Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazwa nutki ?
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/18c32e8611/file.html[/kr]

Trance i chyba na wokalu Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ale pewności nie mam



#2
Nie wiem jaki jest tytuł tego utworu, ale dziwne, ze taki znawca trancu i wokalistek z tego gatunku nie odróżnił Rebeki od Angel Falls.




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • DeadMan, Kolejoman, Nexoss
#3
(01-19-2020, 16:02)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie wiem jaki jest tytuł tego utworu, ale dziwne, ze taki znawca trancu i wokalistek z tego gatunku nie odróżnił Rebeki od Angel Falls.

Każdemu zdarzają się chwile słabości, wpadki nawet największym mistrzom czy znawcom w danej dziedzinie - nikt nie jest doskonały.
Nie pamiętem bym ja kiedykolwiek pisał że uważam się za wielkiego znawcę trancu ale niech Ci będzie - docinka się naprawdę udała. Big Grin
Od konkurencji już wiem co to jest ''Sunsitive feat Angel Falls - Summer Love (Fresh Code Rmx) ale nawet gdyby mi tam nie pomogli to podpowiedź że to nie Rebecca a Anglel Falls wiele by mi pomogła i na pewno bym w końcu wyczaił co to jest dzięki tej podpowiedzi.
Także dzięki za fatygę.
Nie rozpoznałem głosu Angel Falls a wydaje się to takie oczywiste jak już wiem co to jest.



#4
kolekcjoner, fan




Signature of Andy J
#5
Nie będę tworzyć osobnego wątku. Piosenka zasłyszana przez mojego św. pamięci kolegę bodajże w 2015 roku. Gatunek to chyba UK Hardcore, kolega poszukiwał kawałka i do śmierci się nie doszukał Sad.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#6
(01-18-2020, 15:33)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[kr]https://krakenfiles.com/view/18c32e8611/file.html[/kr]

Trance i chyba na wokalu Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ale pewności nie mam

Sunsitive - Summer Love (Fresh Code Remix)



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Kolejoman


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nutki brzeczek16900 0 476 12-12-2021, 20:05
Ostatni post: brzeczek16900
  Brakujące nutki lub brakujące w lepszej jakości przemek89b 125 80,873 07-21-2021, 20:49
Ostatni post: Nexoss
  Poszukuję nazwę nutki. Kolejoman 2 644 12-09-2020, 18:56
Ostatni post: Kolejoman
  3x Nutki Skyscreeper Daleckii 2 854 10-07-2020, 20:54
Ostatni post: Daleckii
  Poszukiwana nazwa nutki ? Andrzej.K 0 682 10-06-2020, 17:22
Ostatni post: Andrzej.K



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości