodzil nie bardzo to pasuje do calosci 7/10

Thefreaksound - no w stylu discotronica dobrze to wyszlo ^^ 9/10

T-M-S - troszeczke malo mocy jak idzie kick z basem, melo giitSmile 8/10

NENO - poczatkowy break ładnie, hmmm troszke w stylu Cansisa cos ten basik ; D ale ładnie to wyszlo, dobra robota 10-/10

Hard3eat - technicznie git, od 57 s ten dzwiek mi nie za bardzo pasuje, za to melo glowne bardzo dobre, tu motyw jump ładnie energicznie, 10-/10

Max R - melo niezle chociaz chwila mi za duzo dzwikow i maly chaos 6/10

LFR - tu troche tez wsio stlumione jak idzie z basem i kickiem, melo takie oo 5/10

Głos na Hard3eat Smile

Pozdroo



[-] 6 użytkowników podziękowało Cosmic Ravers za ten post:
  • Chytry Jaca, Discotoxic, DJ Kludu, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#15
Esmix - Tylko podoba mi się melo. Bez życia jakoś..

D!scosound - "wiertarka" w stylu Scoon & Delore, świetny bassline, melo w moim guście,
przejścia też w porządku, wokal suchy, troche delaya by się tam przydało. Ogólnie jest
specyficzny klimat, to co lubię !

Arix - to samo, jeśli chodzi o klimat i melo Big Grin ogólnie nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o
sprawy techniczne (mix etc.) to sam leże w tym, więc nie wypowiem się.

TheFreakSound - Pozytywny, pozytywny, bardzo pozytywny letni klimat ! Jak ktoś napisał
prawie jak Discotronic Big Grin

TMS / Steff - to samo, letniak Big Grin bardzo fajne brzmienia, melo bardzo przyjemne. Niekiedy
fajne przejścia Wink

NENO - od przedpremiery na BTH Up! to katuje, mistrzowski wox. Lead mi tylko nie pasuje za
bardzo. Ogólnie jest energia !

H3 - to samo Big Grin katuje non stop. Pomysłowość (telefon, tapestop), świetne przejścia, bardzo dopracowane niekiedy,
melo w moim guście

LFR - muli troche. Melo fajne, tylko tempo mi nie przypasowało..

MaxR - melo mi się podoba Smile w pewnych fragm wokale troche suche.


Ogólnie NENO, H3 lub FreakSound, bo najbardziej żywe mi się wydają. Szkoda, że 3-ech głosów
nie można oddać xD

Dobra, tak jak koledzy wyżej, głosuje na NENO. Głównie za wokal i styl! Wink pózniej h3 i FreakSound ! Wink



[-] 4 użytkowników podziękowało Krzychowsky za ten post:
  • DJ Kludu, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#16
No to przyszła kolej i na mnie i od razu prosto z mostu powiem że nie będę wyliczał kto lepiej, kto gorzej itd. Panowie! Wy wszyscy którzy wzięliście udział w tym conteście zasługujecie naprawdę na pełen szacunSmile Po pierwsze z racji tego że nie baliście się pokazać własnych umiejętności, możliwości i pomysłu co do produkcji... Tu nie jest istotny zwycięzca, pierwsze czy drugie miejsce bo jak dla mnie wszyscy coś wygraliśmySmile

Co do samego głosu to pewnie nie będzie jakimś wielkim zaskoczeniem jeśli powiem że głosuję na Hard3eat'a. Tak wiem, zabrzmi to jałowo i zbyt przewidywalnie ale nie ma wpływu na moją ocenę sama wielka sympatia którą darzę do tego gościa ani też nie ma to nic wspólnego z podlizem. Chłopak zasługuje na Head'a bo doskonale wie co robi, niemalże każdy element utworu wytworzył od podstaw, stworzył utwór z pasją którą budował w sobie latami i to po prostu słychać. Dlatego z całym serduchem jestem właśnie za jego utworem i od razu zapowiadam że jesli wygra mój utwór rangę oddaję bezapelacyjnie jemu. Bo nikomu na tym forum ona się tak nie nalezy jak poczciwemu autorowi tutków, presetów, porad i innych ciekawostek na temat produkcji jak właśnie RogalowiSmile Twoje zdrowie mej!Smile


P.S
Wszystkiego Najlepszego ziąą!Smile Przynajmniej mam pewniak że jestem pierwszyWink Ale jeszcze zadzwonię Big Grin



[-] 5 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • .DragoN., Chytry Jaca, DJ Kludu, Hard3eat, Skrzynek
#17
Aleś mi posłodził ... xD

eSmix - Długa droga jeszcze przed tobą Big Grin Szczególnie jeśli chodzi o mix (:

D!scosound - Jeden z najlepszych traczków tutaj.Fakt mix najlepszy nie jest jeszcze ale klimat,melodia i całkiem dobry vox sprawie że na prawdę fajnie się słucha <:

Dj Arix - Do 2:15 na prawdę dobrze się zapowiadało,ale ta wstawka później tutaj nie pasuje kompletnie \; Może gdyby była trochę krótsza to jakoś by to grało ..

Thefreaksound - Największym plusem całego tracka jest raczej melodia,bo ten bass z nexusa jest po prostu do dupy kompletnie Big Grin
Wokal też dość znany w sumie (: Ogólnie całkiem dobry track

T-M-S - W sumie trochę dziwnie że ten kawałek to kooperacja 2 osób więc to tak trochę jak bym ja zrobił kawałek na konkurs razem z neno Big Grin Ale w sumie to nie problem (:
Co do samego tracka to na prawdę porządny klimat trzyma,wokal dość znany,tak samo jak u kolegi wyżej <: No i całość dopełnia całkiem fajne melo

NENO - Cukrzyć nie będę bo raczej w tym wypadku jest zbędne Big Grin
Track już od pierwszego 'urywku' na skypie mi się spodobał,nie powtarzalny klimat,ładny vox i świetne melo..No i dat kick and bass <3 xD

Siebie oceniać nie bd of course Big Grin Chociaż dodam że jestem z siebie dumny że zdołałem zlepić tego tracka w dokładnie:14 godzin i 24 minuty (: Jeśli wierzyć FL-owi xD

Max R - Trochę kick marny Big Grin Gdzie nie gdzie jakieś krótkie voxy czy fx-y dziwnie brzmią \; Takie strasznie suche bez żadnego reverbu czy delayu. Poza tym od 2 minuty leci pianinko od Ti-Mo ? Big Grin Ogólnie tragedii nie ma ale cudów też Big Grin

LFR - Na samym początku rzuca się w oczy lipny mix,gdzieś w oddali jest ten klimat ale przez słabe brzmienia i mix niestety słabo go czuć \;

Więc podsumowując,głos leci na Neno i tak samo jak on ciesze się że chociaż spróbowaliście zrobić coś własnego (:
Pozdro! <:




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 5 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • .DragoN., Chytry Jaca, DJ Kludu, NENO, Skrzynek
#18
Nagrania wymiataja wszystkie ale mój faworyt to NENO - Wake Up! (Original Mix) (Handsupowo Anthem)



[-] 5 użytkowników podziękowało SZAFIR1 za ten post:
  • Chytry Jaca, DJ Kludu, Hard3eat, NENO, Skrzynek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepszy HANDSUPOWO ANTHEM 2014 .DragoN. 24 8,673 08-06-2014, 21:39
Ostatni post: Skrzynek
  Najlepszy utwór "Hardcore" .DragoN. 29 22,238 04-12-2014, 21:23
Ostatni post: .DragoN.
  Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" .DragoN. 39 15,646 03-04-2014, 01:48
Ostatni post: TheHandsUp
  Najlepszy Remix " Da Buzz - Let Me Love You Tonight" .DragoN. 18 7,339 07-14-2013, 19:44
Ostatni post: Skrzynek
  Najlepszy Remix " Zedd - Spectrum" .DragoN. 15 8,864 01-05-2013, 00:52
Ostatni post: Skrzynek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości