Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pimp! Code - Raise Your Head Up! (Maximilian Sunyaz remix)
#1
No to jak by to powiedzieć, znowu się starałem. Melodie specjalnie oryginalna zostawiłem bo za bardzo mi się podoba ;D ! Enjoy !



[-] 3 użytkowników podziękowało Maximilian Sunyaz za ten post:
  • .DragoN., dravej, Jumproxx
#2
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ten początek jest strasznie suchy. Bass i kick nawet nie najgorsze, ale bass za bardzo się wybija. Przejścia no, musisz popracować. Ogółem pozytyw jest, bo melodia w sama taka jest, ten hat tam dziwnie jest ułożony, leci tak samo jak kick. Początek mówię suchy, bo te pianinko jak samo leci to jest taki jak by "puste". Pomysł jest, bo widać, że starasz się, ażeby nie wiało nudą w nutce. Motyw jumpowy, który potem wchodzi brzmi, jak byś nieświadomie się bawił pitche. Ogółem no nie ma jako takiej mocy od strony technicznej, no i jedna z ważniejszych rzeczy musisz popracować nad wypełnieniem pustki w tym remixie, którą słychać dosyć często, jak i nad samymi przejściami, ażeby były bardziej płynne.


Pozdrawiam,
Shouter.



[-] 1 użytkownik podziękował Shouter za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#3
jak na moje ucho to całkiem dobrze ale nie jest jeszcze tak abym mógł pobrać na dysk Smile



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#4
No w końcu ktoś się odezwał, z tym pobieraniem to mnie nie dobijaj xd hehe
(11-30-2012, 23:42)Shouter napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ten początek jest strasznie suchy. Bass i kick nawet nie najgorsze, ale bass za bardzo się wybija. Przejścia no, musisz popracować. Ogółem pozytyw jest, bo melodia w sama taka jest, ten hat tam dziwnie jest ułożony, leci tak samo jak kick. Początek mówię suchy, bo te pianinko jak samo leci to jest taki jak by "puste". Pomysł jest, bo widać, że starasz się, ażeby nie wiało nudą w nutce. Motyw jumpowy, który potem wchodzi brzmi, jak byś nieświadomie się bawił pitche. Ogółem no nie ma jako takiej mocy od strony technicznej, no i jedna z ważniejszych rzeczy musisz popracować nad wypełnieniem pustki w tym remixie, którą słychać dosyć często, jak i nad samymi przejściami, ażeby były bardziej płynne.


Pozdrawiam,
Shouter.

A no początek jest pusty, próbowałem jakiś vocal dopasować ale żadnego nie mogłem.
Nad przejściami jak i mixem pracuje cały czas.
Jeśli chodzi o pustki to mam z nimi problem trochę eheh zresztą jak słychać może źle momenty wybieram - popracuję.
Melodia nie zmieniana bo mi się podoba i taki motyw sobie wymyśliłem.
Dzięki za opinię.



#5
sluchaj na poczatku wrzuc saw bass, albo pady fanie idace, zgodnie zbasline )

saw bass sry ze z filtrem nie mogles sie powstrzymac ;d Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


napoczatku rowniez mozesz dodac jakiegos loopa voca, ktory 'agresywnie' by cos rapowal ;d




Signature of Duanta
Slimboy!
#6
No właśnie loop jak dla mnie na poczatek był dupa. vocala nie moglem wpasować w melodię.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jumpin Jack - Devil In My Head (Original Mix) winmap 3 295 10-24-2023, 16:56
Ostatni post: Smirnoff
  Prezioso - Raise Your Power (RVLT Reversebass Edit) technoapell 1 301 06-15-2023, 00:08
Ostatni post: Smirnoff
  Avril Lavigne - Head Above Water (Jaiqoon Bootleg Edit) Smirnoff 2 402 06-07-2023, 03:04
Ostatni post: sergeron
  D-Code feat Emma - My Direction (Dj Juanky Dj & Kiya Remix Edit) technoapell 3 450 04-02-2023, 21:44
Ostatni post: Smirnoff
  Pimp! Code - You Know (Ti-Mo vs. DJ Arix Bootleg) Smirnoff 1 588 01-02-2023, 08:59
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości